Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
marc13
Wys³any: 2017-04-29, 00:53   wstawka w klapie. zabezpieczenie spawów
0
UP DOWN

Posty: 2
Prosze o pomoc,miejsce na klamke zaspawane . Klamka w znaczku. Moze mi ktos dokladniepowiedziec jak zabezpieczyc spawy i jakiej uzyc szpachli do wyrównania powierzchni zeby to nie siadlo . Z tego co wyczytalem. Daje wash primer pozniej epoxyd na to szpachel cienkie warswy w odpowiednich odstepach, podklad izolujacy?i dopiero akrylowy. Jakiej u¿yc szpachli?

CAM00698.jpg
Plik ¶ci±gniêto 61 raz(y) 1.05 MB

 

kalbi 
Wys³any: 2017-04-29, 10:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
nie mo¿na na wash primer k³a¶æ epoksydu !!!!
Najlepiej daj epoksyd i po wyschniêciu szpachlê z w³óknem delikatnie tam gdzie spawy, nastêpnie daj szpachlówkê uniwersaln± lub wykoñczeniow±, potem znowu epoksyd i podk³ad akrylowy. Wa¿ne by spawy by³y szczelne, najlepiej je¶li masz mo¿liwo¶æ to od spodu spawów daj epoksyd i masê na pêdzel w miejscu spawów i taka naprawa wytrzyma bardzo d³ugo
_________________

 
 

max2014 
Wys³any: 2017-04-29, 17:26   
0
UP DOWN


Pomóg³: 2 razy
Posty: 170
marc13, witaj
najpierw dobrze to oczy¶æ szczotk± na wiertarkê
na to epoksyd i ja bym da³ szpachle z aluminium dalej wykoñczeniowa ponownie epoksyd i na to akrylowy podk³ad i gotowe :spoko:
 

hematol 
Wys³any: 2017-04-29, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 1007
Sk±d: ¦l±sk
marc13 napisa³/a:
jak zabezpieczyc spawy i jakiej uzyc szpachli do wyrównania powierzchni zeby to nie siadlo

jak ma byæ porz±dnie to pocynowaæ te spawy i wyprowadziæ pod podk³ad na samej cynie,nic nie posiada.Wyczy¶ciæ spawy,nie wiem jak masz dojscie od wewn±trz ale jak sie da to te¿ wyczy¶æ spawy i pomaluj z obu stron epoksydem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group