Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
g_marker 
Wysłany: 2010-09-30, 19:52   
0
UP DOWN
Crazy_Peon

w meblach od 3 tyś w zwyż i nie ważne co robisz a w akordzie jak jesteś zachłanny od 5 tyś w zwyż ale tam to już pompy i te sprawy nie mówie u siebie tylko u obcego luda z pomocnikami i samo lakierowanie, wiec w tych czasach jak kładziesz w meblach połysk to tylko to kładziesz. pompy lubie i te tłokówki podnieca mnie ich ciśnienie bosko się czuje jak przełożenie jedzie powyżej 25 do 1 ;) jedziesz takim potworem z dysza np. 15 na 60 dwa ruchy i nie ma metra i bez osłony lepiej wyglada jak na grawitacji :) no lubie to ;)

szybki bil
Wysłany: 2012-03-04, 22:18   
0
UP DOWN

Jak tam Panowie obecnie z cenami,zmieniło się coś,czy tylko materiały podrożały.

gugun 
Wysłany: 2012-03-05, 11:40   
0
UP DOWN

uja tam sie zmieniło... :tak:

grzechoo2008 
Wysłany: 2012-03-05, 21:31   
0
UP DOWN

Gun, jak to się nie zmieniło, roboty zdecydowanie mniej zwłaszcza jak się trzyma cenę :help:

gugun 
Wysłany: 2012-03-06, 10:03   
0
UP DOWN

eee nie ma tragedi :D słonce wyszło i plac sie znowu zapelnia i kolejka rośnie...a bylo juz tak "gorąco" ;)

szybki bil
Wysłany: 2012-03-06, 17:57   
0
UP DOWN

W styczni i lutym to u nas było o 50% mniej zleceń,a wynagrodzenie prowizyjne.

grzechoo2008 
Wysłany: 2012-03-07, 10:23   
0
UP DOWN

Najgorsze jest to, że klienci też obczaili, że jest zastój w warsztatach i jak rzucam cenę za robotę to miny mają takie jakbym im rodzinę ogórkiem wytłukł .
Ale jak mawiał klasyk (kiler)" Twardym trzeba być, nie mientkim" ^^ więc gonię tych gołodupców bo z doświadczenia wiem, że to taki rodzaj klientów z którymi zazwyczaj są kłopoty :rozga:

kalbi 
Wysłany: 2012-03-07, 11:58   
0
UP DOWN

grzechoo2008 napisał/a:
Najgorsze jest to, że klienci też obczaili, że jest zastój w warsztatach i jak rzucam cenę za robotę to miny mają takie jakbym im rodzinę ogórkiem wytłukł .
u mnie dokładnie to samo ^^

gdulus
Wysłany: 2017-10-18, 22:23   WITAM
0
UP DOWN

JAK TAM PANOWIE CENY ??? MAMY JUZ 2017 , W TYM ROKU wracam z angli do polski na stale i planuje przeniesc moja lakiernie z angli do polski , troche mam obawy czy praca bedzie , czy dobrzy pracownicy sie znajda itp . itp co mi napiszecie????
u nas w miescie jak sie pytalem to 350 400 zl za element czyli tyle samo co w 2010 roku !!!!

da sie jakos godnie zyc w polsce z tego lakiernictwa , wydaje mi sie ze majac lakiernie i zatrudniajac dwoch pracownikow powinno ponad 10000 na czysto zostawac jesli oczywiscie robota bedzie czy dobrze obliczylem doradcie

sawmaster 
Wysłany: 2017-10-27, 14:45   
0
UP DOWN

wiesz ja tam myślę, że ludzie patrzą na warunki w których będzie wykonywana praca, nie tylko na efekty, jeśli masz kabinę to pewnie więcej można wołać za element, a co do opłacalności za 350zł to sądzę, że trzeba mieć przerób aby coś odłożyć ,lekko licząć że za średni element wychodzi 120zł za materiały z czego 230zł zostaje na opłaty, podatki itp ile tak naprawdę zostanie w kieszeni zależy dużo od właśnie przerobu

Amatolak 
Wysłany: 2017-12-04, 12:50   
0
UP DOWN

Właśnie się zapisałem na forum, ale temat śledziłem długo...

Jestem tutaj ponieważ wchodzę na rynek z usługą podobną do tych podczas nabywania używanych aut, jest to usługa poboczna jako dopełnienie innych, które oferuję klientom detalicznym warsztatów (oraz samym warsztatom). W sumie nic nowego, bo takie rzeczy istnieją od lat na rynku. Polega ona dokładnie na tym że za nim człowiek odda auto do lakiernika/blacharza my sprawdzamy najpierw warsztat i wystawiamy noty jakościowe (taki audyt) - czyli punktacja na temat samego warsztatu, jego lokalizacji, jego wyposażenia, obsługi, zbiorcze podsumowanie opinii klientów, no i oczywiście jego legalności...

Z materiałów jakie zebraliśmy do tej pory, wynika że większość lakierni (wraz z zakładami blacharskimi) a które to stanowią znaczną część usługodawców na rynku, nie spełnia podstawowych wymogów wytyczonych przepisami RP oraz EU. Cały czas jeździmy po kraju i zbieramy dane, jak możecie się domyślić jest to ogrom pracy. Tworzymy po prostu dokumentację na potrzeby świadczenia rzetelnych usług.

Oczywiście, wszystkie dane i jak by to powiedzieć, "ranking" (w skrócie) będą publikowane wkrótce online na portalu internetowym. Ale mamy też taki specjalny dodatek w postaci aplikacji, która będzie dawać potencjalnym klientom wszystkie potrzebne informacje do podjęcia prawidłowej decyzji odnośnie wyboru odpowiedniego warsztatu (uaktualniany w czasie rzeczywistym). W tym momencie mamy już zebrane dane na temat praktycznie wszystkich usługodawców (legalnych i nielegalnych) z województw Wielkopolskiego, Pomorskiego, Zachodnio-Pomorskiego, Lubuskiego, Dolnośląskiego, Łódzkiego i Śląskiego. Jest jasnym że małe nielegalne "lakiernie" nie mogły być sprawdzone, ani rozpoznane, ale nad tym cały czas pracujemy (niestety apart ścigania nie ułatwia nam pracy...).

Co myślicie o takiej inicjatywie, wy jako usługodawcy? Czy coś takiego pomoże WAM w biznesie? Odpowiedź na to pytanie jest ważna gdyż będzie ona wytyczać drogę programu (przynajmniej w pewnym zakresie).

Pozdrawiam

LAKIEROWANKO Strona Główna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Firma

Odpowiedz do tematu