Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 05:11
Autor Wiadomo¶æ
gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 08:31   devilbiss finish line flg - contra air gunza az3hte 2
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
<piersza pulka jest zarezerwowana dla <sata devilbiss gti , iwata > 1500zl i wyzej


po lekturze forum wnisokuje ze na drugiej polce do 600 zl
goruja devilbiss finish line flg i air gunsa

na temat air gunsa jest duzo
a czy ktos moze sie wypowiedziec na temat tego devil

czy ktos psiuka tym devibissem umiesczoneym na obrazku jak sie nim robi czy jest, trawaly , posluzy na dluzej
fajnie by bylo jak by sie ktos wypowiedzila co go uzywa , i ma porownanie

i reasumujac prosze pisac kto ktorego by polecil < do metalicow, baz , clarow>

devilbis srebrny 1.4 trans tech



kontra

air gunsa 1.3 lub 1.5 lvlp
 

zdenek_zdenek
Wys³any: 2009-02-25, 08:37   
0
UP DOWN

Posty: 99
Zale¿y od kompresora

Dobry wydajny kompresor to DV

S³aby kompresor to lepszym wyborem bêdzie air gunsa

Pistolety chyba podobnej klasy z tym ¿e air gunsa wygrywa ma³ym zapotrzebowaniem na powietrze

na air gunsie srebro (per³a) daje rade

PS. wczoraj wysra³ mi sie fobo do podk³adu przy trzecim malowaniu (leje z dyszy) a my¶la³em ¿e do podk³adu troche pos³u¿y.
  
 

gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 16:41   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
zdenek_zdenek napisa³/a:
Pistolety chyba podobnej klasy z tym ¿e air gunsa wygrywa ma³ym zapotrzebowaniem na powietrze

air gunsa 200l/min ,
devilbiss flg 290l /min
wiec chyba narazie 1:0 dla air gunsa

ale zaluzmy ze dysponujemy kompresorem ktory pompuje te ponad 300l /min
i skupmy sie na
osczednosci materialy
, jakosci nanoszenio powloki ,< SREBRO >
, rozlania klaru
oraz TRWALOSCI
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 17:45   
0
UP DOWN


Posty: 194
Ja chcia³em zapytac czy ten z moich fotek rózni sie czyms od tego zyzej?? Widze ze ma zaslepione pokret³o regulacji cisnienia i niewime czy to w czyms nie koliduje jednak jest tam z³oty reduktor zamiast tego pod pistolet.

Chce zamówic dzis wiec prodsze o rzeczowe i szybkie odpowiedzi:) bo sam nie mam zielonego pojecia czy by to cos pogarsza³o sprawe.

DSC00054.jpg
Plik ¶ci±gniêto 58 raz(y) 37.9 KB

DSC00050.jpg
Plik ¶ci±gniêto 136 raz(y) 37.44 KB

DSC00051.jpg
Plik ¶ci±gniêto 93 raz(y) 36.42 KB

 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-25, 19:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
siwus2007 napisa³/a:
Ja chcia³em zapytac czy ten z moich fotek rózni sie czyms od tego zyzej?? Widze ze ma zaslepione pokret³o regulacji cisnienia i niewime czy to w czyms nie koliduje jednak jest tam z³oty reduktor zamiast tego pod pistolet.

Chce zamówic dzis wiec prodsze o rzeczowe i szybkie odpowiedzi:) bo sam nie mam zielonego pojecia czy by to cos pogarsza³o sprawe.


Prawdopodobnie/ju¿ siê z tym spotka³em/w komplecie powinien byæ reduktor pod pistolet/orygina³ iwaty/,w którym ci¶nienie regulujesz poprzez przekrêcenie wska¿nika/zegara/ wska¿nik-strza³ka stoi w miejscu.Je¿eli to jest to masz pê³ny komplet
firmowy!
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 20:02   
0
UP DOWN


Posty: 194
Wiec ten na zdjeciu z zaslepionym otworem i reduktorem z³otym obok pistoletu to orginalny zestaw iwaty taki jak powinien byc???
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-25, 20:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
siwus2007 napisa³/a:
Wiec ten na zdjeciu z zaslepionym otworem i reduktorem z³otym obok pistoletu to orginalny zestaw iwaty taki jak powinien byc???


