Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kamil12173
Wysłany: 2017-05-31, 23:06   SICO bronze RP 1.4- jakie ciśnienia do bazy i klaru? Ustawie
0
UP DOWN

Witam,
Pacjent sico bronze rp 1.4
Chciałbym uzyskać informację jakie jest optymalne ciśnienie do aplikacji lakieru bazowego oraz lakieru bezbarwnego w tym pistolecie.
Dodatkowo interesują mnie ustawienia pistoletu. Ile np wykręcony materiał najlepiej mieć itp.

Czereśniak
Wysłany: 2017-07-13, 22:44   
0
UP DOWN

kamil12173 napisał/a:
jakie jest optymalne ciśnienie do aplikacji lakieru bazowego oraz lakieru bezbarwnego w tym pistolecie.
Dodatkowo interesują mnie ustawienia pistoletu. Ile np wykręcony materiał najlepiej mieć itp.

Panie wszycho krencisz se w nim na fulla i Sico jak ten wariat hula :cool:
bedzie walił se farbkami jak jaki szalony :spoko:

misias
Wysłany: 2017-07-13, 22:56   
0
UP DOWN

Czereśniak, Ja jak tym robiłem skręcałem go na wejściu bo jak sypniesz 3 bary to wyrywa z łapy.

Ciśnienie dajesz 3 bary do bazy na skręconym wejściu,3,5 bara do bezbarwnego na rozkręconym wejściu ale nie na maxa,zawsze trzeba go ciutkę na wejściu przyręcić, jest wtedy bardziej wyczuwalny.

Bardzo ważna jest odległość od elementu przy tym pistolecie.

hematol 
Wysłany: 2017-07-14, 00:08   
0
UP DOWN

kamil12173, w przypadku tego pistoletu wchodzi w rachube jedynie ustawienie na słuch czy tam "czuja",nie sugeruj sie zaleceniami producenta (pudełka).Popróbuj różne ustawienia sam zdecyduj,na którym działa najlepiej. ;)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu