Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
SpeedGold 
Wys³any: 2009-07-03, 20:16   Malowanie starego motocykla po piaskowaniu. Jaki koszt??
0
UP DOWN

Posty: 35
Witam
Tak jak w temacie bêde mia³ do malowania stary motocykl jest on ju¿ po piaskowaniu tylko zastanawiam siê ile skasowaæ za tak± us³uge jak s±dzicie ??

Jeszcze tego nie widzia³em mam tylko foto przed piaskowaniem.


Mam te¿ pytanie jak najlepiej zabezpieczyæ taki motocykl po piaskowaniu ?
 
 

Mariuszczs
Wys³any: 2009-07-03, 21:00   
0
UP DOWN

Pomóg³: 2 razy
Posty: 100
Najlepiej to natychmiast :) - w kwesti podk³adów siê nie wypowiem bo nie mam do¶wiadczenia, jednak polecam od razu po piaskowaniu nak³adaæ co ma byæ. Niejednokrotnie u mnie niektóre stale na drugi dzieñ po piaskowaniu maj± widoczne sporo rdzy, inne le¿± miesi±c i nic nie wychodzi.
 

SpeedGold 
Wys³any: 2009-07-04, 14:38   
0
UP DOWN

Posty: 35
Wiec tak moge to pomalowaæ po piaskowaniu podk³adem ewpoxydowym Profix CP 395 i na to jaka¶ szpachla natryskowa i akrylowy Profix CP 388 czy musze po podk³adnie epoxydowym daæ akrylowy na to natrysk i ponownie podk³ad akrylowy i na to kolor ?
 
 

stek
Wys³any: 2009-07-04, 16:03   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
SpeedGold napisa³/a:
Wiec tak moge to pomalowaæ po piaskowaniu podk³adem ewpoxydowym Profix CP 395 i na to jaka¶ szpachla natryskowa i akrylowy Profix CP 388 czy musze po podk³adnie epoxydowym daæ akrylowy na to natrysk i ponownie podk³ad akrylowy i na to kolor ?

Epoxyd jest dobrym izolatorem, wiêc na niego akrylowy, matowienie i lakier. Na epoxa nie dawaj bezpo¶rednio lakieru.
 

SpeedGold 
Wys³any: 2009-07-04, 17:46   
0
UP DOWN

Posty: 35
a na epoxyd szpachle natryskowa mo¿na ??
 
 

jacenty 741
Wys³any: 2009-07-05, 10:21   
0
UP DOWN

Pomóg³: 39 razy
Posty: 1343
Sk±d: Maków Mazowiecki
Zawsze.
 
 

adams90-90 
Wys³any: 2009-07-05, 10:58   
0
UP DOWN


Pomóg³: 7 razy
Posty: 400
Sk±d: Krasiniec
stek napisa³/a:
Na epoxa nie dawaj bezpo¶rednio lakieru.
Ostatnio w mieszalni mowili mi ze maja exop nna statki bodajrze z firmy vires i mozna go bezposrednio lakierowac
 
 

stek
Wys³any: 2009-07-05, 11:48   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
adams90-90 napisa³/a:
stek napisa³/a:
Na epoxa nie dawaj bezpo¶rednio lakieru.
Ostatnio w mieszalni mowili mi ze maja exop nna statki bodajrze z firmy vires i mozna go bezposrednio lakierowac


Skoro tak mówili :roll: , ja tego nie praktykuje.pzdr.
 

SpeedGold 
Wys³any: 2009-07-05, 23:41   
0
UP DOWN

Posty: 35
No to teraz zosta³o mi tylko ile za to powiedzieæ ?? nie chce powiedzieæ za du¿o jak i za ma³o... :help:
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Blacharstwo i inne naprawy

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - mangi