Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
Grzesiek-Sl 
Wysłany: 2018-03-09, 08:05   Zestaw naprawczy i klucz serwisowy do pistoletu SATA jet 90

Witam wszystkich. Poszukuję zestawu naprawczego do pistoletu lakierniczego SATA jet 90 oraz klucza serwisowego do niego. Obecnie mam założoną dyszę 1.4bs i taka mi najbardziej pasuje ale kupię każdą inną do tego modelu. Zestaw może być nawet używany, jeżeli byłby w przyzwoitym stanie. W firmie FAMA zakupiłem już wszystko co było jeszcze dostępne do "90-siątki" ale nie mogę nigdzie namierzyć powyższych elementów. Może ktoś z szanownych forumowiczów ma taki zestaw naprawczy lub klucz serwisowy do odsprzedania?

Robertlodz09 
Wysłany: 2018-03-09, 08:52   

Grzesiek-Sl napisał/a:
W firmie FAMA zakupiłem już wszystko co było jeszcze dostępne do "90-siątki"

Możesz napisać co tam jeszcze mają dostępne do tej jet 90 ?
Na jesieni reanimowałem znajomego jet 90 i części mieli ....

Grzesiek-Sl napisał/a:
klucz serwisowy do odsprzedania?

Ten "klucz serwisowy" to najnormalniejszy klucz do pistoletów Sata jaki można kupić z pistoletem występuje również osobno w sprzedaży w zestawie pod numerem katalogowym Sata nr. 9654

Grzesiek-Sl 
Wysłany: 2018-03-09, 10:24   

Dziękuje za odpowiedź. A w Famie do SATAjet 90 mają jeszcze dostępne poniższe elementy:

3988 - Opak 10 szt. filterków do pistoletów SATA – 20,00 euro netto/op
10520 -Sprężyna iglicy – 0,86 euro nettoszt
26500 –sprezyna uszcz iglicy - 0,86 euro netto/szt
17152 - Sprężyna dociskowa tłoczka powietrza do pistoletów SATA - 0,86 Euro netto /szt
53611- Spust powietrza [do SATAjet 90] – 7,10 Euro netto /szt
77677- uszczelnienie iglicy do SATAjet 90 – 13,00 Euro netto/kpl
Trzpień 3624 – 2,50 Euro netto
53603-Pokrętło regulacji powietrza – 34,40 Euro netto/szt
54221 - Zawór regulacji szerokości strumienia – 26,00 Euro netto /szt

Niestety nic już więcej nie mają do tego sprzętu.

wiechec89
Wysłany: 2018-03-11, 10:23   

Ostatnio kupiłem okazyjnie satę 90. Mam pytanie odnośnie zestawu naprawczego Sata 57430 do tego pistoletu.
Znalazłem informację, że ten zestaw pasuje do pistoletów o numerze seryjnym ponad 85000, ja mam akurat poniżej tego numeru. Czym różni się pistolet poniżej i powyżej tego numeru.

Robertlodz09 
Wysłany: 2018-03-12, 23:36   

wiechec89 napisał/a:
Ostatnio kupiłem okazyjnie satę 90.

wiechec89 napisał/a:
Mam pytanie odnośnie zestawu naprawczego Sata 57430 do tego pistoletu.

To zestaw części do naprawy uszczelnienia spustu powietrza (trzpienia)
wiechec89 napisał/a:
Znalazłem informację, że ten zestaw pasuje do pistoletów o numerze seryjnym ponad 85000,

wiechec89 napisał/a:
Czym różni się pistolet poniżej i powyżej tego numeru.

Pistolet niczym ... różnice masz tylko w uszczelnieniu trzpienia spustu powietrza ale zmiana nastąpiła w tym modelu powyżej numeru tak około ponad 200 000 i jeszcze przeniesiono na lewą stronę korpusu śrubkę która blokuje pokrętło od regulacji ciśnienia powietrza.

I to są wszystkie zmiany jakie zaszły w korpusie tego modelu na przestrzeni lat jego produkcji ...

Ten zestaw jaki posiadasz jest akurat do egzemplarzy które miały tą zmianę uszczelnienia spustu powietrza. Możesz go sobie zachować i wykorzystać przy Sata jet 2000 czy 3000
które to maja takie samo uszczelnienie spustu powietrza.

Jeśli ucieka powietrze w niej poprzez ten trzpień to możesz to uszczelnienie zamówić w serwisie Sata

Mają na pewno ponieważ na jesieni reanimowałem znajomemu właśnie taki egzemplarz
o numerze około 28800 i dostałem uszczelkę sprężynkę i podkładki 2 szt.

wiechec89
Wysłany: 2018-03-13, 21:31   

Nie mam tego zestawu naprawczego. Pytałem tylko z ciekawości i zastanawiałem się o zakupie części na zapas, bo podobno nowe części do tej saty nie są już produkowane, jedynie te co mają na stanach magazynowych. Ogólnie moja sata jest w idealnym stanie biorąc pod uwagę, że pochodzi z początku produkcji, technicznie wszystko sprawne.

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Ogłoszenia » Rodzaj ogłoszenia » Kupię

Odpowiedz do tematu