Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
mebArth 
Wys³any: 2009-02-01, 16:11   Projekt JUMPER
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Poniewaz konkurencyjne forum sta³o sie kup±, przenosze mój nowy projekt tutaj.
Cytrynka Jumper. Po wymianie naro¿nika i drzwi. Reszta na kluczu gazowym czyli dobry palnik nigdy nie by³ z³y.
Narazie foty po kowalu ale bede uzupe³nia³ w trakcie prac.





Ponizej srodek naroznika wyciety sklepiany i wstawiony spowrotem powymianie zewnetrznego


Kowalowi to zaje³o tydzien doprowadzenie to PRAWIE prostego elimentu. Nie tak ³atwo zagrzac jak sie nie ma dojscia od ¶rodka. Narazie zrobi³em drzwi a z boku bêd± foty na biarz±co :)
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-01, 22:49   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
meb mam tylkojedno pztanie i nie zwiazane z tematem.
Dlaczego ty mowisz elimentu a nie elementu,bo na poczatku myslalem ze to literowki ale to juz chyba 100 raz ;)
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-02, 17:26   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
gola napisa³/a:
meb mam tylkojedno pztanie i nie zwiazane z tematem.
Dlaczego ty mowisz elimentu a nie elementu,bo na poczatku myslalem ze to literowki ale to juz chyba 100 raz ;)


Bo brzmi prawie jak alimenty a co dobre nie jest :) i zawsze sa problemy elimentami ;) Tak mi sie urobi³o no.... Tak samo sie go¶æ zdziwi³ bo nigdy nie s³ysza³ s³owa zdu...j. I stwierdzi³ ze tylko w krakowie tak mówi±. CO kraj to obyczaj.

Dobra...do tematu - dzis pierwszy dzieñ zmagañ ze struclem :


Góra zrobiona na zero to juz wykonczeniówka jest a dó³ mnie czeka jutro. Dzwi ty³ gotowe bo tylko guzki by³y. Rêce mi odpadaj± od hebla. Narazie posz³o 2m 40stki SIA i puszka w³ókna GOLDCAR 1.7kg
Pójdzie druga co¶ tak czujê. Sorka za jako¶c to tylko telefon a mi sie kombinerki trzês± wiec nie da sie ostrosci uzyskaæ :D A nie bede bra³ cyfraka do roboty bo szkoda aparatu w smierdziastwie.

pzdr
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-02-02, 21:42   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
mebArth napisa³/a:
zdu...j.


Mebi jak wyglada srodek bo ja tez chyba :D nie znam tego s³owa :D
_________________
Pit
 

acidhouse
Wys³any: 2009-02-02, 22:01   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
ale postukany ten busik ³adnie sie musia³ napukaæ m³oteczkiem - no goldcar tiaa pytam bo my czym innym handlujemy i ró¿ne marki siê na rynku przyjmuj± - i SIA to para z r-m'a, a indasy redline próbowa³?lub 3moskich papirków? Fota s³abej jako¶ci ale trochê ju¿ element wyprowadzony jest, zobaczymy co dalej. Pozdro
_________________
Training all life
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-03, 14:45   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
@acid powiem Ci ze kowal to klepia³ tydzien. Naroznik zmieniony bo juz nie by³o co klepiaæ, wnêka naro¿nika wyklepiana

Bez klucza gazowego siê nie oby³o.
Fota s³aba bo to tylko fon ale co najwa¿niejsze to widaæ.
Co do papierów - jak jest dostawa to INDASA w rolkach a jak brakuje to SIA na metry ze sklepu.
3M ma super kr±zki.
GOLDCAR nie jest z³y...tylko jak kots nie zag³±dzi rys to plumka ze mu siada na ³±czeniu szpachli. O tym juz by³a epopeja napisana na 3 forach. Dlatego uzywam wykonczeniówki na ca³o¶æ z przej¶ciem i startuje od 180 na kr±¿ku a koncze na 240stce. Dolewam 3x i nie ma prawa nic wyj¶c. Gdzie¶ by³ mój projekt Audi A3 bez dachu ca³o¶c. Stary tym je¼dzi i jesscze nic nie znalaz³.
_________________
Bart
 
 

gola
Wys³any: 2009-02-03, 18:37   
Go¶æ
mebArth napisa³/a:
...Gdzie¶ by³ mój projekt Audi A3 bez dachu ca³o¶c. Stary tym je¼dzi i jesscze nic nie znalaz³.

srebrny kolor to nie ma dziwota,zreszta poczekaj na dobre sloneczko w lecie i temp. na zewnatrz ponad 30 stopni,to zobaczysz czy nic nie znajdzie ;)
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-03, 19:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
ta....tylko ze to auto juz pól roku jezdzi, a stry to co 2gi dzien myje auto. Tak swoje (E - klase) jak i ¿ony A3, Oba malowa³em i jako¶ nic nie widaæ.

