Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
iras18
Wys³any: 2008-12-20, 19:50   Star Evo-t s4000
0
UP DOWN

Posty: 22
Witam wszystkich
Czy mo¿ecie mi wyraziæ jakie¶ swoje opinie o pistolecie Star Evo-t s4000
Chce go kupiæ z dysz± 1,5 bêdzie lakierowa³ meble
Chodzi tu o lakierowanie lakierami poliuretanowymi ,lub wodnymi mam Iwate W-400(te¿ kupiona okazyjnie) ale tylko dysza 1,3 wiêc u¿ywam do bejcy.Stoje przed zakupem pistoletu w dobrej cenie a my¶le ¿e ten jest ok.Czekam na jakie¶ wiadomo¶ci .Pozdrawiam
www.stolarstwo24.pl
 

baqo 
Wys³any: 2008-12-20, 20:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
skorzystaj z wyszukiwarki ,wpisuj±c dane wyra¿enie Evo-t ,jest tego trochê ;)
 
 

gola 
Wys³any: 2008-12-20, 21:39   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
tutaj ,tutaj ,tutaj ,jest tego troche
 

iras18
Wys³any: 2009-01-05, 23:07   
0
UP DOWN

Posty: 22
W³a¶nie dzi¶ lakierowa³em tym pistoletem
Wra¿enia s± niez³e lekki,wygodny,kompesor sie czesciej w³acza
Mam jeden problem pistolet przy ci¶nieniu 2,0bar i ni¿szym pluje
Mo¿ecie mi co¶ poradziæ?
Lakieruje lakierami poliuretanowymi
Dziêkuje
 

iras18
Wys³any: 2009-01-05, 23:08   
0
UP DOWN

Posty: 22
A mo¿e radzicie zwiêkszyæ ci¶nienie??albo wymieniæ g³owice?mam t± z³ot±
 

gola 
Wys³any: 2009-01-06, 13:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
zmniejszajac cisnienie automatycznie zmniejsz material
Jaka to dysza?

Cytat:
W³a¶nie dzi¶ lakierowa³em tym pistoletem
Wra¿enia s± niez³e lekki,wygodny


ajakie miales wrazenie po iwacie?, bo EVO to przeciez jego podroba...
 

iras18
Wys³any: 2009-01-06, 20:52   
0
UP DOWN

Posty: 22
Dysza 1,5

Co ciekawe dzi¶ zamieni³em sam± g³owice ,t± od Iwaty W-400 wsadzi³em do Evo-t,powiem szczerze ¿e zmiana jest tu niesamowita

Iwata jest pistoletem rewelacyjnym .W mojej dzia³alo¶ci tak jak lakierowanie mebli,czy MdF
W pistolecie odrazu sie zakocha³em szczerze mówi±c .Mam do niego dysze 1,3 która lakierowa³em wszystko tylko ¿e k³ad³em struge na materia³ kilka razy wiêcej.Jest idealna do bejcy .Wspania³a regulacja strumienia.Polecam (iwate kupi³em okazyjnie)

A co do Stara to po zmianie g³owicy na t± od Iwaty .Pistolet staje siê Iwata porostu
 

mebArth 
Wys³any: 2009-01-06, 21:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Czy mozesz zrobic foto g³owicy STAR i Iwaty? chodzi m o gwinty i jak to wygl±da. Jak mnie pamiec nie myli to Iwata mia³a inne gwinty jak SATA .
@gola wypowiedz sie. Inne niz SATA i DV. Nie mia³em dawno Ivaty w rece wiec jedynie z pamieci klikam :)
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-01-06, 21:54   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
mebArth napisa³/a:
Czy mozesz zrobic foto g³owicy STAR i Iwaty? chodzi m o gwinty i jak to wygl±da. Jak mnie pamiec nie myli to Iwata mia³a inne gwinty jak SATA .
@gola wypowiedz sie. Inne niz SATA i DV. Nie mia³em dawno Ivaty w rece wiec jedynie z pamieci klikam :)


nie rozumiem za bardzo o co ci chodzi?Czllowiek pisze o tym ze zalozyl dysze od iwaty do star-evo i jest ogromna roznica,poprostu evo stal sie iwata jak to napisal,a ty pytasz czy iwata ma taki sam gwint jak sata,odpowiadam z cala pewnoscia nie.
Tylko dalej nie wiem o co ci chodzi?

iras18 napisa³/a:
...Iwata jest pistoletem rewelacyjnym...

Witaj w klubie :) :) :) milosnikow anest iwata :spoko:

przeprowadzilem kiedys experyment na podrobie devillbiss-a Gti.
Kupilem takowy pistolet,gdyz posiadale oryginal gti Devillbiss-a.
Podrobka co kupilem miala waski strumien natrysku,zmienilem tylko sama glowice z oryginalu Devillbiss-a i pistolet zaczal lakierowac idealnie.
Gorzej bylo oczywiscie z jego wytrzymaloscia na intensywne uzywanie,ale coz sie mozna bylo spodziewac od pistoletu za 250 zl ?

@iras18,jezeli masz mozliwosc zamowienia sobie glowicy z dysza od pistoletu iwata LPH-400,1.4 to zrob to a dopiero wtedy przekonasz sie co znaczy marka Anest iwata.

Tak wyglada ta dysza z glowica od Iwata lph-400
 

Dawid1989 
Wys³any: 2009-01-09, 23:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
Panowie gdzie mo¿na kupiæ tak± dysze i jaki jest koszt????Je¶li jest taka mo¿liwo¶æ to czemu mia³bym n ie ulepszyæ tej podróbki Iwaty :roll: Bo saty to raczej moja sprê¿arka nie uci±gnie :blee:
 

iras18
Wys³any: 2009-01-09, 23:27   
0
UP DOWN

Posty: 22
Je¶li chodzi o Warszawa to polecam firmê Redix, oraz posiadam numer do go¶ci az ³omianek od czê¶ci do Iwaty 601728887.Pistolet z t± g³owic± kosztuje oko³o 450 Euro
Dysza z iglic± oko³o 80 Euro do W-400,a co do g³owicy to trzeba sie dowiedzieæ
 

Sw.Piotrek 
Wys³any: 2011-11-30, 23:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 635
Sk±d: £ód¼
Wiem ¿e odkopujê temat, ale znalaz³em tak± oto stronkê -
http://starv3.com.au/
Mo¿e komu¶ siê przyda.
_________________
http://niezalezna.pl/
 

marcinprezes
Wys³any: 2011-12-03, 13:17   Jaki kompresor do SATA 4000 rp?
0
UP DOWN

Posty: 2
Witam wszystkich!Zamierz malowac fronty mdf,akrylem na wysoki po³ysk.Posiadam pistolet SATA 4000rp.Jaki musi byc kompresor bym móg³ profesjonalnie malowac.Z góry dziêkuje za pomoc.Pozdrawiam!
 

Lackdoctor 
Wys³any: 2011-12-03, 14:17   
0
UP DOWN

Pomóg³: 40 razy
Posty: 3753
marcinprezes napisa³/a:
Posiadam pistolet SATA 4000rp.
Najlepsz± opcj± bêdzie sprê¿arka o pojemno¶ci 200-270 litrów.
Im wiêcej tym lepiej dla Ciebie, bo to co chcesz lakierowaæ to raczej bêdzie w liczbie bardzo mnogiej ;)

Sprê¿arka o odpowiedniej wydajno¶ci aby po zaspokojeniu apetytu saty na powietrze mog³a w czasie pracy odpocz±æ - czyli wydajno¶c co najmniej o po³owê wiêksza ni¿ zapotrzebowanie saty 4000 rp, czyli nieca³e 300 l/min.

Proponujê aby¶ zwróci³ uwagê przy zakupie na silnik o mocy 4 kW. Jest to optymalny wybór.
Silniki takie napêdzaj± kompresory których wydajno¶ci rzeczywiste wynosz± od 440 i wiêcej l/min.
To bêdzie dobry wybór.
Nie s³uchaj basni o tym jak to potrafi± pieknie powietrze produkowaæ sprê¿arki z silnikiem 3kW.
Ich max to jakie¶ 360-410 l/min.
Mowa o nowego typu sprê¿arkach dwustopniowych.
Starszego typu, jak i nadal produkowane jednostopniowe trzycylindrowe np walter potrafi± z 3kW wycisn±æ nawet 460 l/min.

To tyle odemnie.
Kupuj z g³ow± i nie s³uchaj sprzedawców i ich warto¶ci teoretycznych - zawsze odejmij 1/3 a bêdziesz wiedzia³ ile naprawdê takie co¶ ma wydajno¶ci.
_________________
Strona mojego znajomego w Belgii... mówi po naszemu. Bardzo fajne furki, bardzo ró¿ne ceny, nowe okazje praktycznie codziennie.
http://home.mobile.de/AUTOS-PAGNAER#ses
 

marcinprezes
Wys³any: 2011-12-03, 15:34   
0
UP DOWN

Posty: 2
Wielki dziêki za konkretn± odpowiedz.Teraz ju¿ wiem ¿e sprzêt musi byc porz±dny.Dziekujê!
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania