Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
bachus 
Wysłany: 2009-05-03, 15:34   Celtic Harley Tanks
0
UP DOWN

jeszcze trochę pozaśmiecam forum fotkami. To jeden z pierwszych tribali jakie wykonywałem. Wiele nerwów kosztowało mnie wycinanie wzorów w taśmie lakieniczej.

celtic_2.jpg
Plik ściągnięto 117 raz(y) 123,93 KB

celtic_9.jpg
Plik ściągnięto 135 raz(y) 242,15 KB

celtic_8.jpg
Plik ściągnięto 81 raz(y) 108,01 KB

Kanabeer 
Wysłany: 2009-05-03, 20:36   
0
UP DOWN

Dłubaniny co nie miara i do tego z taśma lakierniczą co wymaga ogromnej cierpliwości i stalowych nerwów, lecz efekt znakomity pogratulować :spoko: .

Szkoda tylko że fotki troche niewyraźne.

przemo1972 
Wysłany: 2009-05-03, 22:01   
0
UP DOWN

Cytat:
jeszcze trochę pozaśmiecam forum fotkami.

Rob to czesciej, napewno wszyscy chetnie beda ogladac kawalek dobrej roboty.Pozdro.
Przemo

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-04, 07:57   
0
UP DOWN

Niezła ta korona cierniowa....jeden z pierwszych powiadasz.... a dawno to było? ;)

bachus 
Wysłany: 2009-05-04, 10:09   
0
UP DOWN

to było przed custom bike show 2008 czyli jakies 1,5 roku temu. klientowi sie nie za bardzo podobało. mimo, ze wzór wygląda tak jak go naszkicowalem na kartce ;/

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-04, 11:57   
0
UP DOWN

Z klientami to wiadomo jak jest.... niektórzy poprostu mają w naturze marudzenie... ;)

bachus 
Wysłany: 2009-05-04, 22:27   
0
UP DOWN

no trochę sie o nim potem nasłuchałem od innych ... ale wiesz takie "złe słowo" jednak siada troche na psychike. Kazdy by chciał by jego prace zawsze cieszyły sie uznaniem. tym bardziej ze facet na sklep motocyklowy i serwis i liczyłem na współprace. teraz nie wiem czy na prawde dałem ciała czy po prostu chciał miec za friko, czy jak ...

Czasami chciałbym wyjechac z Polski jak tak pogadam z klientami... chciałoby sie robic same super prace ale ludzie mało ochoczo płacą... gdyby miec renome taką wiesz- super ... ale jak sie jej dorobic jak po drodze trafiają sie same smutne roboty. nie wiem czy mam pecha czy w polsce ludzie boją się eksperymentowac.

Mam fajnego klienta z norwegii- polak co prawda ale jakas inna mentalnośc. zostawia mi auto i kase. daje delikatnie znac co lubi i zostawia wolną ręke. mozna poszalec, poeksperymentowac. niestety wiecej trafia sie aut niz motocykli a do auta tez nie wszystko pasuje...

LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-05, 07:46   
0
UP DOWN

Jeżeli praca jest zgodna z projektem, który klient zatwierdził to nie możesz mieć do siebie pretensji. Czasem tłumaczę sobie takie akcje tym, że klient niekoniecznie ma wyobraźnie, żeby zwizualizować sobie płaski wzór na powiedzmy baku. A czasem poprostu wydaje mi sie, że ludzie dowartościowują się tym, że mogą być krytyczni, że mogą wybrzydzać, żę ktoś się przy nich pręży, żeby ich zadowolić....

A co do polskiej mentalności... kiedyś pracowałem w studiu tatuażu i czasem ciężko było wyperswadować klientowi, żeby zamiast "stempla" wielkości 5x8cm wyciętego z jakiegoś czasopisma "Tattoo" zrobił coś pożądnego, charmonizującego z ciałem i widocznego z odległości większej niż dwa kroki.... Lecz ku radości, byli też ludzie którzy wiedzieli co i jak... a wtedy można było rozwinąć skrzydła....
Rynek tatuażu w Polsce jest sporo starszy niż aerografu i wydaje mi się, że kiedyś klienci osiągną, jakby to powiedzieć, odpowiedni poziom edukacji w tym temacie, przez co będą odważniejsi....

domi.nika
Wysłany: 2022-05-25, 12:15   
0
UP DOWN

LoboLoco napisał/a:
Jeżeli praca jest zgodna z projektem, który klient zatwierdził to nie możesz mieć do siebie pretensji. Czasem tłumaczę sobie takie akcje tym, że klient niekoniecznie ma wyobraźnie, żeby zwizualizować sobie płaski wzór na powiedzmy baku. A czasem poprostu wydaje mi sie, że ludzie dowartościowują się tym, że mogą być krytyczni, że mogą wybrzydzać, żę ktoś się przy nich pręży, żeby ich zadowolić....

A co do polskiej mentalności... kiedyś pracowałem w studiu tatuażu i czasem ciężko było wyperswadować klientowi, żeby zamiast "stempla" wielkości 5x8cm wyciętego z jakiegoś czasopisma "Tattoo" zrobił coś pożądnego, charmonizującego z ciałem i widocznego z odległości większej niż dwa kroki.... Lecz ku radości, byli też ludzie którzy wiedzieli co i jak... a wtedy można było rozwinąć skrzydła....
Rynek tatuażu w Polsce jest sporo starszy niż aerografu i wydaje mi się, że kiedyś klienci osiągną, jakby to powiedzieć, odpowiedni poziom edukacji w tym temacie, przez co będą odważniejsi....

no wlasnie czytalam wczesniej ze pracowałes w studio tatuażu :) przyznam ze to w sumie trzeba miec serio dryg do tego

LAKIEROWANKO Strona Główna » AIRBRUSH » Galeria Airbrush

Odpowiedz do tematu