Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Szymon6666
Wysłany: 2018-01-21, 18:59   Co zamiast klaru na kask?
0
UP DOWN

Ledwo się przywitałem a już mam pytani.Mianowicie chodzi o malowanie kasku a dokładniej już końcówkę. Otóż na YouTube oglądałem filmik jak pewien gość maluje kaski ale na koniec na wykonaną pracę nie nakladał klaru natomiast brał jakąś maź i ją rozsmarowywał po czym polerowanie szmatką.Kask po tym zabiegu zyskiwał głębię i błyszczał.Niestety na złość nie mogę teraz znaleźć tego filmiku.Chciałbym dodać że po pracach tamtego gościa można stwierdzić że nie był to żaden amator.Wie ktoś może co to mogło być?

KK 
Wysłany: 2018-01-21, 21:12   
0
UP DOWN

Smalec z gęsi.

Szymon6666
Wysłany: 2018-01-22, 09:29   
0
UP DOWN

Gratuluję pomysłowości. Nie rozumiem po co ktoś wogole w ten sposób się wypowiada.

krzyhu555 
Wysłany: 2018-01-22, 13:01   
0
UP DOWN

Szymon ciężko cokolwiek powiedzieć nie widząc filmu, może chodzi o impregnat który się stosuje na szlagmetal, nic innego mi nie przychodzi do głowy.

Szymon6666
Wysłany: 2018-01-22, 16:08   
0
UP DOWN

Wielkie dzięki i o tego typu odp mi chodziło. Ja nie jestem znawcą tematu jak większość tutaj wiec pomyślałem że może to jakaś popularna rzecz i będziecie ją znali.Postaram się znaleźć filmik.Niestety jak próbuje wstawić np zdj to przy ładowaniu wyskakuje mi ze stroną nie działa

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu