Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
marc13
Wysłany: 2017-04-29, 00:53   wstawka w klapie. zabezpieczenie spawów
0
UP DOWN

Prosze o pomoc,miejsce na klamke zaspawane . Klamka w znaczku. Moze mi ktos dokladniepowiedziec jak zabezpieczyc spawy i jakiej uzyc szpachli do wyrównania powierzchni zeby to nie siadlo . Z tego co wyczytalem. Daje wash primer pozniej epoxyd na to szpachel cienkie warswy w odpowiednich odstepach, podklad izolujacy?i dopiero akrylowy. Jakiej użyc szpachli?

CAM00698.jpg
Plik ściągnięto 38 raz(y) 1,05 MB

kalbi 
Wysłany: 2017-04-29, 10:08   
0
UP DOWN

nie można na wash primer kłaść epoksydu !!!!
Najlepiej daj epoksyd i po wyschnięciu szpachlę z włóknem delikatnie tam gdzie spawy, następnie daj szpachlówkę uniwersalną lub wykończeniową, potem znowu epoksyd i podkład akrylowy. Ważne by spawy były szczelne, najlepiej jeśli masz możliwość to od spodu spawów daj epoksyd i masę na pędzel w miejscu spawów i taka naprawa wytrzyma bardzo długo

max2014 
Wysłany: 2017-04-29, 17:26   
0
UP DOWN

marc13, witaj
najpierw dobrze to oczyść szczotką na wiertarkę
na to epoksyd i ja bym dał szpachle z aluminium dalej wykończeniowa ponownie epoksyd i na to akrylowy podkład i gotowe :spoko:

hematol 
Wysłany: 2017-04-29, 23:02   
0
UP DOWN

marc13 napisał/a:
jak zabezpieczyc spawy i jakiej uzyc szpachli do wyrównania powierzchni zeby to nie siadlo

jak ma być porządnie to pocynować te spawy i wyprowadzić pod podkład na samej cynie,nic nie posiada.Wyczyścić spawy,nie wiem jak masz dojscie od wewnątrz ale jak sie da to też wyczyść spawy i pomaluj z obu stron epoksydem.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu