Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
m³ody19
Wys³any: 2009-05-31, 15:22   Natrysk
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Siema :)
Kupi³em natrysk o nazwie auto renova optimal, jest do etgo utwardzacz i trzeba to rozcieñczyc ktos mi moze powiedziec czym to rozcienczyc ? moze byc nitro ? i jaka ma byc tego konsystencja ? woda ? czy prawie ze woda ?

Pozdro m³ody19 :)
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-31, 15:39   
0
UP DOWN


Pomóg³: 11 razy
Posty: 551
Sk±d: SC
Moim zdaniem powinienes zaczac od przestudiowania Forum.Co do rozcienczalnika-proponowalbym Ci uniwersalny rozcienczalnik do produktow akrylowych, nie stosuj Nitro!
 

Homer S. 
Wys³any: 2009-05-31, 15:59   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Nie nitro a rozcieñczalnik akrylowy konsystencja ¶mietany i dysza 1.8.Jak siê nie ma takiej dyszy to tak gêsty jaki siê da przepchaæ przez pistolet.To ma równaæ powierzchnie a jak siê rozrobi na siu¶ki to sp³ynie.Szpachel natryskowy ju¿ w puszcze ma odpowiedni± konsystencje .Drobna rada je¿eli ma byæ nak³adany gdzie¶ na samochodzie to nale¿y go okleiæ dok³adnie bo odkurz lata i osadza siê wszêdzie i jest trudny do usuniêcia.
_________________

 

m³ody19
Wys³any: 2009-05-31, 17:23   
0
UP DOWN
Æwicz æwicz æwicz :D


Posty: 135
Dok³adnie to chce nakladac ten natrysk na b³otnik plastikowy który jest bardzo poszczepiony, a zwyczajna szpachla która go wyg³adzi³em popeka³a na tym i mysle ze natrysk bedzie ok. :)
 

Homer S. 
Wys³any: 2009-05-31, 18:05   
0
UP DOWN


Pomóg³: 19 razy
Posty: 861
Jak szpachel popêka³ to ja bym tego nie zalewa³ natryskiem.Nale¿y usun±æ popêkan± szpachle i na³o¿yæ specjaln± na giêtkie elementy .W dobrych mieszalniach maja szpachel na elem. plastikowe .Ja mia³em tak± do 30% odkszta³ceñ mo¿na j± by³o wyginaæ i nie pêka³a .
_________________

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Pomoc dla amatorów

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi