Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
kalbi 
Wysłany: 2017-12-28, 18:20   Standox U7540 oraz Standox K9560 zvoc 2025
0
UP DOWN

Witam,
znajomy mi polecił podkład i lakier jw ze Standoxa, czy ktoś robił na tym podkładzie u7540 - jakieś uwagi? tak samo czy jakieś uwagi do lakieru bezbarwnego k9560 z voc2025? jak schnęcie, rozlewność, czy ściemnia srebra??

sawmaster 
Wysłany: 2017-12-28, 18:36   
0
UP DOWN

chyba robisz naprawy ze szkód oc/ac bo nikogo by nie było stać na takie materiały

kalbi 
Wysłany: 2017-12-28, 19:08   
0
UP DOWN

sawmaster napisał/a:
chyba robisz naprawy ze szkód oc/ac bo nikogo by nie było stać na takie materiały
nie przesadzaj, trzeba się cenić, gdyż jak się cenisz to robisz na lepszych materiałach, a i robota przyjemniejsza. Niestety szkody z OC i AC są u mnie mniejszościowe, chociaż ostatnio mamy ich coraz więcej...

sawmaster 
Wysłany: 2017-12-28, 20:06   
0
UP DOWN

ponad 800zł za 3.5litra podkładu to chyba nie tanio?

kalbi 
Wysłany: 2017-12-28, 20:10   
0
UP DOWN

coś dużo piszesz na ebay jest za 570 zł z przesyłką, a ja będę miał prawdopodobnie jeszcze taniej trochę tylko ceny jeszcze nie znam, chcę się rozeznać najpierw czy godne polecenia materiały.

krzyhu555 
Wysłany: 2017-12-29, 06:51   
0
UP DOWN

Właśnie przeszedłem na standoxa, wczoraj pierwszy raz podkładowałem tym u7540 więc moge narazie powiedzieć tyle że sie pięknie rozlewa, co do klaru to używam xtreme i to jest petarda :spoko:

kalbi 
Wysłany: 2017-12-29, 11:22   
0
UP DOWN

dzięki za info, słyszałem, że podkład dobry, a tego Xtreme też mi zachwalano ale ponoć posiada małe wypełnienie

krzyhu555 
Wysłany: 2017-12-29, 13:12   
0
UP DOWN

kalbi, ten podkład jest super, fajnie się obrabia, nie zapycha papieru po prostu bajka, jedyny minus jest taki że ma tylko jeden kolor jasnoszary ale bazy standoxa dobrze kryją i nie ma z tym problemu. Xtreme faktycznie może mieć małe wypełnienie bo jest rzadki jak woda, w karcie jest napisane że idzie na 1,5 warstwy, ja leje tak na 70 % pierwszą, po 3 min drugą wylaną, i co ważne że mimo iż jest to błyskawiczny klar to idzie poprawić strukture lakieru bez obawy o kasze, bo dosyć długo jest otwarty, należy też pamiętać żeby do bazy dodać utwardzacza, a utwardzacz xtreme nie może leżeć po otwarciu dłużej jak miesiąc bo może stracić swoje właściwości.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu