Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
wan-es
Wysłany: 2017-08-16, 22:57   Walcom slim S problem
0
UP DOWN

Witam posiadam pistolet walcom slim S mam problem gdyż miotła ma tylko 10 cm i jest nie równa. Czy ktoś wie jak to naprawić żeby było dobrze?

mirusiek 
Wysłany: 2017-08-17, 12:27   
+1
UP DOWN

jedyna rada ktora ma sens to:
wymien pistolet na cos firmowego

misias
Wysłany: 2017-08-17, 16:23   
0
UP DOWN

wan-es, Sprawdzałe czy dysza nie ma jakiś paprochów wewnątrz,głowica jest czysta otwory nie zapchane,usczelki wszystkie OK,powinieneś mieć zestaw naprawczy w pudełku.

Iglicca OK.

Jak to niepomorze To wysłać na serwis,ewentualnie kupić zestaw naprawczy za 180zł.i wymieć i powinien hulać dalej.

wan-es
Wysłany: 2017-08-18, 21:40   
0
UP DOWN

Wszystko wygląda ok dysza i rozpylacz czysty.Pistolet dostałem wiec pudelka nie posiadam.Mam wątpliwości na jakim ciśnieniu powinien pracować.

lakierownik
Wysłany: 2017-08-18, 22:45   
0
UP DOWN

Cytat:
Nieczytany
Witam. Nie znam marki ale zetknąłem się z takimi pistoletami ktore juz tak maja od nowosci. Proponuje jak mirusiek rozejrzec sie za nowym. Moze jakis devilbis z nizszej polki ,szalu nie robi ale da sie malować

misias
Wysłany: 2017-08-19, 14:52   
0
UP DOWN

wan-es, maximum do 3 bar.Baza 2 bar,bezbarwny 2.2-2.5.

Wymień sobie zestaw za 180zł.i będzie hulał jak talala.

Mają Dubińscy i K-Serwis sosnowiec.

wan-es
Wysłany: 2017-08-20, 09:40   
0
UP DOWN

Dysza i rozpylacz jest idealny jak wleje się np wodę do miotła jest bardzo duza a przy akrylu robi się nierówna i mała może jakiś kanał powietrzny jest przytkany.

misias
Wysłany: 2017-08-20, 20:07   
0
UP DOWN

wan-es, Proponuję wysłać go na serwis,jeżeli nic nie jest uszkodzone to go całego wyczyszczą do ostatniej śrubki,Walcolm to wiodący producent sprzętu lakierniczego natryskowego,im powinno zależeć żeby każdy użytkownik ich sprzętu miał 100% zadowolenia,slim nie jest drogi w eksploatacji,nie powinno być drogo,ewentualnie przed wysłaniem zapytac o cennik usługi.

misias
Wysłany: 2017-08-20, 20:16   
0
UP DOWN

wan-es, Jak lejesz rzadki materiał idzie bez problemu,jaki z tego wniosek lejesz mu za gęsty materiał,a jaką dyszę w nim masz i co lakierujęsz że takie gęste jest,i nie może przecisnąć?

Ja swoim robię bezbarwny sprawuje się bardzo dobrze dysza 1.3

Do podkładu się nie nadaje ma za wąskie gardło w kubku,dysza 1.7 nie dawała rady chociasz powinna,ale za to przy rzadkich materiałach sprawuje się wzorowo.

wan-es
Wysłany: 2017-08-27, 09:21   
0
UP DOWN

Kładłem nim bazę wiec nie powinno być problemow dysze mam 1.3mm.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu