Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
nike0018
Wysłany: 2019-07-07, 09:49   Konserwacja profili zamkniętych.
0
UP DOWN

Siema!
Czy ktoś z Was stosował jakiś konwerter rdzy (Dinitrol RC800 lub Fertan lub APP R-Stop) w profile zamknięte, za pomocą dyszy rozbryzgowej do profili zamkniętych i pistoletu, przed nałożeniem ochronnej warstwy wosku i uważa takie rozwiązanie za sensowne, czy wystarczy sam Tectyl ML/Innote Hi Temp Wax?
Bo zastanawiam się czy taki Tectyl ML jeśli jest już jakaś rdza w środku coś da i ją przyblokuje, czy nic to nie da.

hematol 
Wysłany: 2019-07-09, 00:50   
0
UP DOWN

Sama "konserwacja" profili zamkniętych gdzie jest już rdza mija sie z celem.Konserwuje sie jak sama nazwa wskazuje KONSERWACJA czyli zabezpieczenie przed korozją,gdzy juz rdza weszła między blachy to tylko blacharz pozostal,wszystkie inne preperaty na rdze to taka ściema dla ludzi,ktorzy nie znają tematu i wierza,że ..."a może jednak to zadziała..." i tak to sie sprzedaje.Nikogo nie chce urazić poprostu tak to przedstawiłem,żeby zrozumiec.
Wosk tak,ale tylko na elementy malowane,bez rdzy. :spoko:

nike0018
Wysłany: 2019-07-11, 18:51   
0
UP DOWN

Niestety nie mam kamerki, aby zajrzeć do środka profili, a przy korkach żadnej rdzy nie widać. Dlatego nie wiem czy stosować jakiś konwerter rdzy jak Fertan przed Tectyl ML, czy sam Tectyl ML wystarczy?

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu