Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
elakiery.pl
Wys³any: 2008-08-01, 14:04   Zapraszam do oceny strony z akcesoriami dla lakiernika
0
UP DOWN

Posty: 40
Witam serdecznie.
Chcia³bym Was prosiæ o subiektywne spojrzenie na moj± stronê, dok³adniej sklep internetowy z lakierami samochodowymi oraz wszelkimi rodzajami narzêdzi niezbêdnych do wyposa¿enia lakierni czy warsztatów samochodowych.

Link do strony www.elakiery.pl
Proszê o wyra¿enie opinii czego jeszcze brakuje, co poprawiæ, aby kto¶ zainteresowany tematem móg³ jednorazowo zaopatrzyæ siê we wszystko czego potrzebuje.

Pewnie pojawi± siê posty co do cen towarów, proszê równie¿ o podawanie co jest wed³ug was za drogie, bo konkurencja ma tañsze...
Od razu mówiê ¿e ceny to rzecz wzglêdna i jest mo¿liwo¶æ negocjacji czy te¿ zmiany...

Wszystkim z góry dziêkuje..
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-02, 20:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Drogie g±bki do polerki. U mnie w Wieliczce g±bka farecli kosztuje 15 z³ bia³a. Boll podobnie ale co druga ma bicia i trza reklamowac. Juz NIGDY BOLLa nie kupie po tym jak dwie odda³em.
_________________
Bart
 
 

elakiery.pl
Wys³any: 2008-08-05, 10:14   
0
UP DOWN

Posty: 40
Witam
Niewiem mo¿e ma Pan z³± maszyne sprzedajê od 10 lat te g±bki w swoich punktach i w internecie, niemia³em do tej pory reklamacji, czy u Pana w mieszalni
ceny na lakiery samochodowe i na pozosta³e artyku³y
jak np papier scierny indasa po 60 gr s± podobne ??
pozdrawiam
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-05, 19:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Kolego..w internecie nie ma PANów. Co do gabek... mia³em stycznosc z gabkami BOLLA z kilku ¿róde³ bo czesto zmienam prace (raz na 2 lata srednio) to i wiadomo sklep inny i naprawde...by³y nieraz przypadki ze g±bka mia³a bicia ze chcia³o rece po³amac. z Farecla NIGDY nie mia³em problemów. A co do cen papierów to Ci nie odpowiem bo ja tego nie kupuje wiec nie znam cen.
_________________
Bart
 
 

elakiery.pl
Wys³any: 2008-08-06, 12:49   
0
UP DOWN

Posty: 40
Dziekuje za odpowied¼, uzupe³nie asortyment o g±bki farecli, niewiem czy pracowa³e¶ na pastach 3M, pasty Profix robione s± na tych samych komponentach, obrabiane na sucho,
wieksz± kultura pracy, i niebrudzi uszczelek tak jak G3, zachêcam do spróbowania:
http://www.elakiery.pl/pr...lerki_zgrubnej_
_________________
Lakiery samochodowe, Stojaki lakiernicze oraz materia³y lakiernicze pe³na gama us³ug i towarów.
www.elakiery.pl Sklep internetowy
 

mebArth 
Wys³any: 2008-08-06, 19:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Mam w 2 robocie 3M bia³y kurek i niebieski kurek wiec wiem z czym to sie je. Dodaj do sklepu paste na sucho MIRKA w tubkach 250gram. wg mnie lepsza od 3M. Szybciej wyciaga po³ysk a cen nie znam bo tez dosta³em na próbe, musia³bym sie dowiedziec w sklepie ile kosztuje.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group