Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
pittereck
Wysłany: 2017-01-02, 11:49   Jaki sprzęt do polerowania kupić? Nie pasty-pytam o maszyne
0
UP DOWN

Witam Panowie po raz pierwszy. Tak się fajnie składa że moja przygoda z lakiernictwem zakończyła się ok 4 lata temu, ale teraz chciałbym drobnymi krokami do tego wrócić. Chcę kopić polerkę, bo zauważyłem że nawet wśród znajomych jest zapotrzebowanie na tego rodzaju drobne usługi. Co to technologii -jest to dla mnie jasne- będziemy działać na 3M ale nie jestem do końca na bieżaco ze sprzętem. Jaką polerke kupić do użytku raczej okazjonalnego, powiedzmy jedno autko w miesiącu??? Budżet raczej amatorki ok 300zł. Mozna w tej cenie kupić cos w miare przyzwoitego do okazjonalnej roboty?

GMC
Wysłany: 2017-01-02, 17:12   
0
UP DOWN

W takiej kwocie to tylko łapanie okazji z uzywkami.

kalbi 
Wysłany: 2017-01-02, 17:59   
0
UP DOWN

Można w tej cenie kupić bardzo fajna polerke. Osobiście mam sam taka jaka druga w pracy po Makicie, a jest to N-Tools z App. Bdb polerka za te pieniądze . Polecam naprawdę

sawmaster 
Wysłany: 2017-01-03, 10:12   
0
UP DOWN

mam najtańszy model rupesa i jest miodzio

pittereck
Wysłany: 2017-01-03, 10:46   
0
UP DOWN

Najtańszego rupesa znalazłem za ok 1300zł więc trochę za dużo jak na chwile obecną dla mnie. A jak wygląda sprawa ciężaru polerki NTOOLS APP? Oferta bardziej dostosowana do moich potrzeb. Posiada w zestawie krótki uchwyt pomocniczy? Nigdy nie lubiłem pracować na uchwycie typu "D"

pittereck
Wysłany: 2017-01-03, 10:52   
0
UP DOWN

Poczytałem troche na temat tej polerki i rzeczywiście jest odpowiednia do moich potrzeb. Kalbi dzięki za pomoc

kalbi 
Wysłany: 2017-01-03, 21:04   
0
UP DOWN

pittereck napisał/a:
Poczytałem troche na temat tej polerki i rzeczywiście jest odpowiednia do moich potrzeb. Kalbi dzięki za pomoc
kupuj, będziesz zadowolony bo ja jestem, a Makitę na razie odłożyłem bo ciężka he he, robię 90% polerek tym N-Tools-em

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu