Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kadafi 
Wysłany: 2017-04-26, 09:53   Peknięcie na dachu na łączeniu blach - astra G kombi
0
UP DOWN

Witajcie.
Pojawiły się takie oto pęknięcia na dachu pod relingami. Woda leje się do środka.
Co byście proponowali za naprawę - jakieś kleje, uszczelniacze?
Relingi będą oczywiście zdjęte, myślałem delikatnie naciąć pęknięcia i uszczelnić.

ag dach1.JPG
Plik ściągnięto 44 raz(y) 523,36 KB

ag dach2.JPG
Plik ściągnięto 38 raz(y) 471,79 KB

darek1
Wysłany: 2017-04-26, 17:48   
0
UP DOWN

jezeli sa takie pekniecia to do rozszlifowania i obejrzenia czy nie było cos kombinowane z poszyciem dachu. Pózniej spawanie szlif i malowanko i bedzie pelna szczelnośc .

kadafi 
Wysłany: 2017-04-27, 00:22   
0
UP DOWN

darek1, Z dachem jest ok bo podsufitka wyjęta i wszystko wygląda na oryginał. Zastanawia mnie jak fabryka robi w takich miejscsch. Blachy są zgrzewane i na to pewnie idzie jakaś masa.
Ze spawaniem bym uważał bo jak będzie za sztywno to pewnie pęknie. Sam nie wiem.

Rozszlifuje te miejsca i zobaczę co się ukaże. Dopiero potem dobiore odpowiedni rodzaj naprawy.
Może w tym czasie się inni wypowiedza co może spotkali się z podobnym przypadkiem.

darek1
Wysłany: 2017-04-27, 18:16   
0
UP DOWN

kadafi moze i dach jest orginal ale jak wymienili całe poszycie dachu to on bedzie ok ,ale komus sie nichciao zrobic roboty i tak poszło

KK 
Wysłany: 2017-04-27, 21:38   
0
UP DOWN

Kadafi podobno amerykanie Cię odszczelili.

kadafi 
Wysłany: 2017-05-01, 08:32   
0
UP DOWN

KK, to są plotki, Bin Laden też żyje. Mamy się dobrze.
Dzisiaj wstawię fotki co ukazało się na dachu. Dach 100% nie ruszany wcześniej. Lata i przebieg, pewnie też to że były włożone spore ciężary zrobiły swoje - nic nie jest wieczne.

darkob 
Wysłany: 2017-05-11, 21:14   
0
UP DOWN

Mam od kilku lat taką Astre i ta sama sytuacja .Poprzedni własciciel nawet tylną lampe przykleił na silikon bo myslał że tamtędy dostaje sie woda do bagażnika.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu