Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
bogdanxx
Wys³any: 2009-07-12, 14:39   wentylator wyci±gowy w którym miejscu
0
UP DOWN

Posty: 19
witam mam o to taki problem zamontowa³em sobie w gara¿u na ¶rodku ¶ciany przy pod³odze wentylator z ch³odnicy do¶æ spory ,z przedzielonego na pó³ gara¿u wyci±ga ca³y py³ w oko³o minute ale nie w tym mam problem.

Problem mam z rozmieszczeniem kratek przy suficie zêby by³ nawiew ¦wierzego powietrza ,w którym miejscu najlepiej zamontowaæ kratki wentylacyjne oczywi¶cie z filtrami niestety mo¿liwo¶æ monta¿u tylko na ¶cianie przy samym suficie


i jeszcze jedno pytanko w któr± stronê lakierowaæ np drzwi na stojaku stoj±c przodem do wentylatora i mieæ przed sob± malowany element czy lepiej mieæ wentylator za plecami a drzwi przed sob±?

sorki ze tak namiesza³em :D :D:D




tak to mniej wiêcej teraz wygl±da na rysunku wentylator przy pod³odze
 

Dawid1989 
Wys³any: 2009-07-12, 14:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 8 razy
Posty: 324
Sk±d: okolice Mielca
No to skoro tak szybko wyci±ga py³ to powietrza wt³aczanego do gara¿u musi byc bardzo du¿o zeby by³a wymiana powietrza a nie robi³a sie pró¿nia ;) Osobi¶cie da³bym na ca³ej ¶cianie co 1 m .sam teraz walczê z wentylacj± w gara¿u tylko wyci±g zrobi³em ¿e zasysa na ca³ej d³ugo¶ci gara¿u.

[ Dodano: 2009-07-12, 14:55 ]
Lepiej mieæ wentylator za sob± bo jak bedziesz mia³ za drzwiami to tak czuje ¿e py³/syf lec±cy do wentylatora bedzie zatrzymywa³ sie na malowanym elemencie .Ale to moje zdanie ;)
 

bogdanxx
Wys³any: 2009-07-12, 15:20   
0
UP DOWN

Posty: 19
tak to sobie obmy¶li³em czarne grube linie to stojaki na elementy

 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Warsztat

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - forum anime