Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
raper66
Wys³any: 2009-02-11, 11:31   jak d³ugo mo¿na nie pokrywac podk³adu akrylowego?
0
UP DOWN

Posty: 85
po³o¿y³em sobie wczoraj podk³ad i mia³em lakierowaæ ale chyba bede musia³ poczekaæ do konca miesi±ca i zmienic pistolet czy mogê to tak zostawiæ?
czy baze po po³ozeniu trzeba czyms przecieraæ jak tak to czym?
 

Grzesiek11 
Wys³any: 2009-02-11, 11:42   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 98
Nic sie nie stanie a baze przecierasz ¶ciereczka antystatyczna :spoko:
_________________

 
 

baqo 
Wys³any: 2009-02-11, 12:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
Cytat:
jak d³ugo mo¿na nie pokrywac podk³adu akrylowego?
mo¿na d³ugo ,ale oczywi¶cie przed lakierem przeszlifuj,zmatuj ten podk³ad ,celem uzyskania przyczepno¶ci :)
 
 

raper66
Wys³any: 2009-02-11, 14:44   
0
UP DOWN

Posty: 85
dzieki to chcia³êm wiedziec
 

pitterek 
Wys³any: 2009-02-11, 22:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Dzis koñczy³em graty które wrzuci³em w podk³ad jakie¶ 2 miesi±ce temu. pieknie sie szlifowa³y :D
_________________
Pit
 

raper66
Wys³any: 2009-02-11, 23:21   
0
UP DOWN

Posty: 85
pitterek napisa³/a:
Dzis koñczy³em graty które wrzuci³em w podk³ad jakie¶ 2 miesi±ce temu. pieknie sie szlifowa³y :D


ile warstw kolega k³ad³ ja po³ozylem 2 cienkie (sprey app) i dis przeszlifowa³em 800tka i sie przetar³ w 2 miejscach czyzby za cienko?
 

kalbi 
Wys³any: 2009-02-12, 06:44   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
raper66 napisa³/a:
pitterek napisa³/a:
Dzis koñczy³em graty które wrzuci³em w podk³ad jakie¶ 2 miesi±ce temu. pieknie sie szlifowa³y :D


ile warstw kolega k³ad³ ja po³ozylem 2 cienkie (sprey app) i dis przeszlifowa³em 800tka i sie przetar³ w 2 miejscach czyzby za cienko?


kurde cz³owieku! spray app to nie jest podk³ad!!! a co ci to da jak on te¿ po³o¿y³ dwie warstwy?? tylko, ¿e on po³o¿y³ dwie warstwy podk³adu 2k wype³niaj±cego a nie spray-u (_czyt gówna)Ja bym siê nawet nie przyznawa³ do k³adzenia spray-u
_________________

 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-12, 10:17   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
kalbi napisa³/a:
raper66 napisa³/a:
pitterek napisa³/a:
Dzis koñczy³em graty które wrzuci³em w podk³ad jakie¶ 2 miesi±ce temu. pieknie sie szlifowa³y :D


ile warstw kolega k³ad³ ja po³ozylem 2 cienkie (sprey app) i dis przeszlifowa³em 800tka i sie przetar³ w 2 miejscach czyzby za cienko?


kurde cz³owieku! spray app to nie jest podk³ad!!! a co ci to da jak on te¿ po³o¿y³ dwie warstwy?? tylko, ¿e on po³o¿y³ dwie warstwy podk³adu 2k wype³niaj±cego a nie spray-u (_czyt gówna)Ja bym siê nawet nie przyznawa³ do k³adzenia spray-u



Ch³opak robi tylko owiewki do motocykla lekko porysowane i nie ma sprzêtu;zerknij na jego poprzedni temat.
 

raper66
Wys³any: 2009-02-12, 20:04   
0
UP DOWN

Posty: 85
Ch³opak robi tylko owiewki do motocykla lekko porysowane i nie ma sprzêtu;zerknij na jego poprzedni temat.[/quote]

to mam prprawiæ jeszcze ten podk³ad czy malowaæ baz±?
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-12, 21:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
raper66 napisa³/a:
Ch³opak robi tylko owiewki do motocykla lekko porysowane i nie ma sprzêtu;zerknij na jego poprzedni temat.


to mam prprawiæ jeszcze ten podk³ad czy malowaæ baz±?[/quote]

Jeszcze raz podk³ad bez szlifowania i baza po 20 min..ale przed podk³. odt³usæ i obpyl.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje mang