Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
reeq 
Wys³any: 2009-06-03, 00:47   Mini pracownia w piwnicy.
0
UP DOWN


Posty: 2
Mój pierwszy temat...

Po wymianie ogrzewania mieszkania na gazowe zwolni³a mi siê piwnica w której trzymany by³ wêgiel i drewno, co da³o mi mo¿liwo¶æ spe³nienia marzenia - w³asnej pracowni aerografu. Piwnica posiada okienko - tote¿ mam wietrzenie. Po jej oczyszczeniu i wymalowaniu chcia³bym tam stworzyæ pracowniê, w której malowa³bym aerografem oraz nak³ada³ podk³ady na ma³e przedmioty typu kask, bak, ewentualnie maska samochodu. Lakierowanie koñcowe mam zamiar powierzyæ zawodowym lakiernikom. W zwi±zku z tym mam kilka pytañ :
1. Jak± minimaln± temperaturê musia³bym utrzymaæ zim±, aby móc k³a¶æ podk³ady na metal i tworzywa sztuczne?

2. Podobne pytanie je¿eli chodzi o aerograf - malowanie na podk³adach, obrazy, itp ...

3. Czy takie wietrzenie (okienkowo - przeci±gowe) oraz u¿ywanie maski wystarcz± do bezpiecznej pracy i dobrej wentylacji.
 

gola 
Wys³any: 2009-06-03, 00:58   
0
UP DOWN

Pomóg³: 23 razy
Posty: 855
ad1. w granicach 15 stopni to minimum
ad2.Zapytaj w dziale aerografu ;)
ad3.Nie wystarcza,zamontuj sobie przynajmniej jakis wyciag w tym oknie.
 

reeq 
Wys³any: 2009-06-03, 01:15   
0
UP DOWN


Posty: 2
Dziêki za odpowied¼ :)
 

LoboLoco 
Wys³any: 2009-06-03, 07:38   
0
UP DOWN



Pomóg³: 13 razy
Posty: 660
Sk±d: Silesia
Co do bezpiecznej pracy... to jest ostatnio modny temat, wiêc mo¿esz poczytaæ ostatnie posty PROJEKTERa w dzia³ach warsztat i firma... co do warunków do aerografu... je¿eli bêdziesz malowa³ bazami i lakierami "samochodowymi" to obowi±zuj± ciê te same zasady co lakierników...
_________________
>>> Airbrush'Lab <<<
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group