Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Travolta 
Wys³any: 2009-05-25, 23:07   ASPA 3JW60
0
UP DOWN


Posty: 100
Sk±d: Radom
mam pytanie zna kto¶ wydajno¶æ takiego kompresora ile on ma wydajno¶ci w³a¶ciwej I jak siê sprawuje Mysle nad zakupem takiego a ostatnio zastanawiam sie nad budowa ma³ej piaskarki (jest fajny projekt na elektrodzie) ogólnie poczyta³em i tak my¶lê ze do takiej domowej piaskarki nie trzeba mieæ jakiego¶ niewiadomo jakiego sprzêtu

Pracuje kto¶ na tej sprê¿arce? Znacie jaej parametry i osi±gi?
 

stek
Wys³any: 2009-05-26, 19:31   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
jak jest w dobrej kondycji to jakie¶ 260 litrów. Mam tak± z gunem air gunsa hte2 chodzi i daje radê.Pz
 

gizbern 
Wys³any: 2009-05-28, 21:12   
0
UP DOWN


Pomóg³: 4 razy
Posty: 99
Sk±d: Czêstochowa-Poland
Moje zdanie na temat 3JW60 to jedna wielka kupa z³omu.
Jedyna dobra rzecz to zbiornik.
_________________

 
 

Mariuszczs
Wys³any: 2009-05-30, 18:12   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
3JW60 to kupa z³omu, ale mo¿na go trochê usprawniæ doarabiaj±c dodatkowe zawory zwrotne na ka¿dy cylinder do butli. Te zawory co s± w g³owicach jakie¶ nieudane, albo co i jak jeden trochê niedomaga to powietrze z pozosta³ych dwu cylindrów leci do tego niedomagaj±cego cylindra zamiast bulti, z butli tak¿e siê cofa do niego. Zawory zwrotne dodatkowe ( z gumowymi grzybkami ) du¿o daj±.
Z moich informacji ma on 330l/min, ale napewno takiego nie znajdziesz.
Du¿o tego na z³omach jest - ja je odkupujê ze wzglêdu na 180 litrowy zbiornik ( chyba s± jeszcze 130 l ). Raz mi siê trafi³ ze sprawn± sprê¿ark±, jednak pozak³ada³em lepsze cylindry ze zgromadzonych wczesniej i sprzeda³em. Widzia³em du¿o pouszkadzanych wa³ów z t± korb± potrójn±, jednak nieuda³o mi siê ¿adnego rozebraæ ¿eby zobaczyæ co tam za ³o¿ysko siedzi.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group