Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Asellus5
Wys³any: 2009-04-06, 01:13   Madonna by airbrush
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Goldeny na papierze do akryli 33x41 cm

Madonna.jpg
Plik ¶ci±gniêto 85 raz(y) 906.28 KB

 

acidhouse
Wys³any: 2009-04-06, 07:24   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
ciê¿kie pod³o¿e ten papier powiedzia³bym nawet ¿e okrutne w obróbce - ale t± czerni± mocno przesadzi³e¶ - no co boku sobie ju¿ nie wyrwiesz, ¿êsy trochê chyba zbyt mocno, farba na pêdzelku odparowywa³a bo wydaj± siê byæ ciagniête na pó³ sucho i dlatego wysz³y groobe, w³osy i odcienie szaro¶ci dzie³o
_________________
Training all life
 
 

dawid
Wys³any: 2009-04-06, 07:37   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
Nie no moze troche Acid ma racji ale moim zdaniem artistico szczegolnie wlosy mi sie podobaja
_________________
hmmm
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-04-07, 09:38   
0
UP DOWN

Posty: 99
Portret na pierwszy rzut oka robi bardzo dobre wra¿enie, a o to chodzi. Podoba mi siê jego popartowy styl. Nie ustrzeg³e¶ siê b³êdów, ale jest spoko. Mo¿e oszczêdzi³bym jej dekapitacji tym czarnym cieniem pod ¿uchw±. Mo¿esz poci±gn±æ go do samego do³u i pu¶ciæ w lewo gradient ;)
Brwi spoko, choæ lewa przesuniêta do ¶rodka i wprowadza na twarzy trochê chaosu. Cieñ na czole chyba wype³z³ za daleko.
W³osy faktycznie ciekawe, stylowy flow i jakby po solarize ;) .

Ogólnie Madonna zajebista, gratuluje :spoko:
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-04-07, 09:48   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
A mi ta madonna przypomina angeline jolie... pewnie przez usta i ¿uchwê... w³osy wyczesane... ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Asellus5
Wys³any: 2009-04-07, 22:09   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Papier ma struktore grobego plotna,mial byc efekt rozmycia w silnym swiatlocieniu,w realu to wyglada o wiele lepiej niz na focie, nie chcialem czekac na dobre swiatlo!Faktycznie za mocno przyczernilem rzesy,eksperymentowalem z pedzelkiem i ponioslo mnie :> teraz juz wiem ze czern prawie nigdy nie wystepuje!! uczymy sie przeciez cale zycie!
Dzieki za uwagi! Pozdrawiam!
 

No-limit
Wys³any: 2009-04-09, 21:07   
0
UP DOWN


Pomóg³: 34 razy
Posty: 1179
Asellus5 napisa³/a:
Papier ma struktore grobego plotna,mial byc efekt rozmycia w silnym swiatlocieniu,w realu to wyglada o wiele lepiej niz na focie, nie chcialem czekac na dobre swiatlo!Faktycznie za mocno przyczernilem rzesy,eksperymentowalem z pedzelkiem i ponioslo mnie :> teraz juz wiem ze czern prawie nigdy nie wystepuje!! uczymy sie przeciez cale zycie!
Dzieki za uwagi! Pozdrawiam!

Nie przejmuj sie.Rzeczywi¶cie usta jakby od Anjeliny,reszta od Merlin,ale sztuka nie zna granic.Ka¿dy ma prawo mieæ swoje wyobra¿enie idea³u Piêkna czy Brzydoty? :) .
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group