Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Mafiu666
Wysłany: 2017-06-03, 10:42   Amator i dobór sprzetu.
0
UP DOWN

Witam, chciałbym sie zapytac i poradzic o dobor sprzetu do warsztatu lakierniczego mniejszych czesci a byc moze w przyszlosci calych samochodow. Szukam dobrego kompresora i pistoletu/pistoletów ktore nie beda kosztowaly po 5k ale tez nie beda dziadowskie aczkolwiek zeby tez w przyszlosci nie trza bylo zmieniac na lepsze. Jakie firmy ? pojemnosci? No i oczywiscie co oprocz kompresora i pistoletów musze zakupic na takie pierwsze prace? papierki, szlifierki (tutaj tez nie wiem ktore beda najlepsze). Z jakich firm zamawiac lakiery i podklady ? Najlepiej gdyby byla jedna z ktorej dostane wszystkie potrzebne materialy zeby nie mieszac. Sporo pytan ale licze,ze znajdzie sie dobry czlowiek i cos poradzi. pozdro

kzychu
Wysłany: 2017-06-10, 19:28   
0
UP DOWN

Nikt Ci nie odpisał bo wszystko o co pytasz jest na forum.Poczytaj, jak będziesz chciał rady w konkretnej sprawie to pytaj, dobrze by było jak byś napisał czym dysponujesz ,sprzęt, lokal, budżet i najważniejsze czy już coś umiesz zrobić.

misias
Wysłany: 2017-06-10, 20:18   
0
UP DOWN

Ja zaczynałem od sprężarki 50l. bez filtra i pistoletu sico bronze 1.4.hehe :D

hematol 
Wysłany: 2017-06-11, 00:19   
0
UP DOWN

Mafiu666 napisał/a:
Szukam dobrego kompresora i pistoletu/pistoletów ktore nie beda kosztowaly po 5k ale tez nie beda dziadowskie aczkolwiek zeby tez w przyszlosci nie trza bylo zmieniac na lepsze.

Najlepiej kup od razu porządny sprzęt i na tym sie ucz,tak wg. mnie jest najlepiej,ja zaczynałem od "chińczyków" i nie tylko chodzi o sprzęt lakierniczy ale także o narzędzia warsztatowe i musiało upłynąć dużo (nie potrzebnej) wody aby dojrzeć do tego,że sprzęt porządny musi być,żeby sie wszystko kleiło,od tej chwili wolę dozbierać kasy poczekać i kupić coś porządnego.
Jest narzędzie PRO węc reszta zależy już tylko od Ciebie.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu