Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
No-limit
Wysłany: 2009-02-06, 16:29   USUWANIE POSTÓW

Chyba jest możliwość uzasadnienia przyczyn usunięcią postu,jeśli nie występują w nim wulgaryzmy i inne regulam.zasady.

Tech 
Wysłany: 2009-02-06, 18:26   

Tak.

No-limit
Wysłany: 2009-02-06, 19:16   

Tech napisał/a:
Tak.

Tak więc nie mogę znależć postu w temacie Veta na przepychanki słowne pomiędzy starymi bywalcami.Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi.

Tech 
Wysłany: 2009-02-06, 19:42   

Poleciała cała pyskówka więc "Veto" jest już bez sensu :D

Co prawda był tam chyba łączony post, ale postanowiłem się już nie bawić z tym (trzeba by jakieś objaśnienie pisać, edytować łączony...) - sorry.

acidhouse
Wysłany: 2009-03-28, 15:33   
Kustom Kulture

ja będę kasował i kasuję posty bez podania przyczyny jeżeli post obraża kogokolwiek lub podkręca sytuację tak jak w przypadku wyzwisk pod adresem pewnego człowiekai nie będę się tłumaczył - sprawa prosta złamanie regulaminu

mebArth 
Wysłany: 2009-03-28, 15:42   

Cytat:
ja będę kasował i kasuję posty bez podania przyczyny

KOMUNIZM .... zalatuje Jaruzelskim i Urbanem - Kasuje bo tak. Chociaz bys podał przyczyne i kogo kasujesz i za co. Łaski nie robisz ze kasujesz ale dobrze wiedzieć za co.

lukas
Wysłany: 2009-03-28, 16:39   

Ja jestem za kasowaniem takich kłótni. Przecież ten człowiek robi to specjalnie a nie widziałem żeby na jego forum jak jeszcze je miał leciały takie wyzwiska. Tam userów od razu banował, więc o co ten krzyk.

mebArth 
Wysłany: 2009-03-28, 16:50   

Krzyk o powód. lukas mi sie widzi, ze masz najmniejszy wkład w posty JEgo tematy i moje. Więc? Sie kasuje sie mówi za co. To norma na forach....widocznie nie na tym.

[ Dodano: 2009-03-28, 16:54 ]
Poniewaz nie mam guziczka EDYTUJ pisze posta pod postem: i tak mnie to mało interesuje. To są przyziemne sprawy.

Tech 
Wysłany: 2009-03-28, 17:27   

Podawanie przyczyny do niektórych postów musiałoby się wiązać z blokowaniem użytkowników, bo my tu na etacie nie jesteśmy i nie jesteśmy na tyle zaszczyceni obecnością niektórych, żeby kasować ich posty i łaskawie podawać przyczyny które są oczywiste.

Twoje powyższe posty @mebArth to typowy Flame, a skoro jesteś miłośnikiem zasad to proszę bardzo. (na przyszłość - cytuj pełne zdania jeśli nie widzisz, że zmieniasz ich sens).

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu