Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Kanabeer 
Wys³any: 2009-04-07, 19:49   Dwie moje
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Aero maluje je¶li mo¿na tak powiedzieæ od kilku miesiecy ,w tym czasi zniszczy³em dwa chiñczyki które dosta³em z moim niezniszczalnym mini kompresorem który o dziwy pracuje do dzi¶.

Tu mamy panowie i panie kask od podcziwego wujka który ju¿ go nie potrzebowa³ wiec wpad³em na pomys³ ¿eby na nim troche poæwiczyæ ,poæwiczy³em...i nie zamierzam go sk³adaæ wiec nie miejcie za z³e ¿e w takim "surowym" stanie.





Drugi obrazek wykonany dzi¶, na "¶wie¿o" zauwa¿y³em ¿e jednak ¿e jeszcze du¿o pracy mnie czeka ale poprawiac nie zamierzam bo to i tak moja obudowa :) .


Aero H&S Ultra i mini zwany kompresor. Pozdrawiam.
 

dawid
Wys³any: 2009-04-07, 20:03   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
no wujek jak na pare miesiecy to calkiem niezly ten kaszczek szczegolnie ten sTaLiN, ale nad drugim to popracoj bo w krzywym zwierciadle siakas taka:) bez urazy
_________________
hmmm
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-04-07, 20:26   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Spoko po tu umie¶ci³em prace ¿eby wypowiedzieli siê o nich ludzie w temacie :spoko: ,t± pani± rzeczywi¶cie jeszcze trzeba sporo popie¶ciæ tyle ¿e to taka krótka praca w oczekiwaniu na wymarzony zestaw createxów i jak tylko przyjd± (mam nadzieje jutro) to zabieram siê za prace na konkurs :> .
 

dawid
Wys³any: 2009-04-07, 20:32   
0
UP DOWN


Pomóg³: 6 razy
Posty: 577
czekam z niecierpliwoscia:)
_________________
hmmm
 

Asellus5
Wys³any: 2009-04-07, 21:56   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 290
Czaszki------klassa!! :spoko: Nie pokazuj kasku wujkowi,bo go stracisz :D trzymaj tak dalej!
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-04-08, 07:49   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Kachol konkretny.... jakich szablonów u¿y³e¶? szykuje sie ostra rozgrywka na konkursie... ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Kanabeer 
Wys³any: 2009-04-08, 09:55   
0
UP DOWN


Posty: 64
Sk±d: D±browa Górnicza
Cytat:
Kachol konkretny.... jakich szablonów u¿y³e¶? szykuje sie ostra rozgrywka na konkursie... ;)


O ile pamiêtam by³y to BoneHeadz ze strony iwaty :)
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi