Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
mariusz.w
Wysłany: 2019-12-09, 11:14   Naprawa progów w nowym aucie
0
UP DOWN

Cześć, mam taki problem, po wizycie w ASO (1 wizyta) w miejscu gdzie podnosi się auto zaczeła schodzić mi guma zabezpieczejąca. Auto jest z 2019 rok i było tylko raz podnoszone. Jest to miejsce szczególnie narażone na uszkodzenia (kamienia/piasek itp). Chce przed zimą jakos to zabezpieczyć, polecicie mi jakieś środki ochrony (bitex, boll czytałem że są słabymi produktami)? Zależy mi by dało się to nałozyć jakoś pędzlem, są to małe uszkodzenia. Nie wiem czy potrzebny będzie też podkład antykorozyjny? Niestety dzisiejsze auta są robione z gó**** :P

kalbi 
Wysłany: 2019-12-09, 16:45   
0
UP DOWN

u-pol Raptor

mariusz.w
Wysłany: 2019-12-09, 18:09   
0
UP DOWN

kalbi, czyli taki zestaw wystarczy (https://raptor-polska.pl/sklep-produkty/raptor-zestaw-1l-do-barwienia/)? żadnego podkładu nie trzeba stosować? W chwili obecnej jest to dość małe uszkodzenie wiec czy raptor też będzie się trzymał fabrycznego baranka?

kalbi 
Wysłany: 2019-12-09, 23:40   
+1
UP DOWN

jesli jest goła blacha to najpierw podkład epoksydowy, a ten raptor jest do barwienia - musisz dać 15-20 procent pigmentu bazowego (koloru), aby się raptor trzymał to wymatuj bordową włókniną podłoże

mariusz.w
Wysłany: 2019-12-10, 10:12   
0
UP DOWN

Dzięki :) masz może jakiś sprawdzony podkład epoksydowy czy np. Spectral UNDER 395 bedzie ok?
Odnosnie tego upol raptor masz może do polecenia coś równie dobrego a troche tańszego? Mam do zamalowania dość małą powierzchnię ok 3cm na 5cm wiec obstawiam że reszta mi się tego nie przyda na chwilę obecną. Chyba że przy nastepnym podnoszeniu auta czyli za pół roku.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu