Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
crea
Wys³any: 2008-07-12, 21:53   Pomocnik lakiernika
0
UP DOWN

Posty: 2
Ile mo¿e zarabiaæ pomocnik lakiernika do przyuczenia??
 

adams90-90 
Wys³any: 2008-07-12, 22:36   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Ja od wczoraj jestem pomocnikiem i szef dal mi 5 zl na godz powiedzial ze jak sie wykarze to da mi wiecej
 
 

rbfm 
Wys³any: 2008-07-13, 11:57   
0
UP DOWN

Pomóg³: 21 razy
Posty: 1890
Sk±d: Kraków
adams90-90, gratulacje :wink:
 

adams90-90 
Wys³any: 2008-07-13, 12:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
:) Dzieki
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-13, 14:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
adams a gdzie pracujesz? Serwis czy jakas buda? ile p³yt maja? (jak maj±) duzy przerób?
_________________
Bart
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2008-07-13, 14:19   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Maków Mazowiecki jest komora nie wiem ile p³yt :p ok 10 aut stoi do roboty
 
 

mebArth 
Wys³any: 2008-07-13, 15:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
no tak sie pytam tylko...bo u mnie (rodzinna dzia³alnosc) w sklepie mam pracownice...zarabia 5z³/h i NIC nie robi bo ne ma NIC do roboty....sklepik spozywczy w bloku. Patzrac na Twoja prace a jej...za t± sama cene to ktos cie dyma z $.
_________________
Bart
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2008-07-13, 15:28   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
Ja i za darmo bym tam poszedl chce podparzec jak to robi sie w profesjonalnym zakladzie :cool: i tylko przez okres wakacji bo zostalo mni jeszcze 2 lata szkoly. Facet w ciemno mnie zatrudnil i powiedzial ze jak sie wykarze to podniesie stawke.
 
 

Pono
Wys³any: 2008-07-13, 18:04   
0
UP DOWN

Posty: 48
w sumie lepiej niz u mnie bo mam jakies 70 gr na godzine;) no ale za ucznia :mad:
 

crea
Wys³any: 2008-07-14, 20:02   
0
UP DOWN

Posty: 2
adams90-90 napisa³/a:
Ja od wczoraj jestem pomocnikiem i szef dal mi 5 zl na godz powiedzial ze jak sie wykarze to da mi wiecej


Ja te¿, ale od dzisiaj :mrgreen:
 

online 
Wys³any: 2008-07-14, 22:06   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
nigdzie sie nie nauczycie tak szybko jka na praktykach czy na jakims przyuczeniu. ja sie wszystkiego uczylem sam, dalej sie ucze, nigdy nie mialem zadnego nauczyciela. przez krotki okres zap*erdalalem z ciekawosci na warsztacie i niczego nowego sie nie nauczylem, a odpicolem dobre kilkadziesiat wozkow, od a do z.

trzeba wiele rzeczy zwaliæ samemu, aby siê nauczyæ, ja siedze w tym dzien w dzien, a ci±gle czego¶ nowego czlowiek sie nauczy, dowie, albo zdzwi siê :grin:
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

bart19
Wys³any: 2009-05-28, 22:47   
0
UP DOWN


Posty: 12
siemka. mam do was pytanie chlopaki, w jakich szkolach sie uczyliscie na lakiernika lub gdzie zrobiliscie kurs, ja szukam od ponad roku i nic niemoge znalezc, a zabardzo mnie niechca tez nigdzie przyjac bez szkoly?? poradzcie cos bo juz szaleje!!!! :help: :help: :help:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-29, 06:46   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
A ten temat czyta³e¶?

http://lakierowanko.info/viewtopic.php?t=2297
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-30, 17:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
bart19 napisa³/a:
siemka. mam do was pytanie chlopaki, w jakich szkolach sie uczyliscie na lakiernika lub gdzie zrobiliscie kurs, ja szukam od ponad roku i nic niemoge znalezc, a zabardzo mnie niechca tez nigdzie przyjac bez szkoly?? poradzcie cos bo juz szaleje!!!! :help: :help: :help:


Ja zawodówka....ale juz nie ma szkó³ lakierniczych. Jedynie przyszkolenie na w³asn± rêke za³atwiane.
_________________
Bart
 
 

Bisuside14 
Wys³any: 2009-05-30, 17:57   
0
UP DOWN
Mów mi Bisu:D


Pomóg³: 9 razy
Posty: 348
mebArth napisa³/a:
Ja zawodówka....ale juz nie ma szkó³ lakierniczych.

S±, s±. Na 100% U mnie w mie¶cie np. jest zawodówka ( lakiernik w 2 letniej, blacharz w 2 i 3 letniej szkole) .
 
 

Ryba 
Wys³any: 2009-05-30, 19:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
A zaocznie p³atnie da radê co¶ wykombinowaæ ?? :help:
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-31, 10:04   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Ryba napisa³/a:
A zaocznie p³atnie da radê co¶ wykombinowaæ ?? :help:


Idziesz do szefa który MUSI BYÆ W CECH'u, proszisz o przyszkolenie 2,3 lata i po tym robisz papier w cechu teoria a praktyczny egzamin w miejscu wyznaczonym przec CECH. I masz papier. Tylko po co Ci papier na dzieñ dzisiejszy? Wszedzie gdzie pracowa³em a zaliczy³em milion firm ni epytali o papier tylko próba tydzien czy dwa i zostajesz. O papier pytaja tylko w ASO.
_________________
Bart
 
 

PROJEKTER
Wys³any: 2009-05-31, 10:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
A CECH RZEMIOS£ MOTORYZACYJNYCH to jeszcze ma jakie¶ specjalne uprawnienia ?
Papier od nich to jest tyle wart ile te dyplomy i certyfikaty ze szkoleñ materia³owych !
Kiedy¶ za komuny !!! HI HI HI to nabywa³o siê uprawnienia do otwarcia warsztatu i jak "któ¶ by³ mistrzuniem" to móg³ nawet uczniów edukowaæ ! Teraz ¿eby mieæ uczniów ze szko³y zawodowej to trzeba mieæ ¶rednie maturê i przej¶æ kurs pedagogiczny !

ZDZ mia³ 6-mc program szkoleniowy blacharz lakiernik. W £odzi to nawet dostali niez³e wyposa¿enie Ramê z pomiarem elektronicznyczm CELETTE i kabinê ( raz tak± widzia³em ) UK firma PUMA ! Spytaj w ZDZ.

[ Dodano: 2009-05-31, 11:46 ]
:x: bart19 ! ucz siê eksternistycznie przez LAKIEROWANKO. INFO.
PROGRAM OBEJMUJE WSZYSTKIE TEMATY
W SZKOLENIACH U¯YWAMY TECHNIK AUDIOWIZUALNYCH
RUCHOME GODZINY NAUKI 24 GODZINY NA DOBÊ !
DOSKONA£A KADRA SZKOLENIOWA
DO DYSPOZYCJI NAJLEPSI LAKIERNICY W POLSKIEJ BRAN¯Y I GO¦CIE Z EUROPY
TYLKO FAKTY ¯ADNYCH cenzuraÓ£
GRATIS KURS AIRBRUSH
DODATKOWO WIEDZA O URZ¡DZENIACH I WYPOSA¯ENIU
KOMFORTOWE WARUNKI NAUKI ( bez z³a¿enia z kanapy )
WPISOWE BEZP£ATNIE ( ale tu to skonsultuj z administratorem DrCruel czy nadal
trwa promocja ) .... sam widzisz Rektorem jest doktor z zagranicy !!!

Tylko jak ty pomalujesz ten monitor na egzaminie praktycznym ??? ... Co¶ wymy¶limy cz³onkowie komisji egzaminacyjnej s± nie przekupni .... ( listê z wymaganym alkoholem i zak±skami prze¶lê na PW ).

Zapisuj siê !!! ILO¦Æ MIEJSC OGRANICZONA DO ... 200 terabajtów !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

bart19
Wys³any: 2009-06-02, 19:56   
0
UP DOWN


Posty: 12
siemka. ZDZ nierobi kursów juz od 3 lat, ale zagadam z warsztatmi lakierniczymi zeby mnie zaciagneli :D :D:D w³asnie wysylam meile, ewentualnie w piatek pojezdze jak bede mial wolne :)
 

sawmaster 
Wys³any: 2009-06-23, 15:59   Praca jako pomocnik lakiernika
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
Mam pytanie do Was. Pracujê prawie 3 miesi±ce jako pomocnik lakiernika i nie wiem czy pensja jak± dostaje jest uczciwa. ¦rednio dostajê za 2 tygodnie pracy 350-400z³ po oko³o 9 godzin dziennie w tym 2-3 dni idê na oko³o 1,5 godziny przygotowaæ pomieszczenie do malowania i odt³u¶ciæ powierzchnie. Umiem wg mnie do¶æ du¿o, lecz nie opanowa³em techniki obróbki szpachli, wszystko inne oprócz malowania umiem. Oczywi¶cie te¿ zdarza mi siê co¶ przeoczyæ lub nie dopracowaæ, lecz to raczej ze ¶lepoty :roll: i zapominalstwa.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-06-23, 18:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Slepota jest niedopuszczalna w tym zawodzie. Jako pomocnik i to co umiesz (to co napisa³e¶) a sadze ze ma³o jescze wiesz, to dobre pieni±¿ki. Nie licz z tymi umiejêtnosciami i na 3000 i lezenie. Wiesz ile ja dostawa³em jako uczen na 3cim roku? dar³em kit..przygotówka pod lakier, podk³ad itp...? 100z³/mc (s³. STO z³) wiêc nie marud¼.
_________________
Bart
 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-06-24, 07:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Frycowe trzeba zap³aciæ... takie ¿ycie... ciesz siê ¿e nie robisz za darmo, zw³aszcza jak nie umiesz obrobiæ szpachli, bo to znaczy niestety tyle, ¿e nawet pomocnik z ciebie do koñca nie jest...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

stek
Wys³any: 2009-06-24, 10:02   Re: Praca jako pomocnik lakiernika
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
sawmaster napisa³/a:
Mam pytanie do Was. Pracujê prawie 3 miesi±ce jako pomocnik lakiernika i nie wiem czy pensja jak± dostaje jest uczciwa. ¦rednio dostajê za 2 tygodnie pracy 350-400z³ po oko³o 9 godzin dziennie w tym 2-3 dni idê na oko³o 1,5 godziny przygotowaæ pomieszczenie do malowania i odt³u¶ciæ powierzchnie. Umiem wg mnie do¶æ du¿o, lecz nie opanowa³em techniki obróbki szpachli, wszystko inne oprócz malowania umiem. Oczywi¶cie te¿ zdarza mi siê co¶ przeoczyæ lub nie dopracowaæ, lecz to raczej ze ¶lepoty :roll: i zapominalstwa.


pracuj, pracuj, praktyka czyni mistrza, wytê¿ wzrok , nie zapominaj o niedoci±gniêciach a majster Ciê dostrzegnie i podniesie stawkê. Kiedy¶ za tak± pracê nie dosta³by¶ wiele gdy¿ by³o by to na poczet praktyki, Pamiêtam jak praktyka by³a p³atna nieca³± stówê na nowe gdy¿ wtedy by³y inne pieni±dze. Kolega @Meb to chyba dobrze pamiêta, skoro napisa³ Ci.Pozdrowionka.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-06-24, 17:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
"Kolega @Meb to chyba dobrze pamiêta" a pamieta bo to by³ 94 rok. 3 klasa i prawo jazdy.
_________________
Bart
 
 

stek
Wys³any: 2009-06-24, 19:52   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
mebArth napisa³/a:
"Kolega @Meb to chyba dobrze pamiêta" a pamieta bo to by³ 94 rok. 3 klasa i prawo jazdy.


Ja ciut wcze¶niej, i te¿ na 3-cim prawa jazdy. jest co wspominaæ?? :piwo:
 

mebArth 
Wys³any: 2009-06-24, 21:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
@stek widze ze ziomal Krakus tak samo :D a jest co wspominac....pierwszy maluch obielony renolakiem czerwien meksykanska i sru pod szko³e :D

To taki lekki OffTop.
_________________
Bart
 
 

sawmaster 
Wys³any: 2009-10-21, 23:04   
0
UP DOWN

Posty: 563
Sk±d: Bia³ystok
no ja niestety nie wytrzyma³em i przesta³em pracowaæ za 5z³ za godzinê, 4 miesi±ce robi³em i nie widzia³em ¿eby siê co¶ polepszy³o. Nawet nie dawa³ mi malowaæ podk³adem, bo uwa¿a³ ¿e nie umiem :rotfl: . Odszed³em, bo wiedzia³em, ¿e na tyle umiem, ¿e sam ju¿ mogê zacz±æ robiæ samochody. Na razie z sukcesem wyci±³em wstawi³em reperaturkê w escorcie, od spodu zabezpieczy³em j± farb± reaktywn± oraz specjalnym ¶rodkiem do ochrony podwozi. Po szpachlowa³em, pomalowa³em i ³adnie do¶æ wysz³o(po za tym ¿e lekko ró¿ni siê odcieniem), jednak mog³em ³adniej rozlaæ.
 

ferarri325
Wys³any: 2010-01-28, 22:13   
0
UP DOWN

Posty: 18
Elo s³uchajcie mam do was pytanko jakie wymagania stawiaj± pracodawcy je¿eli pracuje jako pomocnik lakiernika czyli pe³na przygotówka samochodu do lakierowania bo kwestie pieniê¿ne s± niewa¿ne liczy siê fach w rêku potem bêd± zyski i na co k³ad± szczególn± uwage ale chyba na wyprowadzanie szpachli b±dz podk³adowanie.pisze poniewa¿ od dzisiaj jestem pomocnikiem u dobrego lakiernika i chcia³bym siê wykazaæ choæ przyznam ze wyprowadzanie szpachli mi jeszcze tak nie wychodzi ale reszta to pestka choæ tego zawodu uczy siê cale zycie
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-01-29, 07:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Sorry, ale jak z wyprowadzeniem szpachli sobie nie radzisz to jaka reszta jest t± pestk± ? Jako pomocnik mo¿esz wykazaæ siê przede wszystkim wyprowadzaniem szpachli... i to jest podstawowe wymaganie ... prócz latania na miotle rzecz jasna ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

inter
Wys³any: 2010-01-29, 20:52   
0
UP DOWN
inter

Posty: 13
Sk±d: legnica
U mnie pomocnik szlifuje,szpachluje,okleja,nak³ada podk³ad i przygotowuje pod lakier.Wydaje mi siê ¿e to normalne wymagania wzglêdem pomocnika,przecie¿ w przysz³o¶ci ma tak¿e zosta lakiernikiem :D .Ale jest to kwestia indywidualna ka¿dy wymaga inaczej.
 

ferarri325
Wys³any: 2010-01-30, 00:09   
0
UP DOWN

Posty: 18
Dziêki za info ale trafi³em do spoko pracodawcy tak samo robiê to co na praktykach tylko ze tu muszê siê bardziej wykazaæ. tzw przygotowywuje elementy do pod³ladu oraz sam k³adê podk³ad maskuje oraz matuje podk³ady by element by³ gotowy do lakierowania jednak zastanawia mnie jeden fakt ¿e wszyscy lakiernicy z którymi rozmawia³em mówi± ¿e ponoæ lakierowania nauczê siê sam czy to prawda czy z czasem ja bêdê mia³ okazjê zab³ysn±æ jako pomocnik jakie s± pocz±tki? Dodam ¿e lakierowa³em ju¿ dwa kaski narciarskie jednolitym kolorem i wysz³y dobrze czyli bez zacieków i dobry po³ysk ale to kaski a to malutkie do porównania z np b³otnikiem
 

LoboLoco 
Wys³any: 2010-02-01, 08:10   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Zale¿y od pracodawcy... jedni naucz± ciê sami (rêkoma innych lakierników) inni wy¶l± na szkolenie... ale najlepiej po³±czyæ te sposoby nauki... pogadaj z szefem ¿eby wys³a³ cie na szkolenie, a reszte wykminisz z obserwacji na lakierni.
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Ryba 
Wys³any: 2010-02-01, 08:14   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Ferrari325, ja mam pytanie. Czy pracy szuka³e¶ z gazet czy po prostu zrobi³e¶ sobie wycieczke po lakierniach i pytale¶ ? Czy jeste¶ jako¶ zarejestrowany np. umowa zlecienie ? I 3 sprawa czy pytali Ciê o jakie¶ do¶wiadczenie czy od razu wziêli z miejsca ?
 
 

ferarri325
Wys³any: 2010-02-01, 19:10   
0
UP DOWN

Posty: 18
ja szuka³em pracy chodz±c po zak³adach lakierniczych bo raczej ciê¿ko jest znalezæ prace jako pomocnik lakiernika w gazecie b±dz w internecie. To znaczy s± oferty ale przewa¿nie w du¿ych miastach ale najlepsz± form± jest chodziæ i pytaæ o prace jako pomocnik. na razie nie jestem zarejestrowany bo pracuje jako pomocnik. Mój pracodawca powiedzia³ ¿e jak zrobiê na nim wra¿enie czyli ¿e dobrze wykonuje swoj± robotê i jest on zadowolony to zatrudni mnie jako pracownika ja zarabiam 646z³ ale te¿ on mi czasami pokazuje jak mo¿na lepiej co¶ robiæ np wyprowadzaæ pó³kola w b³otnikach w autach. o do¶æ te¿ siê pyta³ poniewa¿ jak tu koledzy pisali wcze¶niej, w tym zawodzie b³±d jest niedopuszczalny i mnie sprawdza³ jak robiê przez tydzieñ ale. jak pyta³em siê wcze¶niej do pracy w ASO w seacie to oni chcieli mnie wzi±¶æ ale na okres próbny miesiêczny ¿eby sprawdziæ moje do¶wiadzczenie a tu robiê typowym prawdziwym zak³adzie lakierniczym gdzie sam szef robi i lakieruje i ma jednego blacharza ale jeszcze chcê siê nauczyæ malowaæ aerografem to tez sie przyda ale to ponoæ brdzo trudne :)
 

Ryba 
Wys³any: 2010-02-01, 21:08   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
Kurde za 645 z³, to ja nie pójdê robiæ, chyba ¿e to tygodniówka ^^ jestem ciekawy ile mogê dostaæ je¶li ju¿ "wszystko" umiem - szlifowaæ kit, oklejaæ, podk³adowaæ, lakierowaæ te¿ !? Bo jak mam dosatæ 800 to wole i¶æ na strefe do indesitu na ta¶mê za 1200 na poczatek i op³acone wsystkie ¶wiadczenia :cool:
 
 

ferarri325
Wys³any: 2010-02-01, 21:41   
0
UP DOWN

Posty: 18
to znaczy ja jak sie wyka¿e to byæ mo¿e ¿e zatrudni mnie jako lakiernik b±dz podniesie mi stawkê bo tak jest jak sie jest pomocnikiem na pocz±tek ale od czego trzeba zacz±c zwlaszcza jesli trafi sie na dobrego majstra ktory tez pokaze co i jak lub pomo¿e.
 

Ryba 
Wys³any: 2010-02-01, 22:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 5 razy
Posty: 430
Sk±d: Radomsko
No ale bez jaj ja rozumiem, ¿e pocz±tek itp, ale minimaln± czyli 925 powinie¶ mieæ; no ¶wiadczenia pomijam. Tak to moim zdaniem jest wykorzystywanie !
 
 

inter
Wys³any: 2010-02-01, 23:30   
0
UP DOWN
inter

Posty: 13
Sk±d: legnica
P³aca minimalna to oko³o 1230 brutto masz moc jak robisz w szpachlach i lakierach (czyt.chemii)za 645zeta.U mnie pomocnik ma akord 60 od elementu czyli okolo 500 na tydzieñ i nie raz trzeba co¶ po nim poprawiac
 

f_maciej
Wys³any: 2010-02-02, 21:54   
0
UP DOWN

Posty: 174
Ryba napisa³/a:
Tak to moim zdaniem jest wykorzystywanie !
heh, mam to samo zdanie na ten temat. Ja za +/- 150przepracowanych godzin dosta³em 1000z haczykiem, tragedii nie ma,ale to pod sto³em :sciana:

inter napisa³/a:
czyli okolo 500 na tydzieñ i nie raz trzeba co¶ po nim poprawiac
taka stawka to ju¿ fajny pieni±dz.
 

ferarri325
Wys³any: 2010-02-02, 22:31   
0
UP DOWN

Posty: 18
faktycznie przekonali¶cie mnie czyli bêdzie mnie czekaæ powa¿na rozmowa z majstrem albo mi podniesie stawkê albo odchodzê i idê do kumpla robiæ auta bo u niego zawsze mam robotê tylko do lakierowania za³atwiam sprawê czyli dzwoniê do tego lakiernika z którym mia³em praktyki mo¿e mi da pomalowaæ heh :) bo u kumpla to ja mam robotê na takiej zasadzie ze on ¶ci±ga auta z Austrii b±dz Francji i daje do blacharza a od blacharza do mnie jako ze jeste¶my dobrymi kolegami to robótki mi zostawia a jako pomocnik chcia³em po prostu popracowaæ bo niewiedzia³em czy to jest tak jak praca ze pracuje na umowê itd i dostaje te min 1300 tylko nie maluje. Czyli jestem tak jakby wykorzystywany heh:) nie mam nic do stracenia :cool:
 

S³odki_MS
Wys³any: 2012-04-04, 00:01   
0
UP DOWN

Posty: 7
Odgrzeje kotleta...
Jestem po technikum mechanicznym. Mam mature i pare innych papierkow (spawacz tig i mag z uprawieniami) Udalo mi sie zlapac prace w profesjonalnej lakiernii .Powiedzialem pracodawcy od razu ze niegdy nie pracowalem na lakiernii i nic kompletnie nie umiem zeby nie bylo rozczarowan...Mam 23 lata i pracuje tam juz rowny rok (podpisalem umowe na 2 lata-przyuczenie do zawodu lub cos podobnego). Po roku pracy potrafie samodzielnie oszlifowac plastik (95% elementow juz sa nie poprawiane przez ,,starszego") przygotowac pod podklad, zapodkladowac i przygotowac pod malowanie tak ze lakiernik wchodzi ,,na gotowe " i maluje. Oczywiscie czasem ide na porade do starszego ale to bardziej juz dla mojego spokoju zeby pozniej nie bylo :shock: Dochodzi do tego oczywiscie demontaz elementow ,przezbrajanie, spawanie plastikow, zcasem drobne naprawy blacharskie (latka czy zaspawac reperaturke przymierzona oczywiscie gdy goni blacharza) itp. Jest jeszcze sporo rzeczy do ogarniecia (zwlaszca detale ktore czynia prawdzimym fachowcem) ale boli mnie moja pensja. Nie uwazam sie za,,specjaliste" jakich tu kilku znalazlem ale rzetelnie i dokladnie staram sie wykonywac moje prace. Ciekawi mnie ile waszym zdaniem powinienem zarabiac (kieruje to do wlasciclei warsztatow i pracownikow ze stazem). Nie podam mojego wynagrodzenia bo chcialbym poznac wasza opinie. Wiem ze ciezko wyczuc na opis ile mozna komus zaplacic ale chodzi mi o taki +-. Pewnie ktos sobie pomysli czytajac to co napisalem wyzej ze ,,zloty chlopak" :D bo wszystko zrobi (troche to tak moze brzmi ale przesadzone wrazenie) Chcialbym porozmawiam z wlascicelem o podwyzke ale najpierw chcialbym poznac wasze zdanie co do wyokosci wynagrodzenia.
 

kalbi 
Wys³any: 2012-04-04, 16:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
S³odki_MS napisa³/a:
Chcialbym porozmawiam z wlascicelem o podwyzke ale najpierw chcialbym poznac wasze zdanie co do wyokosci wynagrodzenia
oko³o 2300-2500 na rêkê
_________________

 
 

S³odki_MS
Wys³any: 2012-04-04, 22:19   
0
UP DOWN

Posty: 7
Wielkie dzieki kalbi. Czyli bede musial pogadac z szefem bo na dzien dzisiejszy jest polowa tego co podales :sciana:
 

gugun 
Wys³any: 2012-04-05, 09:52   
0
UP DOWN



Pomóg³: 52 razy
Posty: 2819
Sk±d: kuj-pom
moj kolega zaczyna³ od 1300 teraz ma 2300 po 3 latach. co jaki¶ czas ma drobn± podwy¿ke. wiec tobie tez proponuje nie wyskakiwaæ ze chcesz jeszcze raz tyle bo cie wygna tylko skoro juz jeste¶ bardziej pomocny to niech ci do³o¿y.
 
 

S³odki_MS
Wys³any: 2012-04-05, 22:11   
+1
UP DOWN

Posty: 7
Wiem wiem :cool: Nie wszystko nie od razu... Dzieki za zainteresowanie.
 

lukskyy 
Wys³any: 2012-04-18, 13:08   
0
UP DOWN
Amator


Pomóg³: 1 raz
Posty: 46
Sk±d: Podkarpackie
Nie ma co byæ pazer±, za¶piewasz sumkê to Ciê wy¶miej± i "oddzwoni±", w granicach przyzwoito¶ci adekwatnie do wykonywanej roboty ;)
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-18, 19:19   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
u mnie w robocie osoba która szlifujê wszystko przed i po podk³adzie ma 2500 w ofercie szpachlujê i podk³aduje plastik, nic wiêcej, ceny ró¿ni± siê od okolic jak widzê. Szef bardziej stawia na to ¿e raz na jaki¶ czas mo¿esz zostaæ do 20 itp.... w sensie panie Leszku nie wyg³upiajmy siê ju¿ w niedziele do 18 ^^
 

Chali68
Wys³any: 2012-05-20, 14:19   
0
UP DOWN

Posty: 247
U mnie napisa³e¶ kol. To znaczy gdzie? To jakie¶ niemcy? Bo to nie w tym kraju! Ciekawe.
 

g_marker 
Wys³any: 2012-05-20, 21:20   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

Posty: 88
Okolice wawy.
 

Chali68
Wys³any: 2012-05-21, 20:22   
0
UP DOWN

Posty: 247
Widzicie jeszcze s± w tym kraju pracodawcy którzy p³ac±. Pozd.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group