Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
FILIPO 
Wys³any: 2008-09-06, 14:05   Rozja¶nianie
0
UP DOWN
POCZATKUJ¡CY

Pomóg³: 1 raz
Posty: 44
Sk±d: poznañ
Witam,
Mia³em wielki k³opot z dostaniem dopasowanego bia³ego akrylu do zrobienia wyprawki. Zrobi³em lakierem zbli¿onym, bo tylko taki uda³o mi siê dostaæ. Jednak widaæ, ¿e jest trochê za ciemny. (delikatnie szarawy)> Czy znacie jakie¶ sposoby rozja¶nienia pomalowanego ju¿ elementu, czy trzeba zdrapac i malowaæ inn± farb±?
_________________
Ty te¿ siê uczy³e¶ ;p
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-06, 16:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Dobrac kolor wg numeru + dobrac odpowiedni odcien. Zadne czarymary ci nie wyjd± chyba ze znasz sie na dobarwianiu? A nawet jak sie znasz to zak³adam ze nie masz pigmentów w domu wiec nie zdziwiaj tylko zrób farbe jak nale¿y.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2008-09-06, 19:44   Re: Rozja¶nianie
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
FILIPO napisa³/a:
Witam,Czy znacie jakie¶ sposoby rozja¶nienia pomalowanego ju¿ elementu, czy trzeba zdrapac i malowaæ inn± farb±?


nie ma mozliwosci rozjasnienia juz polakierowanego elementu.Element zmatuj,dobierz odpowiedni kolor (co to za kolor ze miales taki wielki problem z nim)i polakieruj ponownie element.
 

FILIPO 
Wys³any: 2008-09-07, 03:01   Re: Rozja¶nianie
0
UP DOWN
POCZATKUJ¡CY

Pomóg³: 1 raz
Posty: 44
Sk±d: poznañ
gola napisa³/a:
(co to za kolor ze miales taki wielki problem z nim) .


5 letni bia³y na peugocie. jest bia³y, ale taki jakby lekko z¿ó³kniêty. Ja u kolesia który rozprowadza farby w mojej okolicy dosta³em bia³y, taki jak na marcedesach. Taki lekko szarawy. Nie mia³em mo¿liwo¶ci dobrania kolorów, bo we wszystkich mieszalnich w promieniu 30km nie chcieli mi dobraæ koloru argumentuj±c tym, ¿e nie op³aca im siê pod³±czaæ bia³ego koloru do mieszalnika, z uwagi na to, ¿e sprzedaj± max 5 litrów w roku. Nie chcia³em jechaæ nigdzie dalej, bo po prostu za ma³o by mi siê to op³aca³o... Teraz niestety bêdê musia³ jechaæ kawa³ek dalej. Jak to mówi± "chytry dwa razy traci"

pozdrawiam
_________________
Ty te¿ siê uczy³e¶ ;p
 

mebArth 
Wys³any: 2008-09-07, 15:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
J.P. co za mieszalniki... To po kiego grzyba w ogóle one s±? A co im sie op³aca? Renolaka na hektolitry sprzedawac?
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group