PS. Kto¶ usun±³ temat gdzie mia³em ci nawtykaæ :) Nie zd±¿y³em :( W trakcie pisania poszed³ w kosz.
_________________
Bart
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-03, 19:59   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
to mozesz sobie teraz to wetknac w D... ^^ ^^ ^^ ^^

mebArth napisa³/a:
ta....tylko ze to auto juz pól roku jezdzi, a stry to co 2gi dzien myje auto. Tak swoje (E - klase) jak i ¿ony A3, Oba malowa³em i jako¶ nic nie widaæ.


wlasnie dlatego ci pisalem meb poczekaj do upalnego lata.Jaki kolor tego mesia?

po natryskowej potrafi pracowac szpachla pod spodem a co dopiero po wykonczeniowce.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-03, 21:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Mesio czarny :) MNIAM :) GOLA jak jest wszystko doschniete w odp. temeraturze to NIE MA prawa nic siadaæ. A stary to pedant. Zaraz by meldowa³ ¿e ma ryski. Jak zrobi³ bure ze czujki parktronika s± nie w kolorze a ja mówie ze czrne przecie....i jak zamaluje to bedzie s³aby sygna³...to mi powiedzia³ ze maja byc w kolorze..choæ to jeden pieron czarne..
NIc nie siada bo by³a opcja szpachla zgrubna, na to wykonczenówka ³acznie z przejsciami na rysy, na to szpryc, 240 szlif na sucho i na to podk³ad. NIE MA BOLa zeby co wysz³o. Zesz³o mi dlugo ale czarna to franca wiec sie musia³em przy³o¿yæ.

[ Dodano: 2009-02-05, 20:00 ]
UPDATE:
Po 3 dniach walki z heblem i kitem dzi¶ zrovi³em podk³adzik a jak mi sie uda to jutro mala. Zamówi³em 1.5l akrylu bo szkoda wody na takiego strucla. Akryl bedzie MAxMayer. Utwardzacz HAYA bo jescze nigdy sie nie zawiod³em na HAJI i sie miesza ze wszystkim i nie ma jaj z tymi produktami (utw. rozpuch)

Posz³o narazie 2 puszki w³ókna, puszka UNI, i troche wykonczeniówki na zatkanie rysek dziurek itp.
3metry 40stki, 2 metry 80, 2metry 120stki, DUZO 180 w±skiej na hebel nawet nie liczê bo sie nie chce przeraziæ.
Podk³ad 1 puszka Profix.

Foto poni¿ej:




¦rodek pójdzie mokro na mokro bo mi sie juz dzi¶ nie chcia³o ¶turaæ na klocu a po 2gie i tak id± dykty od ¶rodka wiec nie ma ró¿nicy. Zeby tylko jakotako wygl±da³o i mala.

[ Dodano: 2009-02-05, 20:01 ]
UPDATE:
Po 3 dniach walki z heblem i kitem dzi¶ zrovi³em podk³adzik a jak mi sie uda to jutro mala. Zamówi³em 1.5l akrylu bo szkoda wody na takiego strucla. Akryl bedzie MAxMayer. Utwardzacz HAYA bo jescze nigdy sie nie zawiod³em na HAJI i sie miesza ze wszystkim i nie ma jaj z tymi produktami (utw. rozpuch)

Posz³o narazie 2 puszki w³ókna, puszka UNI, i troche wykonczeniówki na zatkanie rysek dziurek itp.
3metry 40stki, 2 metry 80, 2metry 120stki, DUZO 180 w±skiej na hebel nawet nie liczê bo sie nie chce przeraziæ.
Podk³ad 1 puszka Profix.

Foto poni¿ej:




¦rodek pójdzie mokro na mokro bo mi sie juz dzi¶ nie chcia³o ¶turaæ na klocu a po 2gie i tak id± dykty od ¶rodka wiec nie ma ró¿nicy. Zeby tylko jakotako wygl±da³o i mala.
_________________
Bart
 
 

pitterek 
Wys³any: 2009-02-06, 23:02   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Mebarth sam robisz na lakierni?
_________________
Pit
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-07, 16:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Tak sam robie. Roboty jest na tyle ze dla jednego starczy.



Skonczy³em strucla:






Malowane sat± 3000 HVLP, 1.3l farby 2;1. Przygotówka 360 kr±zek i 800 na mokro.Akryl Max Mayer, utw. HAYA.
Malowa³em gdzie indziej tzn na wysokim pomieszczeniu bo na komore sie nie zmiesci³o z racji wysoko¶ci autka. Nawet na kapciu nie chcia³ wejsc.

Zamykam projekt Dziekuje za uwagê :)
_________________
Bart
 
 

acidhouse
Wys³any: 2009-02-17, 07:48   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
czyli je¿d¿a po warsztatach i sprzedaja z takiego jumpera to i owo, czy poprostu zosta³o ze starych projektów ¿e mieszasz technologie? ;P
_________________
Training all life
 
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-17, 16:55   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Jak mieszam technologie? Nie rozumiem pytania? Projekt jest swierzy i na bierzaco robiony. (by³) Sprecyzuj pytanie.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-17, 16:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
Jak mieszam technologie? Nie rozumiem pytania? Projekt jest swierzy i na bierzaco robiony. (by³) Sprecyzuj pytanie.


Maxmayer+Haya. :D

Chocia¿ w DP czasem zastêpujê ET640 do Imrona utwrdzaczem 256s/jest po prostu uniwersalny/.
  
 

mebArth 
Wys³any: 2009-02-17, 17:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
To nie technologe tylko materia³y. To raz. HAYA jest UNI wiec ze wszystkim mieszlana do DWA. Nigdy mnie nie zawiod³a to TRZY. Skoro nie mam reklamaci i jaj w malowaniu to jaki problem to CZTERY. Cos jescze? Technologia jest jedna ale sa ró¿ne materia³y.
_________________
Bart
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-17, 17:06   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
mebArth napisa³/a:
To nie technologe tylko materia³y. To raz. HAYA jest UNI wiec ze wszystkim mieszlana do DWA. Nigdy mnie nie zawiod³a to TRZY. Skoro nie mam reklamaci i jaj w malowaniu to jaki problem to CZTERY. Cos jescze? Technologia jest jedna ale sa ró¿ne materia³y.


Tu siê z tob± zgadzam.Utwardzacze standardowe niczym siê nie ró¿ni±.tylko cen±. ;)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group