Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: DrCruel 2009-04-25, 05:11
Autor Wiadomo¶æ
CSV
Wys³any: 2009-04-09, 23:48   
0
UP DOWN
csv

Posty: 5
Sk±d: Rzeszów,W³oc³awek
FLG, jest to stary model, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!
bez porównania lepszy - bierzcie Devilbissa, ludzie proszê wykonajcie próbê porównawcz±, a nie piszcie g³upot - lito¶ci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

stek
Wys³any: 2009-04-12, 22:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
CSV napisa³/a:
FLG, jest to stary model, aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!
bez porównania lepszy - bierzcie Devilbissa, ludzie proszê wykonajcie próbê porównawcz±, a nie piszcie g³upot - lito¶ci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Go¶ciu, wyskoczy³e¶ jak filip z konopi z tym postem. Robi³e¶ cokolwiek air guns±? ja robi³em i powiem bo go mam jest extra, jak za te pieni±dze. Devilbissa chwalisz bo inni chwal±? Miej jakie¶ obiektywne swoje zdanie. Z ca³ym szacunkiem zrób a pó¼niej oceniaj.
 

domagalka 
Wys³any: 2009-04-14, 14:02   
0
UP DOWN

Pomóg³: 3 razy
Posty: 223
Sk±d: Beszowa
Do³±czê sie bo te¿ tak my¶le bo mam Air Gunse i ostatnio lakierowa³em u kumpla Devilbissem i nie ma co porównywaæ, Air gunsa du¿o lepszy.
 

Magic75 
Wys³any: 2009-04-17, 22:38   
0
UP DOWN

Posty: 16
Przy okazji tego tematu witam wszystkich bo w³a¶nie siê zarejestrowa³em. Czytaj±c opinie zdecydowa³em siê na pocz±tek Air Gunsa AZ3 HTE2 Iwata i ju¿ idzie do mnie kurierem. Z Waszych wypowiedzi zam ogólne zalecenia ale chcia³em zapytaæ o u¿ytkowników tego konkretnie pistoletu, czy baz± wodn± (LESONAL, DP) ci¶nienie na wci¶niêtym cynglu to tak¿e najlepiej 2 bary, a dla klaru 2,5 przy dyszy 1,3? Oraz jak najlepsza odleg³o¶æ tego pistoletu od malowanej powierzchni dla optymalnej efektywno¶æ przenoszenia, ¿eby materia³ nie szed³ w powietrze (nie dotyczy cieniowania).
Pozdrawiam
_________________

 

No-limit
Wys³any: 2009-04-18, 15:15   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Magic75 napisa³/a:
Przy okazji tego tematu witam wszystkich bo w³a¶nie siê zarejestrowa³em. Czytaj±c opinie zdecydowa³em siê na pocz±tek Air Gunsa AZ3 HTE2 Iwata i ju¿ idzie do mnie kurierem. Z Waszych wypowiedzi zam ogólne zalecenia ale chcia³em zapytaæ o u¿ytkowników tego konkretnie pistoletu, czy baz± wodn± (LESONAL, DP) ci¶nienie na wci¶niêtym cynglu to tak¿e najlepiej 2 bary, a dla klaru 2,5 przy dyszy 1,3? Oraz jak najlepsza odleg³o¶æ tego pistoletu od malowanej powierzchni dla optymalnej efektywno¶æ przenoszenia, ¿eby materia³ nie szed³ w powietrze (nie dotyczy cieniowania).
Pozdrawiam

Zasadniczo sam sobie odpowiedzia³e¶.Odleg³o¶æ pistoletu od elementu 15-25 cm. przy cieniwaniu.
 

Magic75 
Wys³any: 2009-04-18, 22:45   
0
UP DOWN

Posty: 16
Dziêkujê za odpowied¼ ale chodzi³o mi nie o cieniowanie, bo to kwestia wyczucia pistoletu, tylko konkretnie przy ostatniej warstwie bazy czy klaru ¿eby nie pyliæ niepotrzebnie i dobrze rozlaæ ale bez zacieków. Z tego co doczyta³em to zalecana odleg³o¶æ dla LVLP 20-25 cm, Trans-Tech 18-23 cm, hvlp 10-15 cm a dla HTE? 20-30 cm? Szeroki przedzia³ i info z ma³o rzetelnego ¼ród³a. Je¶li kto¶ maluje tym pistoletem to proszê o weryfikacjê teoretyczn± i wynikaj±c± z do¶wiadczenia.
Pozdrawiam
_________________

 

GMC
Wys³any: 2009-12-14, 23:22   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 384
siwus2007 napisa³/a:

sprawdzi³em u producenta i okazuje siê ¿e w sprzeda¿y s± 2 modele
AZ3 HTE2 (Z£OTY REG.)
AZ3 HTE2 AV (¦RUBA)


Mo¿e to kto¶ potwierdziæ bo przejrza³em stronê i nie natkn±³em siê na tak± informacjê ale mo¿e przeoczy³em.
I mam jeszcze pytanie do posiadaczy. Jak sobie radzi HTE 2 z klarami?
 

stek
Wys³any: 2009-12-15, 20:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
GMC napisa³/a:
siwus2007 napisa³/a:

sprawdzi³em u producenta i okazuje siê ¿e w sprzeda¿y s± 2 modele
AZ3 HTE2 (Z£OTY REG.)
AZ3 HTE2 AV (¦RUBA)


Mo¿e to kto¶ potwierdziæ bo przejrza³em stronê i nie natkn±³em siê na tak± informacjê ale mo¿e przeoczy³em.
I mam jeszcze pytanie do posiadaczy. Jak sobie radzi HTE 2 z klarami?

Jak a te pieniadze to radzi sobie super, wiatru trochê do³ozyæ trzeba, ja przy lakierze daje ok 3 ,Pozdrawiam.
 

No-limit
Wys³any: 2009-12-18, 12:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
[quote="stek"][quote="GMC"]
siwus2007 napisa³/a:

wiatru trochê do³ozyæ trzeba, ja przy lakierze daje ok 3 ,Pozdrawiam.

Tak.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group