Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
RafsoN
Wysłany: 2018-08-16, 22:32   Dziwne wypryski po fertanie
0
UP DOWN

Witam.

Mam do Was pytanie. Po użyciu fertanu, zmyciu wodą i przetarciu suchą, czystą szmatką w miejscach gdzieniegdzie tam gdzie były wżery korozyjne pojawiły się wypryski ciemnorude. Proszę o radę w tej kwestii. Czy to ruda i drzeć od nowa czy to przereagowana korozja i tak ma zostać. Sporo pracy już w to włożyłem i chciałbym, żeby zrobić to jak najlepiej a nie wiem co z tym fantem robić żeby za pół roku znowu szmata nie wyszła spod lakieru. Pomocy!

Pozdrowiam

RafsoN

malarz
Wysłany: 2018-08-18, 09:31   
0
UP DOWN

Usuń to mechanicznie i ponownie zastosuj fertan i powtórz aż zostanie jedynie czarna blacha. Moim zdaniem fertan jest słaby.

RafsoN
Wysłany: 2018-08-29, 14:59   
0
UP DOWN

Dzięki za odpowiedź. Sprawę już rozwiązałem. Dzwoniłem do anglocars i po opisaniu sytuacji koleś powiedział, że wszystko jest w porządku i nie trzeba tego usuwać. Czy miał rację to się okaże za około rok. Nie mogłem już czekać bo czas goni a sporo roboty przede mną. Najwyżej będzie się usuwać korozję na bieżąco.

GMC
Wysłany: 2018-08-30, 09:31   
0
UP DOWN

Jest sporo o fertanie i dziwnym trafem zawsze ludzie mają problemy :blee: ale jak wierzysz handlowcowi to twoja sprawa ;)
http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=10985

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu