Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Travolta 
Wys³any: 2009-05-14, 21:56   Sprawne oko lakiernika ;)
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
Witam mam ma³e pytanko mo¿e jest na forum kto¶ kto mo¿e mi powiedzieæ na co zwraca sie uwage przy zakupie samochodu Jak sprawdziæ czy samochód by³ malowany, szpachlowany, polerowany klepany etc.

Zainteresowa³em siê tym poniewa¿ znajomy powiedzia³ mi ze moja bunia (bmw e36) musia³a byc stukniêta w ty³ i przód
Z ty³u poniewa¿ jak jest szparka miedzy drzwiami a b³otnikiem to ona nie biegnie ca³y czas równo tylko tak rozchodzi sie i schodzi

Natomiast z przodu poniewa¿ przedni zderzak z jednej strony wystaje trochê bardziej niz z drugiej

Pomo¿ecie??
 

omzigo 
Wys³any: 2009-05-15, 01:45   
0
UP DOWN
omzigo

Posty: 36
a co siê martwisz jak je¼dzi to je¼dzi.,... aby 4 ¶ladów nie zostawia³a........
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-15, 09:39   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Na internecie jest multum poradników jak kupiæ samochód, a je¿eli szukasz konkretnej marki to polecam fora u¿ytkowników... czêsto s± tam tematy po¶wiêcone najczêstrzym bol±czkom danego modelu oraz porady na co zwracaæ najwiêksz± uwagê podczas zakupu...
a co do napraw blacharsko lakierniczych to je¿eli nie masz w¶ród znajomych lakiernika to jedynym wyj¶ciem jest miernik grubo¶ci lakieru, my¶lê ¿e nawet te najtañsze powinny wykryæ warstwy szpachli... je¿eli chodzi o samochody z roczników produkcji e36 to lepiej polegaæ na lakierniku, poniewa¿ lepiej skoncentrowaæ siê na samochodzie dobrze naprawionym ni¿ bezwypadkowym ( bo takie wymar³y ;) )
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-15, 13:08   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Sprawdzasz szparki zapa³kami.... czy wszystkie równe. Stajesz w bok i patrzysz na strukture lakieru czy wszedzi taka sama. Zw³aszcza na dó³. pod listwami. Patrzysz paluchem na ranty elementów czy nie sa szorstkie. Na wnêki drzwi zdejmujesz uszczelke i patrzysz na rant gdzie uszczelka siedzi czy nie ma 2 kolorów. Zak³adasz bryle i ogl±dasz lakier czy nie ma wtraceñ (smieci) na lakierze. Patrzysz na ¶rubki b³otników pod mask±...czy ¶a poobdzierane lub nie ma ¶ladów przesuniêcia. Patrzysz na markê lamp. Patrzysz na ¶rodki drzwi na ³±czenia poszycia na mase czy jest taka sama wszedzie. Eh... nie che mi sie wiecej pisac :D wex kolege lakiernika i sprawd¼cie auto.

pzdr
_________________
Bart
 
 

Travolta 
Wys³any: 2009-05-16, 19:01   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
O dziêki dziêki :spoko:

Ogólnie "bawarka" lata jak z³a i normalnie bym siê tym nie przejmowa³ bo to drobnostka i w niczym nie przeszkadza ale BMW to moje oczko w g³owie i mnie trochê drêczy ze kto¶ to zauwa¿y³ :D
_________________
to nie prawda ze obama nie lubi hopcoli ;)
 

mebArth 
Wys³any: 2009-05-17, 14:14   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
A skad jestes? Travolta a jescze jedno...we¼ metra i zmierz przek±tne na kopu³ach McPersonów po krzy¿u. I odleg³osci osiek lewa-prawa.
_________________
Bart
 
 

Travolta 
Wys³any: 2009-05-17, 23:47   
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
Z okolic Radomia Ok dziêx jutro bêdê mierzy³
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi