Szukaj FAQ Album

Autor Wiadomość
MichuMachu
Wysłany: 2020-09-27, 20:14   
0
UP DOWN

Czereśniak napisał/a:
adam1991 napisał/a:
kupić 2 pistolety tańsze?
:spoko:
Za 500 zeta to se kupisz z 5 pistoletos
kupuj Sico ;) tanioszka i autosa pomaluje :cool:

:spoko: :spoko: :spoko:
Dobrze prawisz :cool:

adam1991
Wysłany: 2020-09-29, 08:20   
0
UP DOWN

podumowujac

do podkładu jaki za 100pln jak piszecie?
SICO? (jaki model dysza?)

a do bazy i bezbarwnego

Star Evo T , air gunse , devilbisa flg lub sagole 3300. (który najlepszy z jaka dysza?)

dobrze zrozumiałem?

MichuMachu
Wysłany: 2020-09-30, 06:36   
0
UP DOWN

Jak już chcesz siko do podkładu to sico bronze. Ma dużą miotłę ale ma też duże zapotrzebowanie na powietrze.

Co do bazy i bezbarwnego który najlepszy. Są na podobnym poziomie ale moim zdaniem air gunsa jest najgorsza z nich Star Evo ma szerszą miotłę.... Sagola ma tą przewagę nad devilbisem że ma do wyboru 3 rodzaje dyszy i lepiej rozbija materiał. A dysza najlepiej na początek 1.3. Co byś nie wybrał dam pistolet nie pomaluje za ciebie...

adam1991
Wysłany: 2020-09-30, 12:37   
0
UP DOWN

MichuMachu napisał/a:
Jak już chcesz siko do podkładu to sico bronze. Ma dużą miotłę ale ma też duże zapotrzebowanie na powietrze.

Co do bazy i bezbarwnego który najlepszy. Są na podobnym poziomie ale moim zdaniem air gunsa jest najgorsza z nich Star Evo ma szerszą miotłę.... Sagola ma tą przewagę nad devilbisem że ma do wyboru 3 rodzaje dyszy i lepiej rozbija materiał. A dysza najlepiej na początek 1.3. Co byś nie wybrał dam pistolet nie pomaluje za ciebie...

biorę pod uwagę to co mówisz dlatego ten temat bo jednak na leszym sprzecie lepiej sie uczyc jak na chu...

czyli Sagola albo devilbis do bazy i bezbarwnego

a z tym "chcesz siko " to nie chcesz tylko słuchasz mądrzejszych od siebie. // a cos alternatywnego ewentualnie z mniejszmy zapotrzebowaniem

MichuMachu
Wysłany: 2020-09-30, 17:34   
0
UP DOWN

https://allegro.pl/oferta/speedway-hp-pistolet-lakierniczy-dysza-1-8mm-600ml-7753617155

Coś takiego ten będzie przynajmniej materiał rozbijał bo sico bronze jak nie ma ciśnienia to nie rozbije....

Jaki masz kompresor od tego może zacznijmy? Wydajność...

Robertlodz09 
Wysłany: 2020-10-07, 14:44   
0
UP DOWN

adam1991 napisał/a:
biorę pod uwagę to co mówisz dlatego ten temat bo jednak na leszym sprzecie lepiej sie uczyc jak na chu...

To dorzuć jeszcze do tej kwoty i kup coś droższego zamiast kupować sprzęt który za chwilę będziesz wymieniał ...
Kup raz a dobrze

adam1991
Wysłany: 2020-10-12, 13:33   
0
UP DOWN

sprężarka zbudowana o pompę 3090

dorzuc co znaczy ile (Robertlodz09) i czy mowimy o obu czy jednym pistolecie?

MichuMachu
Wysłany: 2020-10-12, 20:13   
0
UP DOWN

To wiatru ci nie braknie :spoko: oby tylko olejem żeby nie rzygala ;)

Robertowi chodzi o to żeby iść w markowy sprzęt od samego początku. Ja z perspektywy czasu też tak uważam bo zaczynałem identycznie jak ty :) aleeeee musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz iść w ten zawód na 100 procent bo jeśli nie i ma to być raczej hobby to nie ma sensu pakować się w koszta ;) ;) takie moje zdanie :spoko:

adam1991
Wysłany: 2020-10-13, 09:21   
0
UP DOWN

MichuMachu napisał/a:
To wiatru ci nie braknie :spoko: oby tylko olejem żeby nie rzygala ;)

Robertowi chodzi o to żeby iść w markowy sprzęt od samego początku. Ja z perspektywy czasu też tak uważam bo zaczynałem identycznie jak ty :) aleeeee musisz sobie odpowiedzieć na pytanie czy chcesz iść w ten zawód na 100 procent bo jeśli nie i ma to być raczej hobby to nie ma sensu pakować się w koszta ;) ;) takie moje zdanie :spoko:

no hobistycznie ale lubię robić cos najlepiej :) w sensie na możliwie dobrym poziomie. pracuje do 16 wiec zostaja mi weekendy i wieczory :)

MichuMachu
Wysłany: 2020-10-13, 13:17   
0
UP DOWN

To jeśli tak to ja bym został przy tym sprzęcie który wybrałeś ;) na te potrzeby które ty masz będzie wystarczający :spoko:

Robertlodz09 
Wysłany: 2020-10-14, 08:38   
0
UP DOWN

adam1991 napisał/a:
dorzuc co znaczy ile (Robertlodz09) i czy mowimy o obu czy jednym pistolecie?

adam1991 napisał/a:
no hobistycznie ale lubię robić cos najlepiej :) w sensie na możliwie dobrym poziomie.

No to jeśli chcesz już na jakimś poziomie jak piszesz wykonywać pracę to ..
jak dla mnie lepiej dorzucić i kupić np. Devilbissa GPI 1.4 a do podkładu chińską kopię Devilbissa GTI Pro pod nazwą Italco czy nawet coś innego od tej "firmy"
Ostatnio widziałem tego GPI na portalu ogłoszeniowym za 400zł do kupienia ;)
Trzeba tylko przeglądać ogłoszenia a znajdziesz coś dobrego na odpowiednim
już poziomie dla siebie
adam1991 napisał/a:
pracuje do 16 wiec zostaja mi weekendy i wieczory :)

Nie jesteś w tym sam wiele osób tak normalnie pracuje i to nie "hobbystycznie" ;)
baa nawet realizują różne "lakiernicze wyzwania" ;) np. lakierowanie od podstaw jakieś zabytkowe pojazdy sprzęty militarne gdzie nakład czasu i pracy liczy się już w miesiącach :spoko: ale finanse są już takie gdzie siedząc w autach użytkowych możesz tylko o tym "pomarzyć" :cool:

Robertlodz09 
Wysłany: 2020-10-14, 08:46   
0
UP DOWN

adam1991 napisał/a:
sprężarka zbudowana o pompę 3090

MichuMachu napisał/a:
oby tylko olejem żeby nie rzygala ;)

Najlepsze i najtrafniejsze ... :spoko:

MichuMachu
Wysłany: 2020-10-15, 22:18   
0