Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
jacek9223
Wys³any: 2009-03-17, 21:15   Jak pomalowac auto na moro ??
0
UP DOWN

Posty: 5
Witam jak w temacie chcia³ bym pomalowaæ mojego poczciwego bia³ego maluszka na moro bo je¿d¿ê tylko nad odrê na rybki i po polnych wiec chce ¿eby by³ taki terenowy :) .chce kupiæ z 5 puszek sprayu (1xczarny 2 odcienie br±zowego i 2 odcienie zielonego) ale nie wiem jak siê do tego zabraæ ¿eby mi wysz³y takie fajne ³aty moro i czy mi tej farby wystarczy. Proszê was o wyrozumia³o¶æ i nie zjechanie mnie ze chce pomalowaæ auto sprayem ale porostu nie mam ¿adnego pistoletu a na lakiernika siê nie op³aca. Bardzo proszê o pomoc a je¶li nie w tym dziale proszê moda o przeniesienie Pozdrawiam!
 

dawid
Wys³any: 2009-03-17, 21:24   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
byl kiedys taki post cofnij w tyl:)
_________________
hmmm
 

jacek9223
Wys³any: 2009-03-17, 21:35   
0
UP DOWN

Posty: 5
czyta³em jeden ale tam by³o o lakierach i za bardzo fachowo ale mo¿e to nie ten jak masz to podaj link
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-18, 07:51   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Mo¿e to ci jako¶ pomo¿e:
http://www.youtube.com/watch?v=8aAxuh9YCCQ
http://www.youtube.com/watch?v=ISTIeyB5GJk

Niebardzo wiem jak to opisaæ s³ownie... Ogólnie to wycinasz sobie kilka szablonów ³atek i malujesz, od najja¶niejszego do najciemniejszego, tak ¿eby ³atki lekko na siebie zachodzi³y... i powinno byæ gites...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

jacek9223
Wys³any: 2009-03-18, 11:31   
0
UP DOWN

Posty: 5
Bardziej mi siê w³a¶nie podoba ten 2 filmik bo chodzi mi o takie wiêksze ³aty. Czyli mam sobie w kartonie/foli wytnê parê takich kleksów i mam zacz±æ od zielonego bo bêdê mia³ 2 odcienie ja¶niejszy i ciemniejszy pó¼niej ja¶niejszy i ciemniejszy br±z i na koñcu czarnym.Tylko ja mam ca³e auto pomalowaæ na zielono czy tylko ³atami malowaæ ¿eby na siebie nachodzi³y ??
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-03-18, 11:58   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Ja bym tylko ³aty malowa³, pomalowanie ca³o¶ci w kolor zielony, ¿eby pu¼niej to pokryæ ³atami to siê mija z celem (wzglêdy ekonomiczne). Nie chcia³bym ciê uraziæ, ale pewnie itak bêdzie to wygl±da³o "nieprofesjonalnie", wiêc nie ma sensu bawiæ siê w zielony podk³ad i dok³adne maskowanie i lakier bezbarwny oczywi¶cie. Wycinasz z kartonu kilkana¶cie szablonów i jedziesz z tematem obracaj±c szablony, by nie powtarza³y siêzbyt czêsto. Nak³adanie siê kolejnych ³atek powinno wyeliminowaæ ca³kowicie bia³e t³o. Widzia³em ju¿ camo robione sprejami z rêki i wygl±da³o te¿ "dobrze" , powiedzmy ¿e wojskowo ;) ... kwestia w tym czego dok³adnie siê oczekuje... tylko musisz pamiêtaæ o zmatowaniu powierzczni przed malowaniem, ¿eby ci farba nie sp³ynê³a i odpowiednim doborze farby , najlepiej matowej dedykowanej "przemys³owi motoryzacyjnemu"... powodzenia
 

jacek9223
Wys³any: 2009-03-18, 12:13   
0
UP DOWN

Posty: 5
LoboLoco, bardzo ci dziêkuje za rady je¶li bêdê mia³ jakie¶ problemy to siê do ciebie zwrócê ok jeszcze raz dziêki
 

andrew 
Wys³any: 2009-03-20, 21:26   
0
UP DOWN

Posty: 7
Sk±d: gdynia
malowa³em warburga w ³aty
podk³ad szary puszka litrowa i 4 spraye
br±z , czarny , dwa odcienie zielonego .
tak wyglada - recznie robione plamy zadnych szablonów
zdjecie niewyrazne ,ale jedyne jakie osta³o

 
 

dawid
Wys³any: 2009-03-20, 22:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
warbol hehe
_________________
hmmm
 

jacek9223
Wys³any: 2009-03-21, 09:14   
0
UP DOWN

Posty: 5
No fajnie ci to wysz³o tylko moim zdaniem kolorki za jasne ale ka¿dy ma swój gust. U mnie ju¿ prace ruszy³y rozkrêci³em wszystko tam gdzie mia³ najwiêksz± dziurê wyci±³em i przymocowa³em na nity kawa³ek blaszki i ju¿ zaszpachlowa³em zosta³o mi jeszcze tylko pó³ puszeczki szpachli muszê dzi¶ dokupiæ bo jeszcze par ³adnych dziurek jest :P lakier ju¿ zmatowa³em papierem wodnym 400 no i to wszytko. dzis jeszcze czeka mnie szpachla szpachla i jeszcze raz szpachla:P.
 

acidhouse
Wys³any: 2009-03-21, 22:51   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
musialbym zobaczyc z bliska - jak nie masz doswiadczenia to cos czuje ze polane jest - zacieki - baty - firany czy jak kto woli a za to tylko :rozga:
aha plamy s± kiepskie - do kszta³tu wardka da³bym nie wiem moze moro rosyjskie kwadracikowe - nie¼le by wygl±da³
_________________
Training all life
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group