Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Grabarz
Wys³any: 2009-05-18, 18:18   Createx Transparent Kit
0
UP DOWN

Posty: 7
Witam

Panowie powiedzcie dlaczego w zestawie transparentym Createxa jest czarny i bia³y opaque czyli normalny?

A druga sprawa gdzie¶ czyta³em, ¿e do tych farbek nic siê nie leje tylko w maszynu i do przodu... a w zetawie zwyk³ym jest co¶ co siê nazywa Reducer czy jako¶ tak a w transparentnym go nie ma. To jak rozcienczaæ czy nie ?

W temacie farb wodnych jestem totalnie zielony bo jako¶ do dnia dzisiejszego by³em zwolennikiem konwencji :)

Pozdrawiam
 

acidhouse
Wys³any: 2009-05-18, 20:38   
0
UP DOWN
Kustom Kulture


Pomóg³: 10 razy
Posty: 267
Mo¿e dlatego ¿eby by³o lepiej mieszaæ je z innymi transparentami jako kolory "bazowe" (nie mówie tu o konwencji, tylko termin bazowy odnosci sie jako podstawowy) - ja u¿ywam AutoAirów - to lepszy wypust Createxa i jestem w miare zadowolony z tych farb radz± sobie - u¿ywam do nich reduktora ¶redniego zeby nie robiæ sobie syfu na igle, no có¿ czy tak do kubeczka i do przodu nie wiem zale¿y - bieli, czernni, granatu, ¿ó³cienia nie zaryzykowa³bym bez reduktora bo zapchanko gwarantowane w pierwszej minucie pracy - u¿ywam dyszy 0,4 (infinity) i idzie, do 0,15 u¿ywam PRO COLORS
_________________
Training all life
 
 

Grabarz
Wys³any: 2009-05-18, 21:03   
0
UP DOWN

Posty: 7
Dobra ju¿ co¶ ³apie. Teraz mi napisz jak to rozcieñczaæ ? 1:2 ? bardziej ? ...mniej ? Czy reduktor z innego systemu wodnego podo³a czy narobi ba³aganu ?

A teraz pytanie z innej beczki kto na powa¿nie handluje Auto Air'em i Pro Color'em bo przymierza³em siê do tych dwóch marek ale jak chcesz od ³apy co¶ kupiæ to nie ma. W zasadzie chodzi mi o komplety na dzieñ dzisiejszy bazowych, candy i transparentów. Mo¿esz napisaæ na priva jak nie chcesz siaæ reklamy albo wal w temacie.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-19, 07:45   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
http://aerografy.com/ tutaj jest kilka propozycji z AA, z Pro Color problemy s± wiêc nie wiem czy kole¶ wogóle bêdzie je sprowadza³...
A co do obecno¶ci Bieli i czerni w zestawie transparent to jest taki myk ¿e dodaj±c do transparenta odrobinke bieli odcinasz go, czyli przestaje byæ transparentny i staje siê opaque... pozatym dzieki bieli i czerni taki zestaw pozwala otrzymaæ pe³n± gamê kolorów. A co do reducera to ja u¿ywam wody destylowanej w miarê potrzeby kilka kropel ( plus gliceryna jako retarder do tej wody w proporcji np. 5:1 )
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Grabarz
Wys³any: 2009-05-19, 10:10   
0
UP DOWN

Posty: 7
No i ju¿ prawie wszystko wiem :)

A tak swoj± drog± to zazdroszcze ludziom z cywilizowanego ¶wiata którzy maj± takie fajne sklepy dla fanatyków ró¿nej ma¶ci hobby gdzie robisz klik klik i masz w domu co potrzeba. U nas to jeszcze raczkowanie - gdzie¶ kto¶ co¶ maca ale nie do koñca. A w zasadzie wydawa³o by siê, ¿e to dziedzina ju¿ do¶æ popularna i móg³by siê kto¶ tym zaj±æ na powa¿nie.
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-05-19, 10:22   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Z polszy przecie¿ te¿ mo¿na klikn±æ i czekaæ na dostawe.... ale... wci±¿ jest to zbyt ma³y rynek by w przedstawiciele HoKa i innych zawitali do Polski... pewnie jeszcze pare lat trzeba bedzie poczekaæ na w pe³ni wyposa¿one sklepy dla custom painterów... na razie róbmy to co wychodzi nam najlepiej... partyzantkê... (koniec cytatu) ;)
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-05-20, 17:05   
0
UP DOWN

Posty: 99
powiem tyle, ¿e zamawia³em wiêksz± ilo¶æ st±d , do wyboru do koloru, chyba nawet taniej ni¿ w Polsce :) Przysz³o po 5 dniach, do ceny dolicz c³o, które raczej Ciê nie ominie a wynosi chyba 5-6 %
 

Grabarz
Wys³any: 2009-05-20, 20:19   
0
UP DOWN

Posty: 7
No ceny maj± dobre jak na moje IMHO.

A powiedz mi - nadal zda¿a Ci siê tam zaopatrywaæ ? Bo kurcze tak my¶lê, ¿e mo¿na by sie jako¶ zgadaæ i w jednych paczkach to puszczaæ... co Ty na to ?
 

Tadeusz 
Wys³any: 2009-05-27, 18:27   
0
UP DOWN

Posty: 99
cena przesy³ki ro¶nie wraz zamówieniem, wiêc nie ma to wiêkszego sensu. Zrób sobie "symulacjê"
 

cube 
Wys³any: 2009-06-19, 16:13   
0
UP DOWN


Pomóg³: 3 razy
Posty: 110
polecam zamawiac z www.airbrush4you.de
jest chiba wszystko co byc moze
ceny w miare ok
jak macie konto na PAYPAL to w 3 dni macie w domu
przesylka 16,5 Euro wiec warto zamowic od razu wiecej rzeczy
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » AIRBRUSH » Forum Airbrush

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group