Szukaj FAQ Album



Przesuniêty przez: Tech 2009-04-25, 17:41
Autor Wiadomo¶æ
orys
Wys³any: 2007-05-17, 19:21   Czy podk³ad i lakier mogê k³a¶æ tym samym pistoletem ....
0
UP DOWN

Posty: 2
Czy podk³ad i lakier mogê k³a¶æ tym samym pistoletem. Czy musz± byæ dwa inne (inne rozmiary dyszy). w moim jest dysza 1,4. Proszê o odpowied¼. :roll:
 

baqo 
Wys³any: 2007-05-17, 19:53   
0
UP DOWN

Pomóg³: 20 razy
Posty: 1553
Sk±d: ko³obrzeg
jak ju¿ nie masz tego do podk³adu oddzielnego,czy do lakieru,to jednym napewno natry¶niesz to i to.zale¿y na jak± skalê zajmujesz siê lakiernictwem. pewnie ¿e najlepiej by³oby mieæ 1,8 do podk³adów,wype³niaczy,ale jak co¶ sobie podmalowaæ to to da radê. gorzej nak³adaæ gêste materia³y,ci¶nienie nie za du¿e,bo du¿y odkurz.dzia³aj :???:
 
 

online 
Wys³any: 2007-05-18, 14:15   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Nie wiem, czy kto¶ to co teram napisze uzna za totaln± g³upotê czy nie, ale jednak napisze.

Gdy posiadamy jaki¶ po¿±dny pistolet(czyt. drogi), który jest u¿ywany przez nas do lakierowania lakierami nawierzchnimi nie polecam malowania podk³adem takim pistoletem(przynajmniej tymi tanimi podk³adami wype³niaj±cymi).

Moja Schneiderka (za 220zl) a raczej jej dysza sie zwyczajnie "rozkalibrowa³a" od podk³adów i nie nadaw±³a siê ju¿ potem do normalnego u¿ytku :( Sam do tego nie dosz³em, takie stwierdzenie wysuneli znajomi lakiernicy. Mo¿e kto¶ to potwwierdziæ lub zdementowaæ nie naje¿dzaj±c na mnie?
 
 

orys
Wys³any: 2007-05-18, 16:36   
0
UP DOWN

Posty: 2
Dziêkujê bardzo za szybk± odpowied¼. Mam jeszcze jedno pytanko - na³o¿y³em szpachel,na oko po przeszlifowaniu wygl±da ok, jednak¿e po na³o¿eniu podk³adu widaæ niewielkie niedoci±gniêcia- czy w tym wypadku mogê po³o¿yæ ponownie warstwê szpachlu, czy muszê zeszlifowaæ podk³ad? :lol:
 

online 
Wys³any: 2007-05-18, 23:35   
0
UP DOWN
MTGarage.

Pomóg³: 10 razy
Posty: 722
Sk±d: ¦l±sk - ¦wierklaniec
Podk³ad nale¿y jedynie zmatowiæ odpowiednim papierem. Najwa¿niejsze jest to, ¿eby nie zalewaæ nic podk³adem bo potem wszystko siada (ja tak nie raz mia³em przy przerabianiu plastików motocyklowych :neutral: )
 
 

LAKIEROWANKO Strona G³ówna » LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE » Technologia i materia³y

Odpowiedz do tematu  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach
Nie mo¿esz za³±czaæ plików na tym forum
Mo¿esz ¶ci±gaæ za³±czniki na tym forum
Skocz do: 

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group - recenzje anime