Szukaj FAQ Album



Autor Wiadomo¶æ
Joka
Wys³any: 2007-05-14, 08:23   jak pomalowac srebna baze
Go¶æ
siemano potrzebuje pomocy nam do pomalowania samochod w srebnym metaliku perla chodzi mi o to jak to malowac zeby nie bylo takich czarnych cieni podczas malowania bazy jakie mam miec cisnienie i jka by byl adysza najlepsza
 

online 
Wys³any: 2007-05-18, 14:34   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Ca³o¶æ do malowania czy elementy?

Dysza od 1.3-1.4 do góra 1.5 (wszystkich trzech u¿ywa³em do baz). Rozcieñczone wg proporcji zalec. przez producenta bazy. Malujesz jak zwyczajn± baz±, najwa¿niejsze, ¿eby mieæ odpowiednio szeroki strumien. Gdy bêdzie on za w±ski, albo najwê¿szy jaki mo¿e byæ to cienie gwarantowane (tak samo z klarem, mo¿na rozpu¶ciæ baze...).
 
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-18, 20:26   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
Witam! ja maluje sat± rp na 2bary z dysz± 1.3 pamiêtaj aby nie malowaæ na taka kaszê bo potem nie ³adnie wygl±da przylej ja i oczywi¶cie tak jak online pisa³ rozcieñczaj zgodnie z proporcjami (a jakiej firmy masz bazê)
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

joka
Wys³any: 2007-05-19, 08:13   
Go¶æ
baza jest duponta i klar tak samo
 

online 
Wys³any: 2007-05-19, 08:37   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
To produkt bd. klasy jako¶ciowo. Jedynie co moge dodaæ od siebie to tak, ¿eby nie ma³owa³ na "sucho", a znowu, ¿eby¶ nie malowa³ ca³o¶æi pokrywaj±c jedn± warstw± (wiesz ocb?)

Bo je¶li ziarno/per³e za mocno przelejesz to nie bêdzie to efekt metaliku/per³y a akrylu z piaskiem.
 
 

joka
Wys³any: 2007-05-19, 19:06   
Go¶æ
samochod juz pomalowany i wyszlo super i przy ozakji kupile se ten pistoles sata jet 3000 rp do malowania tego wlasnie samochodu a tak sie balem malowac srebna perlo a wyszlo super
 

online 
Wys³any: 2007-05-20, 09:43   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Sorry, ¿e pytam ale jaki koszt takiego pistoletu? Jest tañszy od hvlp jet 3000? Bo na www saty nie ma cennika. Pzdr.
 
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-20, 16:02   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
ceny staty w±chaj± sie od 1600 do 2100 ta wersja bez elektronicznego manometra jest tañsza a ta z (digital) dro¿sza ja osobi¶cie polecam sate rp jest to pistolet ze zredukowanym ci¶nieniem (reduced presure) pobiera ok 290l powietrza jest trochê mniej oszczêdny od hvlp ale za to du¿o szybszy
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

Joka
Wys³any: 2007-05-20, 20:22   
Go¶æ
ale wart tych pieniedzy jest bo mialem jakis nie firmowy to do tego saty jest dzien do nocy
 

online 
Wys³any: 2007-05-21, 22:54   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Czyli cena Saty Jet 3000 rp w najtañszej wersji wynosi 1600z³? W pobliskiej mieszalni widzia³em Jeta 3000 HVLP za 1500 z³ w promocji, lecz równie¿ bez wy¶wietlacza. Ja mam jeszcze pytanie do tego digitala-ona posiada tylko elektroniczny wy¶wietlacz pokazuj±cy ci¶nienie na wej¶ciu lub na dyszy? A sama reg. ci¶. na dyszy odbywa siê rêcznie, tradycyjnym manometrem?
 
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-22, 13:39   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
Dok³adnie to nie wiem ja kupi³em sate jet 3000 RP za 1650 z³ t± bez elektronicznego manometra ale to by³o 3 miesi±ce temu teraz na pewno jest tañsza a ten wy¶wietlacz pokazuje ci¶nienie jakie wchodzi do pistoletu a regulacja odbywa sie tradycyjnym reduktorem ci¶nienia

ps. online interesuje ciê zakup tego sprzêtu :?: :?:
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

online 
Wys³any: 2007-05-22, 22:11   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Interesowaæ mnie interesuje ale i tak narazie nie mam funduszy. W te lato zabieram siê za remont gara¿u*przerabianie na lepsz± lakiernie* i my¶le ¿e juz na przysz³y rok musi byæ po¿±dny pistolet :???: Sam sie zastanawia³em najpierw nad jet 2000 ale mysle, ¿e lepiej do³o¿yæ i kupiæ nowego, lepszego jet 3000. Sie zobaczy mo¿e wyjdzie jeszcze co¶ nowego w ci±gu najbli¿szego roku :idea: Bo szczerze powiedziawszy malowanie tymi tanimi sprzêtami nie jest zbyt konfortowe, oszczêdne a te¿ jako¶æ samego sprzêtu pozostawia wiele do ¿yczenia po roku u¿ytkowania :mad:

Sorry za OT i dziêki za odpowied¼!
 
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-25, 08:00   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
A je¶li chodzi o sate jet 2000 Hvlp i jet RP zosta³a wycofana z produkcji poniewa¿ wesz³a nowa sata jet 3000 RP i hvlp wiec za bardzo nie kupisz tej 2000 nowej
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

online 
Wys³any: 2007-05-25, 23:01   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
"ale mysle, ¿e lepiej do³o¿yæ i kupiæ nowego, lepszego jet 3000"

W³a¶nie to napisa³em. Ale ogladaj±c ceny sat 2000 w jakims lepszym stanie tomysle, ¿e lepiej kupic nowke jest 3000. Pzdr.
 
 

£ukasz 
Wys³any: 2007-05-25, 23:18   
0
UP DOWN

Posty: 35
Sk±d: Podkarpacie
pewnie ze lepiej naprawdê polecam ta SATA JET 3000 RP trochê mniej oszczêdna od HVLP ale za to du¿o szybsza i ma mniejsze wymagania co do kompresora i jest mniej czu³a na spadki ci¶nienia jak ta HVLP
_________________
Kto pyta nie b³adzi!!
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - anime