Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
hematol 
Wysłany: 2017-04-09, 20:57   Lakier strukturalny na zderzaki,jaki polecacie?
0
UP DOWN

Chcę polakierować zderzaki strukturą czarną,jaki polecacie dobry lakier?

Dementor
Wysłany: 2017-04-10, 10:01   
0
UP DOWN

Norton, Roberlo

kalbi 
Wysłany: 2017-04-10, 18:02   
0
UP DOWN

Impa - wygląd jak oryginał (należy rozcieńczyć)

hematol 
Wysłany: 2017-04-10, 20:09   
0
UP DOWN

Dziękuje za odpowiedzi,zakupiłem dzis rano APP lakier strukturalny i mam jeszcze pytanie,moj zderzak wymagał lekkiego szpachlowania oczywiście szpachlówka na plastik i tu pytanie czy mogę ten lakier strukturalny nakładać od razu na szpachlówke bądz mam zapodkładować te miejsca czy jeszcz einaczej?W karcie tech nic nie znalazłem na ten temat jedynie piszą jak nakładać na plastik. :)

sawmaster 
Wysłany: 2017-04-11, 06:42   
0
UP DOWN

jeśli na zderzaku jest struktura to wystarczy przelecieć włókninką czerwoną i jazda lakier strukturalny?

hematol 
Wysłany: 2017-04-11, 23:03   
0
UP DOWN

sawmaster napisał/a:
jeśli na zderzaku jest struktura to wystarczy przelecieć włókninką czerwoną i jazda lakier strukturalny?

Tyle to ja wiem ale pytałem czy na miejsca szpachlowane można nakładać ten lakier?

barteek933
Wysłany: 2017-04-12, 11:35   
0
UP DOWN

Ja bym dal podkad. Mam do was pytanie dotyczace lakierowania takich listew poniewaz kupilem drzwi do swojego samochodu ale listwa jest czasna i zniszczona a u mnie sa w kolor samochodu lecz w macie. Jak lakierujecie takie listwy to dajecie bezbarwny w macie na wierzch czy sama bazę? Na forum kiedys widzialem jak ktos pisal o utwardzaczu do bazy. Jesli dodajecie utwardzacz to jakiś specjalny ? Jak kiedys robilem listwy to gosc w mieszalni powiedzial ze musi byc bezbarwny i dal mi srodek matujacy. Oryginalne listwy napewno nie maja na sobie bezbarwnego

kalbi 
Wysłany: 2017-04-12, 12:35   
0
UP DOWN

barteek933 napisał/a:
Ja bym dal podkad. Mam do was pytanie dotyczace lakierowania takich listew poniewaz kupilem drzwi do swojego samochodu ale listwa jest czasna i zniszczona a u mnie sa w kolor samochodu lecz w macie. Jak lakierujecie takie listwy to dajecie bezbarwny w macie na wierzch czy sama bazę? Na forum kiedys widzialem jak ktos pisal o utwardzaczu do bazy. Jesli dodajecie utwardzacz to jakiś specjalny ? Jak kiedys robilem listwy to gosc w mieszalni powiedzial ze musi byc bezbarwny i dal mi srodek matujacy. Oryginalne listwy napewno nie maja na sobie bezbarwnego

ja daję matowy bezbarwny na listwy, ale jak robię spód maski w macie to daję już utwardzacz do bazy około 10% (utwardzacz daje taki jaki mam)

MagikInvest
Wysłany: 2017-10-16, 15:48   
0
UP DOWN

czy jakiś konkretny lakier bezbarwny matowy dajesz na plastiki ??

klakier
Wysłany: 2017-10-23, 20:43   
0
UP DOWN

Na listwy lakier matowy. Ja robię novolem 530.
Trzeba teraz pamiętać o długim czasie odparowania warstwy, bo wyjdzie półpołtsk.

kalbi 
Wysłany: 2017-10-24, 11:12   
0
UP DOWN

MagikInvest napisał/a:
czy jakiś konkretny lakier bezbarwny matowy dajesz na plastiki ??
bardzo dawno nie trafiły mi się listwy w macie ale robiłem Troton Diabolic Mat, natomiast efekt satyny Autocolor p190-1063 (świetny lakier)

MagikInvest
Wysłany: 2017-10-24, 12:23   
0
UP DOWN

bardzo dziękuje Kalbi

kalbi 
Wysłany: 2017-10-24, 14:49   
+1
UP DOWN

ważne jest aby przed każdorazowym użyciem lakieru matowego, czy satynowego dokładnie wymieszać puszkę z zawartością, gdyż "mat" opada na dno

glover
Wysłany: 2017-10-25, 16:58   
0
UP DOWN

Matowy bezbarwny na strukturze powoduje że wolniej się brudzą te plastiki, przynajmniej ja mam takie wrażenie ;)

MagikInvest
Wysłany: 2017-10-31, 12:39   
0
UP DOWN

glover napisał/a:
Matowy bezbarwny na strukturze powoduje że wolniej się brudzą te plastiki, przynajmniej ja mam takie wrażenie ;)

to prawda , i mija problem z wszystkimi środkami chem. do utrzymania w przyzwoitym wyglądzie zderzaki itp

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu