Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
shalashaska 
Wys³any: 2009-04-08, 17:17   Kraków - sklep z lakierami
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
Czy kto¶ mo¿e mi poleciæ jaki¶ dobry i tani sklep w Krakowie a najlepiej w okolicach N.Huty.Pzdr
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-08, 20:24   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Moge ci w wieliczce polecic i na Pr±dniku i na Biezanowie.. Ale jak TANI? Ca³a ma³opolska ma jedne ceny tylko zalezy od dystrybutora i od rabatów Co chcesz kupic?
_________________
Bart
 
 

shalashaska 
Wys³any: 2009-04-08, 20:44   
0
UP DOWN


Pomóg³: 1 raz
Posty: 190
Sk±d: Kraków
Biea¿anów i Wieliczka mog± byæ.Natomiast jezeli masz na my¶li sklep w Wieliczce kolo starego kina/przejazd PKP to podobno nie dorabiaj± zbyt dobrze, tak s³ysza³em.Bede chcial kupc KH3 i podklad na maske.Szukam sklepu w ktorym sprzedawca bedzie umial mi konkretnie pomoc a nie wciskac kitu.Bie¿anów....tam sie wychowa³em :D
 

stek
Wys³any: 2009-04-08, 20:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
Ja widzia³em sklep i tam równie¿ dorabiaj± farby, na alejach pokoju przed rondem czy¿yñskim jakie¶ 500 metrów po lewj stronie jad±c od M1. jakiej firmy tam maj± lakiery niewiem.
 

mebArth 
Wys³any: 2009-04-09, 17:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
shalashaska napisa³/a:
Biea¿anów i Wieliczka mog± byæ.Natomiast jezeli masz na my¶li sklep w Wieliczce kolo starego kina/przejazd PKP to podobno nie dorabiaj± zbyt dobrze, tak s³ysza³em.Bede chcial kupc KH3 i podklad na maske.Szukam sklepu w ktorym sprzedawca bedzie umial mi konkretnie pomoc a nie wciskac kitu.Bie¿anów....tam sie wychowa³em :D


Wieliczka ul. Sienkiewicza STANDOX konwencja, zó³ty budynek w osiedlu przy drodze z pacho³kami. robi± 2 dni farbe ale zrobi± a i jescze jest jeden na ul. GDowskiej, To wyjazd na Gdów od wieliczki. Po lewej strony od ochronki. ³adnie farby robi± bo robi± natryski. Tylko nie w dzien a w 3 dni.
_________________
Bart
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - opowiadania