Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
pokon26
Wys³any: 2009-07-30, 22:15   Fachowcy?
0
UP DOWN

Posty: 2
Panowie, poczytajcie i napiszcie co s±dzicie o tych "fachowcach". Jeden m±drzejszy od drugiego, a pewnie ¿aden nie trzyma³ pistoletu w d³oni? :D
http://www.forum.maxbimme...12352.htm#98018
 

mebArth 
Wys³any: 2009-08-01, 09:29   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
Co tu pisaæ...to forum BMW. Tam rzadzi zimny ³okiec i postawa prawoskrêtna na fotelu. Popatrz sie na paznokcie goscia z BMW... to sie dowiesz czy trzyma³ pistol w d³oni.
_________________
Bart
 
 

stek
Wys³any: 2009-08-02, 08:28   
0
UP DOWN

Pomóg³: 4 razy
Posty: 235
Sk±d: ok kraków
Tandeta, i przekamarzanie siê, niæ ciekawego. a najlepszy to ten go¶æ co przez jego rêce przesz³o ponad tysi±c aut. Pzdr.
 

IVAN 
Wys³any: 2009-08-02, 14:19   
0
UP DOWN

Posty: 18
mebArth ja te¿ mam BMW i nie je¿d¿e z zimnym ³okciem a na fotelu siedzê normalnie wiec daruj sobie takie uwagi. Pistolet w d³oni trzyma³em dwie godziny temu i paznokcie mam czyste...
 

lukasz509
Wys³any: 2009-08-02, 19:54   
0
UP DOWN

Posty: 389
IVAN to ty nawet w niedziele pracujesz hehe :> no ten go¶ciu co tyle aut przez jego rêke przesz³o to nie³y szpec musi byæ:D:D:Dhahah:D:D:
 

IVAN 
Wys³any: 2009-08-02, 21:20   
0
UP DOWN

Posty: 18
Dzisiaj akurat tak wysz³o gdy¿ by³a pilna robota. Nie My¶l ¿e auto lakierowa³em. Pracuje jako lakiernik przemys³owy w Niemczech.
 

IVAN 
Wys³any: 2009-08-02, 21:23   
0
UP DOWN

Posty: 18
Ten od tysi±ca aut szpec jakich wielu:) Kilka razy siê z Takimi spotka³em.
 

lukasz509
Wys³any: 2009-08-03, 22:48   
0
UP DOWN

Posty: 389
IVAN ten gosciu od tyci±ca aut to jest raczej od tysi±ca bajek:D:D:D
 

mebArth 
Wys³any: 2009-08-04, 09:32   
0
UP DOWN

Pomóg³: 42 razy
Posty: 1797
Sk±d: Kraków
W niemczech bejca to normalne auto. W PL bejca to auto dresa. W niemczech sie uzywa rekawiczek na myjce pistolów, w PL nie. Zaraz kto¶ powie ze JA UZYWAM JA JA JA... no ok.. ale to 3-5 osób na tysiac lakierników. Nie ma sie o co k³óciæ. Kazdy lakiernik ma zryte d³onie. Bo jakim cudem wytrzyma ci rêkawiczka na 40stce, nawet niebieska COLAD'a ?
_________________
Bart
 
 

pokon26
Wys³any: 2009-08-04, 21:51   
0
UP DOWN

Posty: 2
mebArth napisa³/a:
Tam rzadzi zimny ³okiec i postawa prawoskrêtna na fotelu.

Prosilem o opinie na inny temat, na temat fachowosci i znajomosci tematu osob wypowiadajacych sie tam. Ja rowniez jezdze BMW, ale ze wzgledu na komfort, bezpieczenstwo i ta "muzyke" pod maska:) Malolaci lubia "poszpanowac", ale to przeciez nikomu nie powinno przeszkadzac, niech sie bawia. "Zimne lokcie" itp nie wystepuja tylko w BMW. Ja zauwazylem natomiast,ze bardzo duzo kierujacych innymi autami musi wyprzedzic BMW. Mialem wiele takich przypadkow, ze jakims Golfem, lub innym autem jechal ktos za mna w kolejce do wyprzedzania np. ciezarowki, gdy bylo miejsce, aby wyprzedzic, bezposrednio za mna wyprzedzal ktos innym autem i zamiast zjechac zpowrotem na prawy pas to z wyjacym silnikiem wyprzedzil mnie, a potem zwalnia. I po co? Tylko po to, zeby pokazac ze wyprzedzil BMW??
 

DrCruel
Wys³any: 2009-08-05, 20:39   
0
UP DOWN


Posty: 418
Zamykam temat.
Nie widzê w tym nic z³ego ¿e ludzie chc± sami co¶ zd³ubn±æ przy autach, a uczestnicy tej dyskusji wcale nie byli tacy zieleni, wiêc nie ma co drwin urz±dzaæ.
Cruel.
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » POZOSTA£E » Off Topic

Ten temat jest zablokowany bez mo¿liwo¶ci zmiany postów lub pisania odpowiedzi  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group