Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
ferarri325
Wys³any: 2009-05-31, 16:34   Pomocnik Lakiernika

Posty: 18
Cze¶æ ma 18 lat nazywam sie Mateusz w³a¶nie koñcze szko³ê zawodow± z praktykami w zawodzie lakiernik praktykuje w NYSIe w zak³adzie lakierniczo blacharskim HNAT i du¿o sie nauczy³em a zw³aszcza to co ostatnio mi lakiernik powiedzia³ bo by³ dwa tygodnie temu na szkoleniu w Szczecinie w organizowanym przez GLASURIT chcia³em siê dowiedzieæ jak wyg³±da rynek dla pomocnika lakiernika mieszkam w Nysie a tu nic nie ma a robotê to troche umiem pocz±wszy od rozmatowania szpachlowania do podkladu zmatowania i oklejania

Wiem te¿ co nale¿y zrobic gdy na podkladzie sie zacznie wazyæ. Te¿ malowalem antracytem na plastiki zewnêtrzne wiec troche mam pojêcie jak siê w to bawiæ

Pozdawiam
 

przemo1972 
Wys³any: 2009-05-31, 16:43   


Posty: 551
Sk±d: SC
Witamy na Forum.najpierw zacznij od czytania ;)
 

ferarri325
Wys³any: 2009-05-31, 16:44   

Posty: 18
Dziêki ;)
 

ferarri325
Wys³any: 2009-06-01, 19:33   

Posty: 18
Na pewno bedê szuka³ pracy i mo¿e mi siê co¶ uda trafiæ :)
 

ferarri325
Wys³any: 2009-06-07, 12:18   

Posty: 18
jednak cie¿ko znalêzc prace dla pomocnika lakiernika wszedzie potrzebuj± lakiernika wiec trzeba bedzie sie dalej uczyc :spoko: :spoko:
 

PROJEKTER
Wys³any: 2009-06-07, 12:29   


Posty: 1838
Sk±d: MODULAR - equipment
@ferarri325 ! a sprawd¼ tu - FORD Nysa ul. Ujejskiego. Tylko ¿e teraz to ju¿ chyba nie jest FORD ... ale na pewno p. Buczkowski - szuka³ pracowników na lakierniê i mówi³ ¿e ma z tym problem ! .... nie pytaj mnie o szczegó³y to twoje miasto !
_________________
Chcesz wiedzieæ wiêcej ? ... projekter@projekter.pl
 

ferarri325
Wys³any: 2009-06-07, 12:54   

Posty: 18
Dzeki rozgl±dne sie ale i tak zamierzam wyjechac do wikszego miasta cos jak Ople czy Wroc³aw bo tam na 100% bedzie cos dla mnie dzue miasto duzo pracy :spoko:
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Og³oszenia

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Nie mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czników na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group