Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
mebArth 
Wysłany: 2021-03-24, 19:58   Podnosi bazę na tworzywie na ori
0
UP DOWN

Dawno mnie tu nie było a mam głupi problem.
Osłona koła Suzuki vitara. Osłona klejona. Standardowo wyszpachlowana i podkład i juz na podkładzie zaczęło mi podnosic starą bazę na przedarciach z papieru 220 do oryginalnej bazy. Uratowałem gryzy na podkładzie pyląc gęsty podkład na rozp. do bazy. Na 2 dzień miałęm gdzieniegzie przedarcia po 800 i znów podnosi gdzieindziej niż strefa naprawiana. To samo się dzieje z lusterkami i atrapami od Mazdy po przetarciu do FABRYCZNEJ bazy.

Pytanie - jak się nazywa izolator na taki szajs? Wiem że jest ale zapomniałem nazwy i firmy. Jak naprawiam Mazdy plastiki atrapki czy lusterka to albo drę do tworzywa albo włókniną żeby sie nie dokopać do bazy mimo że oryginalna. Auta są kilkuletnie i wiem że są w ORI.

Moja baza to debeer na ori rozcieńczalniku.

Szukałem tematu podnosi baze ale znalazło 2000 tematów o motorach itp.

Podziekował

A wkr...mnie to ze jak wale baze na przedarcia renault peugeot opel to nic sie nie dzieje,Postawi włosa ale go zdejme szarym scotchem. Byle kółko a czasoroboty jak za bok busa.

MichuMachu
Wysłany: 2021-03-24, 22:29   
0
UP DOWN

Ja miałem podobnie na Hyundai i honda...
Radziłem sobie z tym tak że nakladalem na miejsca przetarcia novol protect 380... Jest to podkład poliestrowy coś Ala taka szpachlówka natryskowa szybkoschnaca....
Potem przetarcie 180 do 320 i normalnie podkład akrylowy... Opcjonalnie PZP jeszcze ale ja dawałem to na wszystkie miejsca które były przetarte i problem znikł...
Widać japońce mają coś w bazie lub w plastyku...
Pozdro :spoko:

kzychu
Wysłany: 2021-03-27, 19:46   
0
UP DOWN

Daj podkład wodny, ja używałem 315 z novola.

kzychu
Wysłany: 2021-04-02, 16:12   
0
UP DOWN

I jak mebArth wypróbowałeś podkład wodny? Żadne rozpuszczalnikowe nie dają takiej bariery.

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materiały

Odpowiedz do tematu