Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
puncik1988
Wys³any: 2009-03-19, 21:02   ile farby na maske??
0
UP DOWN

Posty: 4
panowie ile farby na maske mi trzeba mam punto II i jest wgniecenie które musze zaszpachlowac i duzo odprysków od kamieni do podk³adu wiec ca³a± maske prze szpachlowac?? i podk³ad musze dawaæ czy juz nie tylko szpachla i potem baza a na to bezbarwny?
 

kalbi 
Wys³any: 2009-03-19, 21:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
lakieru oko³o 250 ml konwencja. Je¶li masz do³ek to szpachlujesz i na to podk³ad, a odprysków siê nie szpachluje, tylko na podk³adce rozszlifowywuje i na miejsca rozszlifowane podk³ad!!!
_________________

 
 

puncik1988
Wys³any: 2009-03-20, 10:00   
0
UP DOWN

Posty: 4
napiszcie wieæ jak laikowi :) wiec mam maske od punt II trzeba mi 250ml farby i mam wgniecenie i odpryski od kamieni na masce- duzo odprysków... wiec nie matowic maski przed szpachlowaniem wgniecienia ? i jak to odpryski rozszlifowaæ?? to znaczy ze papierem sciernym zetrzec farbe do podk³adu tu gdzie s± odpryski?? czy jak napiszcie mi krok po kroku jak to zrobic bo chcia³bym jak najwczesniej sie za to zabrac!:)
 

kalbi 
Wys³any: 2009-03-20, 18:43   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
puncik1988 napisa³/a:
napiszcie wieæ jak laikowi :) wiec mam maske od punt II trzeba mi 250ml farby i mam wgniecenie i odpryski od kamieni na masce- duzo odprysków... wiec nie matowic maski przed szpachlowaniem wgniecienia ? i jak to odpryski rozszlifowaæ?? to znaczy ze papierem sciernym zetrzec farbe do podk³adu tu gdzie s± odpryski?? czy jak napiszcie mi krok po kroku jak to zrobic bo chcia³bym jak najwczesniej sie za to zabrac!:)
opcja szukaj - walkowane bylo juz
_________________

 
 

puncik1988
Wys³any: 2009-03-20, 22:01   
0
UP DOWN

Posty: 4
no ale mog³by mi ktos opisaæ krok po kroku jak w moim przypadku mam postepowaæ?? szuka³em w szukajce ale nic takiego podobnego nie ma:(
 

gdulus
Wys³any: 2009-03-20, 23:11   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
puncik1988 napisa³/a:
no ale mog³by mi ktos opisaæ krok po kroku jak w moim przypadku mam postepowaæ?? szuka³em w szukajce ale nic takiego podobnego nie ma:(


ja pierwszy raz jak postanowilem sobie ze cos pomaluje najpierw otworzylem plik microsoft word i zaczolem czytac czytac i czytac forum az przeczytalme cale cale cale forum , < z 10 dni sie zeszlo ablo lepiej...>zrobilem sobie notatki do wszytkiego w odzielnych plikach, podkad szpachla , baza ,klar , probemy , skorka pomaranczowa , srebro , cienie, ilosc materialu , pistolety , ...............

pytam tylko czego nie rozumiem albo czego nie ma a ty wyjezdzasz zeby ci ktos napisal . musial b pisac pisac i pisac i dzien by mu sie skonczyl i ty bys i tak sie potem pytam dlaczego i co teraz ?? bo i tak bys cos spaprolil
czytaj forum forum forum do poczatku do koncza rob notaki natatki notatki< bo pozapominasz co czytale - bedziesz mial wiedze jak lakienik, lakiernik lakiernik;)
_________________

 

gdulus
Wys³any: 2009-03-20, 23:18   
0
UP DOWN

Pomóg³: 1 raz
Posty: 227
prosze kolezko tu masz wszystko

http://passwordjdm.pl/vie...er=asc&start=30
i powodzonka
_________________

 

puncik1988
Wys³any: 2009-03-22, 08:48   
0
UP DOWN

Posty: 4
no ale powiedzcie mi bo pisa³ mi wczesniej uzytkownik jeden ze odpryski trzeba szlifowac a szlifowac to jak czym?
 

kalbi 
Wys³any: 2009-03-22, 09:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 32 razy
Posty: 1685
Sk±d: Warszawa
puncik1988 napisa³/a:
a szlifowac to jak czym?
papierem ¶ciernym. Musisz skoñczyæ pod podk³ad gradacj± 240. Rozszlifowujesz na podk³adce uwazaj±c by nie robiæ do³ów! Wszystko jest na forum, wystarczy poszukaæ
_________________

 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group