Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Ari29
Wys³any: 2009-02-24, 19:39   Podk³ad do plastiku
0
UP DOWN

Posty: 81
Witam
Mam pytanie moze kto¶ uzywal pod³adu do plastiku chodzi mi jakiej firmy wybrac(stosunek ceny do jakosci) prosi³bym o podpowiedz
 

kalbi 
Wys³any: 2009-02-24, 22:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
u¿ywam ten: http://www.allegro.pl/ite..._1k_app_1l.html i jestem zadowolony.
_________________

 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-24, 22:16   Re: Podk³ad do plastiku
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
Ari29 napisa³/a:
Witam
Mam pytanie moze kto¶ uzywal pod³adu do plastiku chodzi mi jakiej firmy wybrac(stosunek ceny do jakosci) prosi³bym o podpowiedz


chodzi ci o podklad zwiekszajacy przyczepnosc,czy podklad HS dwuskladnikowy do plastikow?
 

Ari29
Wys³any: 2009-02-25, 07:01   Re: Podk³ad do plastiku
0
UP DOWN

Posty: 81
gola napisa³/a:
Ari29 napisa³/a:
Witam
Mam pytanie moze kto¶ uzywal pod³adu do plastiku chodzi mi jakiej firmy wybrac(stosunek ceny do jakosci) prosi³bym o podpowiedz


chodzi ci o podklad zwiekszajacy przyczepnosc,czy podklad HS dwuskladnikowy do plastikow?
Chodzi mi podk³ad zwiekszajacy przyczepnosc a co myslicie o tym
http://moto.allegro.pl/it...tik_cp_390.html a ten dwuskladnikowy w jakim celu sie uzywa?
 

gola 
Wys³any: 2009-02-25, 09:09   Re: Podk³ad do plastiku
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
Ari29 napisa³/a:
...a ten dwuskladnikowy w jakim celu sie uzywa?

glownie do napraw elementow plastikowych,nie stosujesz wtedy PZP,trzyma sie plastiku bez niego oraz posiada wlasciwosci wypelniajace
 

lakiernia92 
Wys³any: 2010-09-18, 19:12   
0
UP DOWN

Posty: 23
zapytajcie w mieszalni jest podklad do plastikow na setki i on jest przezroczysty :spoko: Drogi jest ale jestem z niego zadowolony :spoko: :cool:
 

Giezet 
Wys³any: 2010-09-18, 23:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
lakiernia92 napisa³/a:
zapytajcie w mieszalni jest podklad do plastikow na setki i on jest przezroczysty :spoko: Drogi jest ale jestem z niego zadowolony :spoko: :cool:



Kolego pierwsze primo to nie jest zaden tam podk³ad do plastików, tylko ¶rodek zwiêkszaj±cy elastycznosc, tzw uplastyczniacz/eulastyczniacz jak kto woli.. :blee: ,
którego stosujemy jako dodatek do podk³adu na miêkkie tworzywa sztuczne - atrapy, grille, a g³ównie w lakiernictwie motocyklowym, gdzie owiewki sa wyj±tkowo miêkkie.

Nalezy równiez pamiêtac, ze jezeli dodajemy go do podk³adu, to trzeba go równiez do claru dolaæ, bo w samym podk³adzie sie nie sprawdzi.. :fiu:
 

lakiernia92 
Wys³any: 2010-09-19, 14:05   
0
UP DOWN

Posty: 23
mi niechodzi o taki co sie do podk³adu daje tylko przed podkladem nawet jedna warstwe, trzeba poczekac az calkiem odparuje i dopiero zwykly podklad. :devil:
 

Giezet 
Wys³any: 2010-09-19, 14:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 123
Sk±d: Krosno
To w takim przypadku mieszasz fakty - pewnie masz na mysli PZP, czyli podk³ad zwiêkszajacy przyczepnosc, który daje sie na go³y plastik przed szpachlowaniem, lub na go³y plastik przed podk³adem, zazwyczaj wystêpuje on w "sprayu", ewentualnie PZP do stos. z pistoletu lakierniczego, chyba, ze w Twojej okolicy s± jeszcze jakies inne, niespotykane rozwiazania dla lakiernictwa :cool:
  
 

lakiernia92 
Wys³any: 2010-09-19, 14:50   
0
UP DOWN

Posty: 23
Moze sie poprostu niespotka³e¶ :)
 

PROJEKTER
Wys³any: 2010-09-19, 19:56   
0
UP DOWN


Pomóg³: 15 razy
Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
lakiernia92 napisa³/a:
Moze sie poprostu niespotka³e¶ :)


... hmm ... faktycznie co¶ pokrêci³e¶ @lakiernia92.

@Gizet ma absolutn± racjê i nie ma innych rozwi±zañ dostêpnych w sklepowych mieszalniach lakierów dla tworzyw sztucznych. Albo PZP pod podk³ad wype³niaj±cy ... albo dodatek zmiêkczaj±cy do lakierów akrylowych ( uelastyczniacz ). PZP to powszechna sloganowa nazwa tych podk³adów ... mo¿e tobie podali nazwê produktu danej firmy ... a te s± oczywi¶cie przeró¿ne i zale¿± ju¿ od inwencji dzia³u marketingu producenta ... np "Chwytacz lakieru" CHW 234 ^^ ... z firmy "ZACIEK"
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group