Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
LoboLoco 
Wysłany: 2009-05-27, 13:31   Problem techniczny...

Często zdaża się, że są problemy podczas wysyłania postu, oraz przy ładowaniu się strony... wyskakuje komunikat:

phpBB by Przemo : Critical Error

Could not connect to the database.
User easy1099_mqs has already more than 'max_user_connections' active connections

pozatym często mam blank'a

o co chodzi?

Tech 
Wysłany: 2009-05-29, 00:05   

Przeciążenie serwera (połączeń do bazy danych). Odkąd poblokowałem IP z czarnej listy (z miesiąc temu) tego nie miałem. Jak każdy hosting mają upadki i wzloty - może się poprawią.

Jak ktoś się rozpisał i mu wcięło posta niech wróci do poprzedniej strony - w porządnej przeglądarce powinno zostawić wpisany tekst.

lukasz509
Wysłany: 2009-09-20, 18:10   

dlaczego nie moge wysłąć do nikogo wiadomości??tylko zapisuje mi sie w pliku do wysłąnia ???????

Tech 
Wysłany: 2009-09-20, 22:34   

Nie mam pojecia. W ustawieniach wszystko ok. Zrobiłem synchro bazy - sprawdź teraz.

Ps. Możliwe, że pełna któraś skrzynka - nadawcza/odbiorcza?

lukasz509
Wysłany: 2009-09-20, 22:46   

dalej sie tak robi pisze i zapisują sie tylko w folderze do wysłąnia a chyba mnie docierają do tej osoby do kótrej pisze:(chyab zę sie myle:/

Tech 
Wysłany: 2009-09-21, 00:21   

Aaa o to chodzi :idea: :sciana:
Dopóki odbiorca się nie zaloguje wiadomość będzie w skrzynce do wysłania.

lukasz509
Wysłany: 2009-09-21, 16:44   

a oki dzikei i sory z azamieszanie poprostu nie wiedziałemze tak jest

YAMAHER
Wysłany: 2012-05-20, 21:36   

No ja mam podobny problem. Chciałem do dwóch osob wysłac prywatna wiadomosc i nie da rady. Przekierowywuje mnie do skrzynki albo strona znika. :( co z tymzrobic ???

Tech 
Wysłany: 2012-05-21, 16:14   

Trudno powiedzieć z czym to związane - chwilowy błąd serwera, przerwy w dostępie do neta, przeglądarka, może załącznik za duży (rozumiem, że "strona znika" po wpisaniu i wciśnięciu "wyślij")

Spróbuj wysłać jeszcze raz do tych osób (w razie czego treść sobie skopiuj do notatnika jeśli długa).

Wysłałem ci też testową wiadomość - spróbuj odpowiedzieć (możesz napisać komu próbowałeś wysyłać - może mają zablokowane skrzynki, chociaż to rzadkość).

YAMAHER
Wysłany: 2012-06-09, 17:08   

No wiadomosc dostałem ale wysłac nie moge do nikogo nadal :( Korzystam z Opery.
A w załaczniku nic nie mam. Po prostu sama tresc.

A necik jest bo inne stronki smigaja luxusowo :)

Homer S. 
Wysłany: 2012-08-12, 19:39   

Problem - post nie powinien dać się edytować po 20min a w moim temacie ,,Nora na wypasie luźna burza mózgów,, nawet po kilku dniach mogę dokonywać zmian . Dodatkowo wyświetla się komunikat o przekroczonym limicie transferu .

LAKIEROWANKO Strona Główna » POZOSTAŁE » Administracja

Odpowiedz do tematu