Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
anonim
Wys³any: 2007-01-29, 12:19   Malowanie motocykla
Go¶æ
Witam!!
Mam pro¶be ile mo¿e kosztowaæ pomalowanie motocykla I¿. NIe jest on pewnie wam znany,ale jest wielko¶ci± bardzo zbli¿ony do Jawy Ts350(tej najpopularniejszej). Poszukuje równie¿ zak³adu w ³odzi który by siê podj±³ lakierowania. By³em pytaæ siê w mieszalni farb , za 1,5 L farby akrylowej z utwardzaczem i rozcieñczalnikiem chc± 190z³. To drogo?? I ile farby orientacyjnie potrzebuje
 

gcienki
Wys³any: 2007-01-29, 20:55   
0
UP DOWN

Posty: 10
my¶le ze na taki motocykl bedziesz potrzebowa³ góra 400 ml. Na taki motocykl warto
 

darXo 
Wys³any: 2007-01-31, 23:02   
0
UP DOWN
darXo

Pomóg³: 1 raz
Posty: 29
Sk±d: Wlkp.
1. Nie obra¿aj fanów motoryzacji, kto nie wie co to jest I¯?
2. Po co Ci 1,5l akrylu? Malujesz busa czy motocykl?
3. Je¶li w grê wchodzi podk³adowanie, szpachlowanie itd. licz siê z wydatkiem od kilkuset do ponad 1000z³. Wbrew pozorom jest to praca bardziej pracoch³onna ni¿ malowanie samochodu (je¶li ma byæ zrobione profesjonalnie)
4. 126z³ za 1l akrylu, nie podajesz jakiego, wiec nie powiem czy drogo (ale je¶li to produkt dobrej firmy to cena OK), powinno ci wystarczyæ 400-600ml
5. Zarejestruj siê

Pozdrawiam
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-02-01, 22:23   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Witam
Je¶li jest taki temat to nowego nie bêdê zak³ada³ :D Mam pytanie, chcia³bym pomalowaæ (podk³ad, szpachlowanie, baza, klar itp) motocykl WFM (mo¿e wie kto¶ jak to wygl±da :D heh ) Wszystko zrobi³bym sam tylko nie wiem ile by mnie to kosztowa³e (jakie¶ dobre komponenty mam na my¶li ;D) Na pewno wyjdzie taniej, ale je¶li nieznacznie to wola³bym oddaæ do lakiernika fachowca (choæ malowaæ malowa³em ju¿, ale nie ''super'' lakierami ;D)
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

johny22
Wys³any: 2007-02-04, 04:02   
Go¶æ
Do Bodzio:

Je¿eli masz jakiekolwiek pytania napisz do mnie na gg a postaram sie pomóc. Zajmowa³em sie renowacj± i malowaniem motorów i nie tylko. Chêtnie podziele sie swoj± wiedz± i uwagami. Zapraszam
 

Bodzio 
Wys³any: 2007-02-04, 12:55   
0
UP DOWN
--B_C_G--


Pomóg³: 9 razy
Posty: 405
Sk±d: lubuskie
Z chêci± bym napisa³ ale nr gg nie poda³e¶ :D
_________________
http://img714.imageshack....p?id=aa001z.jpg
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania