Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
arek103
Wys³any: 2017-04-24, 22:58   Lakier akrylowy bezbarwny na farbê ftalow±
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam, sprawa wygl±da nastêpuj±co:
Odnawiam fronty mebli kuchennych, po zdarciu okleiny, p³ytê MDF zagruntowa³em Pokostem lnianym, a nastêpnie pomalowa³em farb± Dekoral Emakol Strong ftalowa w po³ysku. Niestety nie zadowala mnie efekt po³ysku i chcia³bym jeszcze na koniec daæ farnê bezbarwn± akrylow± w sprayu Motip clear varnish. Czy mo¿na zastosowaæ tak± kombinacjê?
Bêdê wdziêczy za odpowied¼.
 

jarek1981
Wys³any: 2017-04-25, 21:34   strong
0
UP DOWN

Posty: 17
Witaj kolego nie jestem z bran¿y meblowej,ale my¶lê tak. emalia kolorowa mocna ftalowa to nic innego jak ¿ywica plus pigmenty, strong bo to w zale¿no¶ci od sk³adu chemicznego lub marketingu, dalej , nie napisa³e¶ nic o technologi wykonania czyli jak to zrobi³e¶, ale my¶lê sobie ¿e trochê co¶ nie tak jak chcesz nak³adaæ bezbarwny w sprayu i to jeszcze taki jak piszesz. Nak³ada³e¶ pêdzlem? Nak³adaj bezbarwny,po co mieszasz w to spraye? Napisz wiêcej szczegó³ów.Serio. Pozdro.
 

arek103
Wys³any: 2017-04-26, 07:02   
0
UP DOWN

Posty: 2
Ca³o¶æ malowa³em wa³kiem: 3 razy pokostem lnianym w odstêpach 10 min, nastêpnie po 24h, 3 warstwy ftalowej bia³ej co 24h. Efekt jest ok z tym ¿e wysz³o trochê jak pó³mat, a chcia³em po³ysk, mam spory zapas farby akrylowej Motip w sprayu i chcia³bym j± wykorzystaæ.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime