Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 06:01
Autor Wiadomo¶æ
RadekNet 
Wys³any: 2009-01-31, 17:36   Szukam czlowieka z pistoletem i kompresorem na Slasku :)

Posty: 23
Sk±d: Slask
Czesc!

W zwiazku z watkiem http://lakierowanko.info/...p?p=17000#17000 szukam na Slasku kogos, kto moglby polozyc mi kolejne warstwy podkladow po moim wczesniejszym przygotowaniu elementow.
Najlepiej okolice Tarnowskich Gor, Bytomia ...

Swoja droga - ile moze ktos taki wziac za taka robote? Materialy moje, tylko odtluscic i polozyc podklad w odpowiedniej ilosci warstw.

Radek
 

No-limit
Wys³any: 2009-01-31, 18:31   Re: Szukam czlowieka z pistoletem i kompresorem na Slasku :)


Posty: 1179
RadekNet napisa³/a:
Czesc!

Swoja droga - ile moze ktos taki wziac za taka robote? Materialy moje, tylko odtluscic i polozyc podklad w odpowiedniej ilosci warstw.


Tylko?Co masz zrbione?Szpachla po³o¿ona?Jak?Przeszlifowana?Kto ma przeszlifowaæ podk³. pod lakier?Jakie materia³y?
Same znaki zapytania.Nikt siê tego nie podejmie je¶li sam nie przygotuje sobie od podstaw
i nie skoñczy na warstwie wierzchniej./Polerowaæ mo¿esz na w³asn± odpow./.
 

online 
Wys³any: 2009-01-31, 21:08   
MTGarage.

Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Radek sk±d jestes? To Ty do mnie pisa³e¶ wrtedy na gg? co masz dok³adnie do zrobienia, to bym Ci co¶ wykmini³ :]
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

online 
Wys³any: 2009-01-31, 21:20   
MTGarage.

Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
jesli jestes z tg, to ja mieszkam w ¶wierklancu, a jesli z btm, to pracuje jeszcze przez tydzien w btm na strzelców, to mozesz zawsze wpasc i pogadac ;)
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

RadekNet 
Wys³any: 2009-02-03, 16:38   

Posty: 23
Sk±d: Slask
MTGarage, juz zaraz do Ciebie pisze na gg :) Jestem z Orzecha, wiec do Swierklanca to .. 3 km ;)
 

RadekNet 
Wys³any: 2009-02-03, 17:18   

Posty: 23
Sk±d: Slask
@Darja8 - tylko. Cala reszte (za wyjatkiem odtluszczania) robie ja u siebie.
Szpachla nie polozona bo wpierw kladziemy reatywny + epoksyd. Potem ja szpachluje i znowu podklad.
Materialy - mysle o Novolu.
 

gola 
Wys³any: 2009-02-03, 18:45   

Posty: 855
RadekNet napisa³/a:
MTGarage, juz zaraz do Ciebie pisze na gg :) Jestem z Orzecha, wiec do Swierklanca to .. 3 km ;)


ale ten swiat maly ;)
 

RadekNet 
Wys³any: 2009-02-03, 20:55   

Posty: 23
Sk±d: Slask
Zaraz nas admin trzasnie, ale ... naprawde musi byc maly :)
 

online 
Wys³any: 2009-02-04, 22:28   
MTGarage.

Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Do mnie z Orzecha to Ty masz 10 minut piechotk±... Dzis jechalismy na quadach z Orzecha na waresztat i kumpel blacharz w stanie krytycznym w szpitalu. Autobus trzeba bylo na poduszkach podnosic zeby go wyci±gn±c. nie moge sie otrsz±sn±æ, [...] nie daje rady
_________________


Lakierowanie motocykli i skuterów!

www.bikepics.com/members/online/
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-04, 23:21   

Posty: 855
:shock: :shock: :shock: ,wspolczuje @online,moj kolega tez mial kiedys wypadek samochodowy,kilka lat temu,miesiac w spiaczce,wybudzenie,ale to juz nie ten sam czlowiek co kiedys...

naprawde wspolczuje
 

jacklack 
Wys³any: 2009-02-05, 00:22   


Posty: 352
online napisa³/a:
Do mnie z Orzecha to Ty masz 10 minut piechotk±... Dzis jechalismy na quadach z Orzecha na waresztat i kumpel blacharz w stanie krytycznym w szpitalu. Autobus trzeba bylo na poduszkach podnosic zeby go wyci±gn±c. nie moge sie otrsz±sn±æ, [...] nie daje rady


Równie¿ Ci wspó³czuje online ..prawie 2 lata temu mia³ wypadek na motorze mój kolega pracownik z którym by³em dzieñ w dzieñ prawie 10 lat ..wiem ..jak to jest..
 
 

RadekNet 
Wys³any: 2009-02-05, 09:51   

Posty: 23
Sk±d: Slask
Trzymam kciuki za chlopaka, szczegolnie, ze pewne go conajmniej z widzenia znam.
Radek
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-02-05, 10:03   

Posty: 98
Wspó³czucia :nie:
_________________

 
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-02-05, 10:15   



Posty: 660
Sk±d: Silesia
Mam nadzieje ¿e ch³opak da rade, trzymam kciuki....
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group