Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
evoflex
Wysłany: 2017-08-20, 17:18   Polerki oscylacyjne Evoflex Dual Action
0
UP DOWN

Witam wszystkich.
Zapraszam do zapoznania się z nową marką polerek dostępnych na polskim rynku. Administrację proszę o nieusuwanie tematu, chętnie nawiążemy współpracę z forum.

www.evoflex.pl

lub na facebooku:

http://www.facebook.com/Evoflex-1882901778591286/

GMC
Wysłany: 2017-08-20, 19:57   
0
UP DOWN

Hmm, coś mi przypominają te polerki :roll:

malarz
Wysłany: 2017-08-21, 14:40   
0
UP DOWN

No ciekawe ceny, ta hdx8 to konstrukcja chyba taka jak VRG :shock:

evoflex
Wysłany: 2017-08-21, 17:06   
0
UP DOWN

Tak, wszystkie szlifierki i polerki orbitalne są konstrukcyjnie podobne bo trudno tu coś innego wymyślić. Co do kształtu, to nie są identyczne bo nie mogą być ale jak to mówią trzeba brać przykład z najlepszych i ulepszać ewentualnie to co można aby były jak najbardziej ergonomiczne. Liczy się wygoda użytkowania i solidna jakość a tego się nie boimy.
Jak wiadomo, na cenę końcową zawsze maja też wpływ inne koszty które mocno obciążają produkty najbardziej rozpoznawalnych marek i dzięki temu mniejsze firmy mogą z nimi skutecznie konkurować.

misias
Wysłany: 2017-08-22, 21:37   
0
UP DOWN

Wszystkie macie po tysiaku, a co z tymi co napęndzają gospodarkę,czyli coś do 5 stów.

evoflex
Wysłany: 2017-08-23, 00:41   
0
UP DOWN

To nie jest takie proste wprowadzić na rynek produkt za który bierze się odpowiedzialność i aby był w najniższej półce cenowej. Wiem że są na naszym rynku maszyny w cenie do 500zł i da się nimi coś zrobić ale raczej do ciężkiej pracy nie nadają się. Natomiast jeżeli chodzi o maszynę z przekładnią orbitalną to wyboru nie ma, więc nasza HDX 8 jest dobrą alternatywą. Oczywiście mamy plany na kolejne propozycje i z pewnością będzie mniejsza gabarytowo maszyna DA oraz zwykła rotacyjna ale za wcześnie aby mówić o konkretach.

Maniek89 
Wysłany: 2017-09-15, 12:45   
0
UP DOWN

Witajcie ! Czy polecacie może taką polerkę https://sklep.motogo.pl/Krauss-P7-1200W-maszyna-polerska-rotacyjna dla początkującej osoby, która zaczyna zabawę z detailingiem przy swoim aucie ?

Feiner
Wysłany: 2017-09-16, 10:53   
+1
UP DOWN

Mam taką ale teraz dostała drugie życie ^^ . Na plus to że była mocna i wygodna a na minus że elektronika zaczęła świrować, gubiła ustawienie obrotów aż w końcu regulacja całkiem się zepsuła i teraz pracuje tylko na prawie maksymalnych obrotach więc jako polerka się już nie za bardzo nadaje ale dobrze sobie radzi z tarczą "włosy murzyna" jak mam jakieś większe zdzieranie :spoko:

KK 
Wysłany: 2017-09-16, 20:24   
0
UP DOWN

Mam też takie coś, jeszcze działa.

Maniek89 
Wysłany: 2017-09-18, 11:25   
0
UP DOWN

Dzięki za odpowiedź :)

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu