Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
dawid
Wys³any: 2009-04-07, 07:48   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
a tu cie zaskocze cuda sa a nazywaja sie Automathic 3:) no i jeszcze dokumentcja koloru na danym aucie ( przydatne jesli auta wracaja ponownie)
_________________
hmmm
 

gola 
Wys³any: 2009-04-07, 09:06   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
dawid napisa³/a:
a tu cie zaskocze cuda sa a nazywaja sie Automathic 3:) no i jeszcze dokumentcja koloru na danym aucie ( przydatne jesli auta wracaja ponownie)

dokumentacje prowadzimy i w razie ponownej naprawy tego samego samochodu nie mam z tym problemow,chodzi mi o samochody,ktore przyjezdzaja po raz pierwszy do naprawy i na ktorych kolor ma sie nijak do fandekow ktore oferuje DP ;)
 

dawid
Wys³any: 2009-04-07, 11:57   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
no wlasnie do tego jest Automathic robisz zdjcie koloru i on szuka najblizszego z calego banku kolorow i wrazie porzeby go korygoje szczegolnie splowiale akryle robi idealnie met i perly robi w 60% przypadkow co do hujdaja to duzo kolorow z kia lub subaru wchodzi
_________________
hmmm
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-07, 20:51   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
Dzi¶ autko pojecha³o. Klient jak w przypadku infinity cenzura, zadowolony odebra³ swoja bunie. Poni¿ej foto dopieszczonego, nawoskowanego BMW

Zdjêcie0974.jpg
Plik ¶ci±gniêto 157 raz(y) 541.2 KB

Zdjêcie0972.jpg
Plik ¶ci±gniêto 113 raz(y) 200.72 KB

Zdjêcie0971.jpg
Plik ¶ci±gniêto 150 raz(y) 517.16 KB

Zdjêcie0970.jpg
Plik ¶ci±gniêto 102 raz(y) 177.38 KB

Zdjêcie0969.jpg
Plik ¶ci±gniêto 113 raz(y) 495 KB

_________________
Pit
 

gola 
Wys³any: 2009-04-08, 12:38   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
@pitterek,czy na 3-cim foto przerwa miedzy maska a blotnikiem (na gorze) nie jest za duza twoim zdaniem?Nie wiem moze to na foto tak wyszlo.
p.s marzylem kiedys o takiej 5-tce,ale jak to w zyciu bywa... ;)
 

pitterek 
Wys³any: 2009-04-08, 18:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
gola napisa³/a:
@pitterek,czy na 3-cim foto przerwa miedzy maska a blotnikiem (na gorze) nie jest za duza twoim zdaniem?Nie wiem moze to na foto tak wyszlo.


z³udzenie optyczne. wszystko gra :spoko: :spoko:
w³asciciel biega³ po blacharni i wytyka³ zanim autko trafi³o do mnie ^^
_________________
Pit
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-08, 22:41   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gola napisa³/a:
dawid napisa³/a:
a tu cie zaskocze cuda sa a nazywaja sie Automathic 3:) no i jeszcze dokumentcja koloru na danym aucie ( przydatne jesli auta wracaja ponownie)

dokumentacje prowadzimy i w razie ponownej naprawy tego samego samochodu nie mam z tym problemow,chodzi mi o samochody,ktore przyjezdzaja po raz pierwszy do naprawy i na ktorych kolor ma sie nijak do fandekow ktore oferuje DP ;)

Co do fandeck-a s± kolory z13-ma odcieniami i ¿aden nie pasuje.Dlatego siê w to bawiê i nawet to lubiê :cool:
 

gola 
Wys³any: 2009-04-08, 22:51   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
ostatnio z VW mialem czarny z 16 odcieniami ;)
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-09, 00:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
gola napisa³/a:
ostatnio z VW mialem czarny z 16 odcieniami ;)

Znam to +2 do Seata :D
 

potrolu 
Wys³any: 2009-04-29, 10:43   
0
UP DOWN

Posty: 7
witam
pod³±czê siê do tematu
zamierzam kupiæ BMW E60 2005 rok te¿ srebrna i by³aby ca³a do polakierowania ale to dopiero po³owa sukcesu poniewa¿ trzeba tam wstawiæ æwiartkê lew± przedni± i w zwi±zku z tym moje pytanie czy nic nie stoi na przeszkodzie bo nie jestem pewien ale chyba nawet na tym forum czyta³em ¿e jest problem ze spawaniem a nie mogê znale¼æ tego postu
pozdrawiam
Potrolu
 

pitterek 
Wys³any: 2009-05-02, 16:11   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 306
potrolu napisa³/a:
witam
pod³±czê siê do tematu
zamierzam kupiæ BMW E60 2005 rok te¿ srebrna i by³aby ca³a do polakierowania ale to dopiero po³owa sukcesu poniewa¿ trzeba tam wstawiæ æwiartkê lew± przedni± i w zwi±zku z tym moje pytanie czy nic nie stoi na przeszkodzie bo nie jestem pewien ale chyba nawet na tym forum czyta³em ¿e jest problem ze spawaniem a nie mogê znale¼æ tego postu
pozdrawiam
Potrolu



W tej beemce która widzisz na zdjêciach by³y ciête i spawane pod³u¿nice. Na diagnostyce po naprawie wszystko by³o ok wiec jak widaæ wszystko mozna. Pod³u¿nice spawane TIGiem.
Mo¿na wszystko tylko musisz oddaæ samochód do madrych ludzi a nie tam gdzie taniej.
_________________
Pit
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Fotorelacje

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania