Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
contar323
Wys³any: 2018-07-01, 09:15   Wyposa¿enie do pierwszego lakierowania
0
UP DOWN

Posty: 1
Cze¶æ!
Mam w planach polakierowaæ skuter, a dok³adniej jego plastiki. Oczywi¶cie nie zrobiê tego bez odpowiedniego sprzêtu. Na chwilê obecn± mam kompresor 105L z trzema t³okami o nieznanej wydajno¶ci. Do tego "profesjonalny przewód spiralny" ;) . Mam wprawdzie jaki¶ pistolet niewiadomego pochodzenia, o niewiadomych parametrach. Jedyne co o nim wiem to to, ¿e jest niebieski i pisze HVLP. U¿ywany by³ do lakierowania maszyn rolniczych, gdzie chodzi³o tylko i wy³±cznie o ochronê antykorozyjn±. Tak¿e oprócz kompresora nie mam nic. Mój bud¿et to ca³e... 350-400z³. Sza³u nie ma, wiadomo czego nie urywa. Ale jak mówi³em, ma to byæ tylko na jeden raz, mo¿e czasem polakieruje jak±¶ przyczepê lub inn± maszynê.
W skrócie, potrzebujê:
-wê¿a, tak oko³o 10-20m
-odwadniacza, odolejacza i innych niezbêdnych filtrów
-reduktora ci¶nienia
-pistoletów (do bazy/lakieru i podk³adu)
Je¿eli chodzi o ten bud¿et, to wiêcej nie mogê daæ, bo czujê, ¿e polakieruje co¶ raz na rok, mo¿e dwa razy na rok. Zawodowo nie bêdê siê tym zajmowa³. Je¿eli chodzi o pistolet do bazy, to nie pogardzi³bym dysz± 1.0, albo pistoletem HP, RP, LVLP. Pistolet HVLP raczej odpada ze wzglêdu na kompresor.
Z góry dziêki!
Pozdrawiam.
 

Czere¶niak
Wys³any: 2018-07-03, 00:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 14 razy
Posty: 200
Kup se pan pistola chinskiego za 100 jakiego wenza do tego reduktora i odwadniaca pod tego pistola i mozna juz se walic lakiera na tego skutera :cool:
Jeszcze z tego co po zakupach zostanie to se kupisz lakiera do pryskania skutera :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group