Na zdjêciu nie widzê reduktora tylko szybkoz³±czkê.
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 20:10   
0
UP DOWN


Posty: 194
ta ten króciec z³oty??? W wersji az3 HTA by³ taki ale niebieski pod pistolem tyle ze to niema nanometra...
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-25, 20:25   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
siwus2007 napisa³/a:
ta ten króciec z³oty??? W wersji az3 HTA by³ taki ale niebieski pod pistolem tyle ze to niema nanometra...


W ubieg³ym roku krótko by³a promocja na manometry.A na tym zdjêciu po prostu brakuje pokrêt³a regulacji ci¶nienia.Zanim kupisz upewnij siê,¿e jest .Powinno byæ wkrêcone w pistolet tak jak na zdjêciu powy¿ej.
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 20:32   
0
UP DOWN


Posty: 194
No w³asnie to mnie zaniepokoi³o... Choc sadzi³em ze to z³ote zastepuje pokrêt³o bo w wczesniejszej wersji nie by³o otworu nawet na pokret³o tylko by³ taki reduktor jak ten z³oty obok... dobrze by³o by aby ktos majacy ten sprzet wypowiedzia³ sie albo ktos co sie spotka³ z takim brakiem... bo sprzedawcy reklamuja proponuja zachecaja ale nie zawsze prawde mówia
 
 

gdulus
Wys³any: 2009-02-25, 20:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
ja raczeej nastawiam sie na zakup devil ftg finishlina ale nie jestem do konca pewien czy to dobry wybor bo moze lepszy air gunsa

co wy byscie z tych dwoch brali ??? devi czy gunsa ???
_________________

 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 21:14   
0
UP DOWN


Posty: 194
nadal czekam na pomoc bo zamówienie czaeka a czas ucieka:( a spokoju mi to nie daje czy tak ma byc czy tez nie
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-25, 21:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
to jest to co ja dostalem ;) ,manometru nie dostalem,dokupilem osobno ale nie do tego pistoletu,tylko do Iwaty Lph.

Photo051.jpg
Plik ¶ci±gniêto 90 raz(y) 238.32 KB

Photo050.jpg
Plik ¶ci±gniêto 157 raz(y) 256.83 KB

 

No-limit
Wys³any: 2009-02-25, 21:52   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gola napisa³/a:
to jest to co ja dostalem ;) ,manometru nie dostalem,dokupilem osobno ale nie do tego pistoletu,tylko do Iwaty Lph.


Pistolet jest niekompletny.po prostu :nie:
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 21:55   
0
UP DOWN


Posty: 194
czyli sprzedawcy kij w oko jak tak kombinuje:/ Gola ile da³es za ten reduktor???
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-25, 22:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
siwus2007 napisa³/a:
...Gola ile da³es za ten reduktor???


45 CHF czyli ok 150 zl.Reduktor jest taki jak pisze @No-limit.

No-limit napisa³/a:
Pistolet jest niekompletny.po prostu

nie wiem czy kompletny,czy nie-darowanemu koniowi sie w zeby nie zaglada. ;)
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-25, 22:37   
0
UP DOWN


Posty: 194
Darowany nie darowany za free to pistol nie jest takze lepiej p³acic za full niz za jakies braki:)
 
 

gola 
Wys³any: 2009-02-25, 23:30   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
siwus2007 napisa³/a:
Darowany nie darowany za free to pistol nie jest takze lepiej p³acic za full niz za jakies braki:)

wlasnie o to chodzi ze ja go mam za free,wiec nie interesowalem sie cenzura.Nawet pudelka nie dostalem do niego,tylko instrukcja,gwarancja i w worku,jak kot :mrgreen: :rozga:
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 00:18   
0
UP DOWN


Posty: 194
Ktos ma gest a Ty masz to szczescie którego mi jednak brakuje... hmm i co tu z moim sprzedawca teraz zrobic ciekawe co mi napisze jutro
 
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 07:35   
0
UP DOWN


Posty: 194
No wiec po poproszeniu sprzedawcy o wyjasnieniu niekompletnosci zestawu dosta³em odpowiedz:

napisa³(a):
> witam, jaki niekompletny?
> Nie ma ¶ruby lecz nowy z³oty regulator, a ten z innej aukcji mo¿e jest
> starszym modelem na zdjêciu,niech Pan doczyta w opisie,¿e on te¿ posiada
> "nowy niezawodny zawór powietrza"-czyli tak samo.Mój napewno jest
> oryginalny i jest tak jak powinno. jeszcze raz za³±czam foto

Fotry takie jak ja za³±czy³em a sprzedawca nawi±zuje do aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=531077470

Tyle ze tam to okreslenie "nowy niezawodny zawór powietrza"- oznacza³o by chyba róznice miedzy HTA a HTA2 gdzie w HTA nie by³o tej sruby tylko taki reduktor jak ten z³oty pod pistolem sam niewime co myslec i robic zeby pózniej nie by³o czaru ze przez t± srube nie bedzie mi gra³o i dobrze malowa³o
 
 

stek
Wys³any: 2009-02-26, 09:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
siwus2007 napisa³/a:
No wiec po poproszeniu sprzedawcy o wyjasnieniu niekompletnosci zestawu dosta³em odpowiedz:

napisa³(a):
> witam, jaki niekompletny?
> Nie ma ¶ruby lecz nowy z³oty regulator, a ten z innej aukcji mo¿e jest
> starszym modelem na zdjêciu,niech Pan doczyta w opisie,¿e on te¿ posiada
> "nowy niezawodny zawór powietrza"-czyli tak samo.Mój napewno jest
> oryginalny i jest tak jak powinno. jeszcze raz za³±czam foto

Fotry takie jak ja za³±czy³em a sprzedawca nawi±zuje do aukcji:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=531077470

Tyle ze tam to okreslenie "nowy niezawodny zawór powietrza"- oznacza³o by chyba róznice miedzy HTA a HTA2 gdzie w HTA nie by³o tej sruby tylko taki reduktor jak ten z³oty pod pistolem sam niewime co myslec i robic zeby pózniej nie by³o czaru ze przez t± srube nie bedzie mi gra³o i dobrze malowa³o


Co Ci ma niegraæ, jeden i drugi reguluje ci¶nienie, a to ¿e HTA mia³o Inny od HTE2.
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-26, 14:46   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
[quote="siwus2007"]
Tyle ze tam to okreslenie "nowy niezawodny zawór powietrza"- oznacza³o by chyba róznice miedzy HTA a HTA2 gdzie w HTA nie by³o tej sruby tylko taki reduktor jak ten z³oty pod pistolem sam niewime co myslec i robic zeby pózniej nie by³o czaru ze przez t± srube nie bedzie mi gra³o i dobrze malowa³o[/quote

Znalaz³em o co chodzi z tym regulatorem/ta z³ota czê¶æ/.Montuje siê na wej¶ciu sprê¿. powietrza,a do niego w±¿.Nowe rozwi±zanie.Spokojnie mo¿esz kupiæ.
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 15:13   
0
UP DOWN


Posty: 194
Spzredawca odpowiedzia³ mi w taki sposób:

sprawdzi³em u producenta i okazuje siê ¿e w sprzeda¿y s± 2 modele
AZ3 HTE2 (Z£OTY REG.)
AZ3 HTE2 AV (¦RUBA)

No wiec tak jak mówisz by by³o i by siue zgadza³o z tym co pisze sprzedawca.
I ta srube chyba spokojnei zastepuje ten regulator z³oty? Tak czy tak pomine go regulatorem z nanometrem.

Wiec chyba spokojnie zamówie dzi¶ wkoncu:)))
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-26, 19:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
siwus2007 napisa³/a:
Spzredawca odpowiedzia³ mi w taki sposób:

sprawdzi³em u producenta i okazuje siê ¿e w sprzeda¿y s± 2 modele
AZ3 HTE2 (Z£OTY REG.)
AZ3 HTE2 AV (¦RUBA)

No wiec tak jak mówisz by by³o i by siue zgadza³o z tym co pisze sprzedawca.
I ta srube chyba spokojnei zastepuje ten regulator z³oty? Tak czy tak pomine go regulatorem z nanometrem.

Wiec chyba spokojnie zamówie dzi¶ wkoncu:)))


Zamawiaj :)
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 19:42   
0
UP DOWN


Posty: 194
sie robi:)) przy okazji jakis tani reduktor z nanometrem na poczatek:)
 
 

No-limit
Wys³any: 2009-02-26, 20:38   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
siwus2007 napisa³/a:
sie robi:)) przy okazji jakis tani reduktor z nanometrem na poczatek:)


Kochany ;) .Z "manometrem".Poszukaj na allegro.Jak nie znajdziesz sprzedam Ci, ale to bEdze Iwata za 120,-.
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 21:12   
0
UP DOWN


Posty: 194
przekreci³o mi sie:P koles ma za 30pln ten co air gunsa ma wiec na poczatek wezme od niego a w przysz³osci jak kasa bedzie to co¶ lepszego sie kupi:) np iwate:)
 
 

kamiloosek
Wys³any: 2009-02-26, 22:35   
0
UP DOWN

Posty: 24
siwus2007 gdzie zamawiasz ta air gunse bo tez bym chcia³ kupiæ??
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-02-26, 22:43   
0
UP DOWN


Posty: 194
na allegro koles ma:)
 
 

stek
Wys³any: 2009-03-01, 15:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
siwus2007 napisa³/a:
sie robi:)) przy okazji jakis tani reduktor z nanometrem na poczatek:)


I co kolego, zakupi³e¶ tego guna az3 ? jak siê sprawuje?
 

siwus2007 
Wys³any: 2009-03-01, 23:19   
0
UP DOWN


Posty: 194
od ziomka z allegro ma zwykla hta wyawiona ale wystarczy zapytac ;) Jak sie spisuje niewiem bo w piatek zamówi³em wiec moze jutro bedzie a próby jak tylko lakier zakupie:)
 
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-04, 23:27   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
panowie a ja dokonalem wyboru i kupilem
devilbiss finishline za 60 fuli czyli 300 zl
nie wiem czy nie bede zalowal i czy air gunsa nie bylby lepsze
napisze jesli ktos chce jak sie spisuje
_________________

 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-05, 13:20   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Witam
Obecnie posiadam dwa Finishline-jeden do podkladu a drugi do duzych dostawczakow-dysze 1,8 mm, pistolety produkowane na licencji w Argentynie.W obydwoch niestety wiesza sie iglica, jakosciowo nie jest to first class ;)
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-05, 16:19   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
PRZEMO szkoda ze nie skrobnoles wczesniej, po twoim poscie wniooskuje ze moze bylo by lepije jakbym nabyl AIRGUNSA
przemo1972 napisa³/a:
jakosciowo nie jest to first class


na ale zaplacilem za niego 300 zl z dostawa do domu.<w polsce 600zl> a pierwsza klasa to 1500zl


przemo1972 napisa³/a:
W obydwoch niestety wiesza sie iglica,


co to znaczy ???? jaki jest tego objaw podczas pryskanie <zchrzani mi robote >?

czy jest temu jakis sposob zeby zaradzil by tak sie nie dzialo podczas gdy bede pryskal ????
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-06, 13:31   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Przepraszam-nie argentyna tylko brazylia.Wieszanie iglicy polega na tym, ze iglica nie wraca do pierwotnego polozenia.Trzeba pistol rozlozyc i zlozyc ponownie regulujac docisk uszczelniacza iglicy.Powodem jest zla jakosc tychze uszczelniaczy, powinny byc teflonowe, a sa z jakiegos badziewia ktore puchnie od rozcienczalnika i blokuje iglice.Nie mowie ze twoj pistol bedzie mial te sama wade, moje obydwa sie wieszaja...Poza tym pelna nazwa "finishline BY DeWilbiss"tez daje do myslenia ;) Jest to przecietny pistolet do podkladu.Raczej nie spodziewaj sie po nim zbyt wiele.
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-07, 10:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
przemo1972 napisa³/a:
Powodem jest zla jakosc tychze uszczelniaczy, powinny byc teflonowe, a sa z jakiegos badziewia ktore puchnie od rozcienczalnika i blokuje iglice


juz zaluje ze go kupilem pojdzie wiec chyba na sprzedaz , moze ktos chce odkupic sobie finishline ftg devilbiss 1.4 trans tech za 350zl- dla amatora jako pierwszy pistolet moze byc w sam raz i napewno bedzie lepszy od tych wszystkich chinoli
powodem sprzedazy jest chcec nabycia pistoletu lakierniczego z pierwszej pulki np .iwata, sata
wiec moze ktos bedzie zadowolony z devilbissa ftg za 350 za ktorego w polsce placi sie 600zl , , sztuka nowka,nie rozpakowywany, chyba okazja
dzieki
 

No-limit
Wys³any: 2009-03-07, 12:53   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gdulus napisa³/a:
przemo1972 napisa³/a:
Powodem jest zla jakosc tychze uszczelniaczy, powinny byc teflonowe, a sa z jakiegos badziewia ktore puchnie od rozcienczalnika i blokuje iglice


juz zaluje ze go kupilem pojdzie wiec chyba na sprzedaz , moze ktos chce odkupic sobie finishline ftg devilbiss 1.4 trans tech za 350zl- dla amatora jako pierwszy pistolet moze byc w sam raz i napewno bedzie lepszy od tych wszystkich chinoli
powodem sprzedazy jest chcec nabycia pistoletu lakierniczego z pierwszej pulki np .iwata, sata
wiec moze ktos bedzie zadowolony z devilbissa ftg za 350 za ktorego w polsce placi sie 600zl , , sztuka nowka,nie rozpakowywany, chyba okazja
dzieki

Prawdopodobnie podróba Devilbisa.Ja takich nie biorê do rêki.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-03-07, 17:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Za 600z³ jest OPTIMA. COs ponizej Saty i DV ale wyzej niz krzoki za 300z³.
_________________
Bart
 
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-08, 10:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
mebArth napisa³/a:
Za 600z³ jest OPTIMA. COs ponizej Saty i DV ale wyzej niz krzoki za 300z³.

ten ftg by debvilbiss kosztuje w polsce tez 600 zl ale ja go wyrawalem taniej okazyjnie sztuke nowke za pol ceny wiec chyba nie powinienem plakac, moze nie jest pierwsza polka ale mam nadzieje ze jest lepszy od chinoli za 300 zl
bed pisal co to za sprzet jak wyprobuje jutro odbieram z poczty pozdro
 

bartek 
Wys³any: 2009-03-08, 20:34   
0
UP DOWN


Posty: 92
Sk±d: Warszawa
tez mam devilbissa ale poprzedni model.
kupiony jakeis 3/4lata temu - finishline FLG3
lakieruje sobie okazyjnie, wiec nie moge wiele powiedziec o trwalosci.

uszczelka jak ktos juz wczesniej zauwazyl - puchnie i blokuje iglice.
kwestia rozebrania wyczyszczenia i poluzowania lub dokrecenia.

pistolet jest tez czuly na spadki cisnienia i slaba wydajnosc kompresora,
momentalnie potrafi zmozyc lakier jak tylko zabraknie powietrza.
asekuracyjnie zawsze dolewam wiecej rozcienczalnika do lakieru.
przy zalecanych proporcjach ciezko jest wylac zupe bez mory :(

ergonomia ok, w reku trzyma sie wygodnie, irytuje troche luz na 'cynglu'
ale na pewno jest o niebo lepiej jak chinczyk za 200zl.

strumien raczej srednio zadowalajacy, pelny w srodku,
b.slaby na krawedziach. poza tym mala miotla.

reasumujac, raczej nie jest wart 600zl.
za jakis czas kupie sobie uzywane GTI a ten pojdzie w odstawke albo do podkladu.
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-14, 03:36   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
[/b]ROZWIAZANIE POSTU [b]

panowie kupilem ftg i po piewszym razie rewelka jestem mega zadowolony


JA MALOWALEM CZWARTY RAZ W ZYCIU I wyszlo naprAde git
zero cieni zero baranka NA SERBRZE , lakier rozlany na lustro
maluje w malo ruchliwej uliczce za domem

TAK WYSZLO FOTO








 

przemo1972 
Wys³any: 2009-03-14, 14:50   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Witam
Gdybys mial te same problemy co ja to usuniesz je po prostu wymieniajac uszczelki na oryginalne .Pasuja od kturegos DeVilbiss-a, od ktorego nie wiem , bo wybralem z kilku rodzajow. :tak:
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-14, 15:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
a czy mozesz sie dowiedziec od ktorego ??? ile za nia zaplaciles ???? < jakby co to bym wiedzial na przyszlosc >
dzieki ;)
 

domagalka 
Wys³any: 2009-03-27, 21:37   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Witam. W³asnie mi dzi¶ doszed³ nowy pistolecik Air Gunsa AZ3 HTE2 i jutro pierwsze lakierowanko nim, Po samym wygl±dzie odrazu widaæ ze to nie to co te tanie pistolety. Du¿o dobrego czyta³em o nim na tym forum i postanowi³em go nabyæ. Wczesniej lakierowa³em jakim¶ Profesionalem ale nie najlepiej mi siê nim pracowa³o, chocia¿ lepiej ni¿ jakim¶ tam Fobo bo te¿ u¿ywa³em
 

gola 
Wys³any: 2009-03-27, 21:40   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
domagalka napisa³/a:
Witam. W³asnie mi dzi¶ doszed³ nowy pistolecik Air Gunsa AZ3 HTE2 i jutro pierwsze lakierowanko nim, Po samym wygl±dzie odrazu widaæ ze to nie to co te tanie pistolety. Du¿o dobrego czyta³em o nim na tym forum i postanowi³em go nabyæ. Wczesniej lakierowa³em jakim¶ Profesionalem ale nie najlepiej mi siê nim pracowa³o, chocia¿ lepiej ni¿ jakim¶ tam Fobo bo te¿ u¿ywa³em


Bedziesz zadowolony,zobaczysz ;)
 

bartek 
Wys³any: 2009-03-30, 16:46   
0
UP DOWN


Posty: 92
Sk±d: Warszawa
a ja sobie zakupilem devilbissa GTI i sate 3000RP :)
mam nadzieje ze bede zadowolony.
 

domagalka 
Wys³any: 2009-03-30, 22:10   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Witam. Dzi¶ lakierowa³em zderzak nowym pistolecikiem i gdybym o nim napisa³ ¿e jest super to bardzo bym zgrzeszy³ bo super to o wiele za ma³o. Jestem bardzo zadowolony z tego sprzêtu, tylko ciekaw jestem jak d³ugo mi bêdzie s³u¿y³ :roll: Mam nadzieje ze d³ugo bo super mi siê nim pracuje. Po przygodach z takimi badziewiami jak Fobo i podobnymi trochê by³em w strachu jak go rozkrêca³em do mycia.
 

gola 
Wys³any: 2009-03-30, 23:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
Ja mam 2 starsze modele tego pistoletu,oraz ten ktory ty zakupiles aktualnie.
Te starsze maja po 3 lata,nie dbam zbytnio o nich,od czasu do czasu kapiele w srodkach chemicznych do zrywania farb celem przywrocenia do stanu uzywalnosci.Kapiele bez demontowania praktycznie i nic sie tym pistoletom nie dzieje do dnia dzisiejszego,a zapewniam cie ze uzywane sa bardzo czesto,pomimo ze sa dwa.

Ten drugi model uzywam do podkladu m/m, oraz do akryli.Mam w nim dysze 1.3 i dla mnie jest oki,szybki,prosty w budowie,strumien w miare szeroki.Jedyna wade jaka ma,to jego waga Z pelnym kubkiem przy calosciowce to reka pod koniec troche boli ;)

nie masz sie co bac o demontarz tego pistoletu,moj jest demontowany kilka razy dziennie i sprawuje sie jak nowy.
 

domagalka 
Wys³any: 2009-03-31, 20:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Dziêki za informacje. A z tymi ¶rodkami do mycia to nic w nim nie ze¿re?? Teraz ju¿ wiem ¿e jak tylko potrzeba bêdzie kupna jakiego¶ pistola to do³o¿ê ile bêdzie trzeba i kupiê tylko co¶ markowego. Mia³em te¿ kupiæ co¶ do bazy ale widzê ¿e ten sobie na razie poradzi i z baz± i z clarem, a mo¿e lepiej co¶ jednak osobnego kupiæ? Mo¿e ta sama marka tylko HVLP?
 

gola 
Wys³any: 2009-03-31, 20:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
domagalka napisa³/a:
Dziêki za informacje. A z tymi ¶rodkami do mycia to nic w nim nie ze¿re?? Teraz ju¿ wiem ¿e jak tylko potrzeba bêdzie kupna jakiego¶ pistola to do³o¿ê ile bêdzie trzeba i kupiê tylko co¶ markowego. Mia³em te¿ kupiæ co¶ do bazy ale widzê ¿e ten sobie na razie poradzi i z baz± i z clarem, a mo¿e lepiej co¶ jednak osobnego kupiæ? Mo¿e ta sama marka tylko HVLP?


nic nie zezre,nie martw sie ;) .Ten HVLP to nie znam,nigdy nie uzywalem wiec sie nie wypowiem.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group